• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
@pikusa oni mají vedle sebe dva, 09 a 10 kolekci. a pritom na te jedne je jasne videt,ze madlo ma. Nenapadlo me to,myslela jsem,ze jse schovane na fotce pod nanoznikem. :grinning: :grinning: :grinning:
27. únor 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
chtěla bych k němu tu černou tašku s ornamentem borsa. Tak uvidíme
27. únor 2011 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax taky bych myslela,že je schované.....
tašky jsou krásný,ale drahý
27. únor 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja by som tak rada už chcela mať doma to kiwičko :frowning2: už aby bol apríl
27. únor 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronka to vydržíš a bude akorát do tepla už :wink:
27. únor 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa no budem musiet,nic ine mi nezostava. ale aj tak by som sa chcela pretrcat s nim po uliciach uz teraz. musim to nejako urychlit :grinning: inak vsetci mi hovoria ze naco kupovat kocik,ze by nieco lahke,nejake golface,ale podla mna budem v zime este kocik potrebovat. co na to poviete?
27. únor 2011 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Veronka podle mě určitě, malému je 20 měsíců a pořád se vozí. Záleží jak se malému bude chtít. :slight_smile: Ale s golfkama neprojedeš. :slight_smile:
27. únor 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
čus bus autobus
mi za s nějaká paní nutí korbu fantasy beige za 4680.....rok používanou...se picnu...znění že chci jen a pouze lavandu jako ee...bože můj mám chut napsat kup si brýle náno :angry: a to je tak se vším...lidi nutí a nutí
27. únor 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucenku to znám, mám poptávku, že koupím černozelené tenisky nike, a paní mi píše, že má krásné bílé!!! :confused: :confused:
Navíc 4680 je dost za použitou navettu.
27. únor 2011 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek to jek já, když jsem měla poptávku pegu ale jen kolekci 2009, ještě+ tam byla přímo fotka.
a každý mi psal nabídku kolekce 2007.
28. únor 2011 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l jo ještě psala, měla byste slevu...koupila ji za 5600 a dává necelý litr slevu.....to mi přijde blbost a nepordá...tosi každý spočte že litr dodá a má novou.....i kdyžnavetty se nezničí teda miminka je nezničí spíš maminky.....
@triowax nakonec jsi šla do síčka jo? jj je širší než jane (tíám pádem i callisto) ale ne zas o tolik, ale prcka s fusakem tam dáš :wink:
28. únor 2011 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tu zelenou pláštěnu co mám jde i na korby robusnější...dole jsou dvě gumky s háčky zaklinou se a vyšponuje se to..... :grinning: že já dycky na něco přijdu až po nějaké době..... :grinning:
28. únor 2011 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek Luci o ten fusak už mi nejde, počítám, že další zimu už bude fakt víc chodit.
Ale prostě, pořád váhám.
Volala jsem i na prodejnu,jestli je tam maji oba,ze je vyzkousime.
Prece jen byh radeji tu spojenou rukojet.
Ale sirka kocarku jako takoveho je u calista vetsi o cca 2cm,nez u sícka.
A plika mají tu zadivku od bocnice k bocnici taky jen 30cm.
Jen je proste o dost sirsi sedak
28. únor 2011 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@triowax a nunu nechceš? ta má spojenou ruko....
28. únor 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek nee nunu ne.
je dost nízko a nemá madlo před prtě. a kolečka se mi zdají docela pidi
28. únor 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
já madlo dávám pryč.....na golfkách nechcu.....
28. únor 2011 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek my ho "potřebujem" nebot malá sedí vždycky našponovaná u madla, drží se ho, a kouká kolem sebe.
28. únor 2011 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby, tak ja dnes zapnem koníka a pozeram že mám IP, otvorím a:
AHOJ JA PREDAVAM KOCIK JE POUZIVANY 2 MESIACE A JE VO VYBORNOM STAVE JE SPORTOVY A PEVNY A MA ESTE VYSE ROKA ZARUKU http://www.modrykonik.sk/bazar/kociky/omr0/predam-vo-vybornom-stave-kocik-graco/

bože niektoré maminy sú fakt otravné :angry:
28. únor 2011 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
dajú sa na GT3 pásy úplne vybrať?
28. únor 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronka jj dají jak jsem prala potah manža to nějak udělal
28. únor 2011 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. únor 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj tohle je taky hezký, nepoužitý použitý :grinning:

http://www.modrykonik.cz/bazar/kocarky/5q3u/nepouzite-golfky-4-baby-rio/

Paní co jsem od ní měla mít Plika psala, že je neprodá. Kamarádka jí předvedla jiné golfky a tak se rozhodla že se Plikáčů nevzdá, tak smůla :frowning2:
28. únor 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka já to taky tak napsala na síčko, 4x jeté...a fakt jako nevé...paní byla MUDR tak měla teda otázky...ale ke spokojenosti obou stran jsme vyřešily, a pak psala že teda opravdu nové a děkuje.....ono zase jak kdo já jsme pedat na čistotu a tak no..takže jakmile mi někdo něco pošle hned zkoumám...a pak si kolikrát myslím svoje...ale jak mi z malli poslali údajně origo duše na PP za 750kč a přišly obyč na kolo a ještě bez ventilků a od bláta, tak jsme teda byla dost drzá....ten pán se mi omlouval a ještě uznal, že tu mou obj osobně nezkontroloval a vrátili prachy bez keců....i s poštou a pak jsme si šla koupit do cykláče duše i pláště...plášt podobný vzorku PP kus za 89kč a duše 79Kč :grinning:
28. únor 2011 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek pro mne nepoužité rovná se nepoužité, zvlášť u golfek bych toto nepsala- na kolečkách je to hned hned vidět.
28. únor 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka jo ale to jsme psala...teda nenapsala jsem nepožité ale nové 4x jeté a nafotila, takže u mě v poho....zase člověk chce prodat že.....
28. únor 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby dá sa gt trocha húpať ked je odpruzene?
28. únor 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronka houpat ne...jen prostě vyrovává nerovnosti pokud máš tlumiče na soft..tak se jakoby sveze, ale že by to bylo houpání to rozhodně ne....
28. únor 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek jasně chápu :slight_smile:

28. únor 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jedu se podívat na Smícháč na jedno Pliko, mělo by být jak nový bez škrábance, tak uvidíme.
28. únor 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky....
já byla zase dnes v praze....jsem nějak ko vždy po té cestě....

@mpavlinka tak dobře pořid
28. únor 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek