• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
baby, čo poviete na Myrto z kolekcie 2011, som našla 2011 v jednom obchode oveľa lacnejšie ako 2010 v iných:
pozrite tie parametre: http://brendon.sk/Products/ViewDetails/32997?storetype=store&store=71&pageno=5
žeby sme zmenili z kiwi na myrto?
23. únor 2011 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zajo79 ahoj, neviem ako si to myslela, ale ja som velmi spokojna s vyberom kočíka :grinning: :sweat_smile:
23. únor 2011 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l a kam jsi šla? do sambaby?ten matroš je o dost horší? nepovídej...za chvíli budou kolekce 2008-2010 ceněny víc jako novej teda
23. únor 2011 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tedy za sebe musím říct, že materiálově se mi líbila víc moka jak to corallo, moka má tu boudu takovou super, jen přejet hadříkem a tady ty nové kolekce to je takové nitkovité nebo jak to mám popsat...ale tak drandí se s tím taky dobře...asi je na tom víc vidět jak na té tmavé :grinning: :grinning: včera jsem viděla močičku na MMB za 5500,- už bych tam moc koukat neměla, naštěstí kočár máme tak až do golfek to nemusím řešít :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. únor 2011 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca30 jo jo přejedeš hadrem a je........močíčka je krásná no...jsem ráda, že jsem manžu ukecala do druhého.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
23. únor 2011 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek jako do druhého??????už???????? :zipper_mouth: :dizzy_face: :dizzy_face: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
23. únor 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Lucenku dobrý!!!

To myrto bylo pěkné, ale ten matroš mi fakt přišel, že se bude hodně zatrhávat a navíc takový moc umělý, ale treba néééé.

Lucenku tady je bambu, moje navettka, taška a sedačka- Teda né moje, ilustrativní. :grinning:
23. únor 2011 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

koukala jsem, že byla otázka, jak jsem dopadla.
Objednáno je cybex calisto a perega po servisu na vlastní náklady pujdou prodat.
23. únor 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě mě vlastně napadlo, že naprd jsou i ty nové navetty, ten zip byl mnohem praktičtější, vždycky jsem otevřela a videlo to za prostředek, takhle aby to člověk pořád někde odkládal, navíc, když bylo hic, otevřela jsem do půlky a bylo a takhle jedině sundat, bo když to není na těch drucích, tak to nedrží- holt italové!!
23. únor 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l hele i proto bych já asi chtěla navettu panoramu....
prostě se mi zdá lepší a dokonce snad i širší...
23. únor 2011 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l jůůůů je fakt že ty navetty byly lepšíno..... :frowning2:
@triowax to je fajn cybex se mi líbí že má spojenou ruko, ale zasek malé kolca a je nízko, hlavně ta cena teda :confounded: ale každý se v něčem najde že..co je pro jiného důležité, je pro druhého nepodstatné
23. únor 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax tak to je fajn :slight_smile: Cybex mi nabízela v Babystaru, ale nepřijde mi moc bytelnej :unamused:, bráno teda proti plikům.

@pikusa ta panorama je určo lepší - prostornější a ten zip si nemůžu vynachválit :slight_smile:

Holky já furt řeším jesi nový nebo jetý Plika, chjo :unamused:

23. únor 2011 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka otázkou je od koho někdo je lajdák a někdo může mít plikáče jeté oká...těžko.....leda ososbní prohlídka
23. únor 2011 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek našla jsem výprodej lonské kolekce za 4300, takže Ok.
@valentinuska za 4200. Ale nevím jesi nepřidat tisícvku (a pár stovek) a prostě nekoupit nový... Pak se daj docela dobře střelit jak vidím na MMB :sweat_smile:
@mpavlinka nooo po mé zkušenosti leda nové a nebo někoho v blízkosti,abys je viděla naživo.
@lucenek hele dneska na plavču byla na recepci jak plika tak síčka. Ta síčka jsou taky pěkná... Co ti na nich přesně vadilo... Ta jednoduchá kola?
23. únor 2011 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax jojo právě ten tvůj případ mne žene do toho koupit spíše nové. Dneska v Albertu mi nějaká paní vychvalovala Multiwaye a prejže jsem se zbláznila (tak to neřekla, nějak podobně) koupit golfky za 6 tisíc :grinning: Ale já prostě Plikáčky chci :dizzy_face:
23. únor 2011 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka to je každýho názor no. Kor u plika si myslím, že ta cena je OK.
23. únor 2011 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka nevadily mi opticky ale fyzicky, jely prostě blbě, gor nezatížené , orptoi janečku fakt jízdní vlastnosti jinde...ale jinak jsou krásné, širší delší zádovka stříška taky fajn, skládání naprosto luxusní..ale já s golfáčema nejvíc jezdim, než skládám či jinak manipuluju na to, abych oželelaj ízdní vlastnosti
multiwaye jsou mazec...ty kolca masivní stráááášněěěě..
23. únor 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax hele ty Cybex maj pěkně vysoký rukojeti viď :slight_smile: By bylo dobrý pro mýho manžu, má dva metry :grinning:
holky do druhého ano ale ne teeeed :wink: asi jsme to napsala nepřesně......časem ...rok možná :slight_smile:
@mpavlinka hele,kup si plika.....jestli po nich toužíš.....
a kup bud bazarovku,ale tak,že to budeš přebírat--jestli najdeš někoho u vás a nebo nové
@lucenek aháááááááááááá já myslela ted
23. únor 2011 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek díky za info. Já měla multiwaye vybraný, ale pak jsem zkusila plika a vidím ten rozdíl... :grinning:
23. únor 2011 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa jj dobrá strategie... uvidím...
23. únor 2011 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa na ty jsem koukala, ale to už mi nepřijde takovej rozdíl na ceně od nových :grinning:
23. únor 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj to jsou teréňáky těžké.....
já zzítra konečně vyfičím ven ale podle počasí minus 8 je masakr a když užtak do getečka hezky s fusáčkem nánožníkem, pláštěnou.....na janečko je na cestě nájeečníček se těšim zítra fotnu..... :dizzy_face:
23. únor 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka no jestli to chceš na jedno dítko, tak bych možná nějaký pěkný bazar zkusila ...
ale tisícovka navíc za nové není taky tak moc :slight_smile:
23. únor 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek