• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
jo mini...spíš lehká, má 95cm :wink:
7. bře 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík holky...
Luca už má holčičku?????tak to moc gratuluju :dizzy_face:
7. bře 2011 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojík,

jj od minulého úterý máme malou princeznu Elišku narodila se 1.3.2011 v 0.49 měřila 48 cm a vážila 3,4 kg...je je to zlatíčko...jak budu mít čas tak písnu víc...

včera jsem vydrhla GT3 dala korbičku a čekám na kontrolu od Dr. abysme mohly vyrazit ven... :dizzy_face: :dizzy_face: holky jaký jsou ty fígle podložit korbičku nějakou černou tkaninou aby se na tom tak nekývala a dopředu na přední kolo dát nějakej kus gumy nebo těsnění a taky nám mírně vrže levé kolo tak na to asi WD40??? díky moc, chci to mít v cajku než poprvé vyrazíme s hl. korbou...
7. bře 2011 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůůů přidávám se ke gratulaci :dizzy_face:
sprej ano s ostatním já neporadím
7. bře 2011 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca30 beruška malá.....at je hlavně zdravá
Korbičku jsem podložila houbičkou na nádobí omotanou černým hadrem...v tom místě,jak je u hlavičky polohování...tak tam mezi korbu a plast nacpala
7. bře 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Velká gratuace k Elince. :slight_smile:

Jak píše piku, houba to jistí. :slight_smile: Na kolečko dát kus gumy.
Holky mít hoĺku, je můj. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=42668191&tab=0
7. bře 2011 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l krásný.
7. bře 2011 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luca30 gratuluju moc!

Já jsem včera natrojila sporťáček :slight_smile: A je čananý :dizzy_face: :grinning:

Posílám fota mojí peg výbavy :grinning:
8. bře 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no čananý :dizzy_face: jak jinak
8. bře 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l na ten jsem koukala....je krásnej
@mpavlinka super :dizzy_face: :dizzy_face:
Já byla u dr.s Matesem,dostal na ten jeho kašel antibiotika.....a zapoměla jsem se zeptat,jestli můžeme ven...Lucenek,co myslíš.....můžeme na chvilku??
8. bře 2011 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa no.....kdybych šla třeba na hodinku a v kočáru tak bych šla aby si pospal.....ale jinak asi ne...gor když je má krátce
8. bře 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek díky.....no v kočárku to nehrozí.......já spíš třeba jen dojít vedle k našim.....5 minut cesty,to asi můžeme ne??
8. bře 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
nešla bych...čím více energie dítko vydává tím rychleji koluje krev a je výsev bakterií...tím víc má práce imunitní systém spolu s atb......já bych nešla :wink:
8. bře 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek AHA....no včera si ho mamka vzala na odpoledne dom,mě to strašně bodlo,jak mi není dobře,že jsem si poležela.....a dnes říkala,že by si ho vzala taky ještě
8. bře 2011 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak musím poreferovat, se sporťákem se jezdí luxusně, to sjíždění se teď nedá srovnat s tím když tam byla korba a 10 kg dítě, paráda. :slight_smile:
8. bře 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka no super.....to jse rádi :slight_smile:
8. bře 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka jj s korbou a sportákem se to nedá srovnat tak jsem to zažila u speedyho...
8. bře 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky bando :slight_smile:
Mám dotaz... jaký jsou pásy u gtčka 2011? já myslela,že jsou stejný jako u 2009.... já mám coralo 2009 a kamoška si chce koupit 2011 ten zlatej :dizzy_face: a myslela jsem si,že pásy jsou stejné jako u 2009... a oni jsou napevno? je ještě něco jinačího na 2011? díky
8. bře 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa22 ano napevno nevyhákovací a pláštěnka bez obručí..a matroš asi změnili....inak nif
8. bře 2011 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
a 2010 ma jaky pasy? @luncenek dekujiii
9. bře 2011 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cholký :slight_smile: ještě dotaz.... potřebuju vypsat jaký barvy gtčka byly v roce 2009,2010,2011 a ty ´pásy.
9. bře 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@verusa22 2007,08 09 jsou pásy vyháčkovací...ty skvělé...
2010,11 už napevno...
barvy kačka je větší třída, ale pokusím se
07-zelená, červená,modrá..znakem je i černá konstrukce a tyčka od zadních kol v dezénu sportáku..červená, zelená,modrá
08-moka, corallo,tropical, titano
09-titano, moka, cedro
10-kiwi, papaia, geranium, myrto
plus ty korby fantasy beige...atd
9. bře 2011 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l kde jsi? prázdninuješ?hele co spich? :wink:
9. bře 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucenku
07- máš správně
08 je jen moka(bavněná) a tango-červenostříbrná
09- titanio, cedro, papaia, corallo, uvádí se moka (šus´táková)
010- kiwi, tropical- naprosto totožné s papaiou- jinak pásy, java
011- myrto, geranium, java-nevím, kde je rozdíl od 2010

Od roku 2010 nové pásy. :slight_smile:
Lucenku- nestíhám. Ale na zápis jdu určo, domluvíme se? :slight_smile:
9. bře 2011 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek @kacka.l moc děkuji..... kmoška si totiž chce kupovat sporťák ,ale chce ty odhákávací pásy jako je u 07-09 .Paní ji tvrdí,že má na skladě tropical s odhákávacíma pásama...tudíž kecá a je to papay??? mám v tom chaos....
9. bře 2011 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ano, odhákavácí pásy má papaia- poznávací znamení pláštěnka na zip- a na opěrce jedna dírka uprostřed.
tropical, na boudičce chybí zip na pláštenku, už se připne jen tak, a v zádové opěrce 2 díry na pásy.
Ono je možno ty pásy i kombinovat, ale je to nepraktické, kukni o pár stránek dál, tam mám kivino s pásy 09. :slight_smile:

Holky MMCH kiwino jsem prodala- neunesla jsem tu boudu. :unamused: :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l moc děkuji.... :slight_smile: škoda že jsi ho prodala měla jsi říct :slight_smile:))
9. bře 2011 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene, já chtěla os odběr- aby se mi potom strze té boudy neozvala reklamace. :slight_smile:
Doufám, že mě tu mezi s sebou necháte. :slight_smile:
Jak se znám, tak stejně bez PP nevydržím a koupím na spaní na zahradu nějaký rozpadlý gt3.Kdybyste někde viděly i s vadou, klidně mi dejte vědět. :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Dneska došlo nové vozítko. :slight_smile: Nunu asi prodám, toto se mi vejde i do mamčiny felicie. :slight_smile:
Ještě, že je Bruník kočárový a nechodící typ.
9. bře 2011 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l a co to je za vozítko????vypadá dobře....
Mě mates vypekl a už někdy od podzima co jsem byla v tom Londýně chodí a chodí...mamka ho měla 4 dny a udělala z něj turistu.
9. bře 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa
tolik kritizovaný jané slalom reverse. Vůbec není tak pidi, jak všude píšou, klasika kočár- na PP ale fakt nemá. :grinning:
9. bře 2011 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek