• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
Tak ta naše korba má rozměry 71*32cm měřeno teda s tou stélkou uvnitř, ne na tom černém plastě..
24. únor 2011 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa děkuji...si nedokážu představit, že s tím zachvilku budu drandit u nás po vesnici :grinning: :grinning: :grinning: to hned každý pozná, že máme holčičku :grinning: :grinning: s modrý fusakem uvnitř :grinning: :grinning:
24. únor 2011 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
A původní kočárek co jsem měla na Kubíka měl rozměr 77*34 cm, tak snad se nám tam malá krásně vejde, je fakt, když jsem na to teď koukala, že to moc velký není, ale tak snad tam v tom fusaku dlouho nebudeme.. :wink:
24. únor 2011 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca30 zimu přežijete....a pak už snad taková nebude......
a na jaře to bude super :dizzy_face:
24. únor 2011 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa taky si myslím, že fusak bude jen na chvilku..a pak se tam může rozvalovat, jak bude chtít... :dizzy_face: :dizzy_face:
24. únor 2011 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca30 byly tehdá dvě růžovo šedé, jedna camelia ta měla šedý nákorbník se znakem pegu a bouda růžová a pak tato...i nákorbník růžový, ale kačka řekne víc
24. únor 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca30 to je krásný, super barvička ... a vy máte výhodu, že budete na konci bez fusaku :slight_smile:
24. únor 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska no ta šířka žádná pecka není, prodloužila by nevyhnutelné tak o měsíc možná.... Jinač mi příjde, že na těch starších je fajn ještě ten vrchní dekl na zip. U navety XL je jen na cvoky. Hmmmmm. tak to asi nechám bejt.
24. únor 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si mamka odvedla matese,bude tam spinkat bo já zítra po 6 frčím do prahy
24. únor 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
24. únor 2011 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jchalupka já mám za to, že cvoky jsou lepší :slight_smile: nandavání rychlejší a pak spodem jsem mohla k nožičkám, kam jsem si dávala mobil do kapsiček apod :slight_smile:
ale to je tedy asi individuální :slight_smile:
24. únor 2011 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi si každý najde pro a proti při používání, já z principu co mě takto okradli...z kočíku věci zásadně nedávám...mámcrossbody tašku a vše v ní...kolikrát mi gojgy uteče a já mám volně stojící káru a letím za ní......takže ponaučena, ty svině se neštítí ani šáhnout do kočíku.....
24. únor 2011 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska já si myslím, že je lepší zip, líp se s tím manipuluje než se cvokama a dítko ti to nenadzvedává... Pro mne je to fakt vychytávka.
24. únor 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek co je crossbody taška? :grinning:
já mám jinak většinou tašku peg a ta je velmi lehce dobytná a právě se mi to moc nezdá ...když jdu na kratší procházku a beru třeba jenom telefon či peněženku, tak jsem právě dávala pod ten nánožník a tam by to asi ani nikdo nehledal :slight_smile:
24. únor 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co teda ještě mohli udělat tak jak je ten kšilt u nánožnasu tak u panoramy má jakoby koženkový poutka, který se daj zacvaknout na nánožník, mohli by jít ještě zacvkanout na obruč boudičky, aby tam nefoukalo... Se divím, že to neudělali :confused:
24. únor 2011 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka to mě nenapadlo, protože mi to nikdy nenadzvedávala :slight_smile:
a mám to rychle zapnuté, já si říkala, jestli ten zip netrvá dlouho zapnout ...
24. únor 2011 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska jakákoli taška co se nosí křížem, čili crossbody...elvé rameno pravý boček..... :wink:
@mpavlinka italové...maj mírné zimy......to samé pásy a sedačky....v zimě zababušené větší prtě nezapneš....
@pikusa ty jo to je bomba :slight_smile:
@mpavlinka to ale jde ne? nebo se bavíš o sporťáku?
24. únor 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek koukám,kdo to tady je.....a ono nová profilovka :grinning:
24. únor 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek jo tak takováhle taška je fakt asi nejlepší ... chce to nějakou velkou na kočár na plíny, jídlo apod. a malou na tělo na důležité drobnosti :slight_smile:
24. únor 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska jj přesně tak to mám já...když mi sebere někdo univak...a v něm ubrousky pět plín podložku a deku...tak se neposeru....ale mít tam mobil love, doklady...to asi ee
24. únor 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska no Nikiška je na to expertka :grinning: u Iksáče to měla furt nadzvedlý, konec konců i u Roanu :grinning: Pak přišla zima a fusak a má po ptákách :slight_smile:
Jinak netrvá to dlouho, navíc ty zipy jdou z obou stran kočáru, fakt mi to přijde fajn.
@pikusa jj kačka mě ne že nepoznala ale říkala, kaj máš vlasy...tak jsem se aktualizovala :grinning:
@valentinuska nejde, já tam žádný poutka nemám.
24. únor 2011 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já nosím tašku z DM ted převážně.....právě před rameno...
no ale já už nemjezdím kočíkem..
24. únor 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka mě to jde, jestli tedy myslím to samé ... a ty ten nánožník vždycky necháš trochu zapnutý ne, že nemusíš zazipovávat celý? to mi pak přijde jako rychlovka :slight_smile:
24. únor 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek potvrdujem tvoje prehlasenie
Italove maji mirne zimy :grinning:
Tento rok bol u nas asi 2 dni sneh
A aj teraz tu mame okolo 12stupnov.
A GT3 by som povedala,ze sa vyraba viac pre
vyvoz ako pre Talianov.
Ja som si ho objednavala a cakala som nanho viacej ako mesiac
a este som tu nikoho nevidela inaho s GT3 :fearful:
Tu letia Pliko a Switch :slight_smile:
24. únor 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janka2110 jojo jižani jsou hodně na golfáče. Kámoška byla na Kanárech a tam prej ani jiný kočíky než golfáče nejsou i na miminka :slight_smile:

@valentinuska když ji vyndávám tak to rozepnu tak do třičtvrtě :slight_smile: Je to fakt frk frk :wink: Hele se musíme sejít ( a předat si ty věci) a předvedu :grinning:
24. únor 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek