Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
7. bře 2011

jo mini...spíš lehká, má 95cm 😉

pikusa
7. bře 2011

Ahojík holky...
Luca už má holčičku?????tak to moc gratuluju 😵

luca30
7. bře 2011

Ahojík,

jj od minulého úterý máme malou princeznu Elišku narodila se 1.3.2011 v 0.49 měřila 48 cm a vážila 3,4 kg...je je to zlatíčko...jak budu mít čas tak písnu víc...

včera jsem vydrhla GT3 dala korbičku a čekám na kontrolu od Dr. abysme mohly vyrazit ven... 😵 😵 holky jaký jsou ty fígle podložit korbičku nějakou černou tkaninou aby se na tom tak nekývala a dopředu na přední kolo dát nějakej kus gumy nebo těsnění a taky nám mírně vrže levé kolo tak na to asi WD40??? díky moc, chci to mít v cajku než poprvé vyrazíme s hl. korbou...

lucenek
7. bře 2011

jůůů přidávám se ke gratulaci 😵
sprej ano s ostatním já neporadím

pikusa
7. bře 2011

@luca30 beruška malá.....at je hlavně zdravá
Korbičku jsem podložila houbičkou na nádobí omotanou černým hadrem...v tom místě,jak je u hlavičky polohování...tak tam mezi korbu a plast nacpala

kacka.l
7. bře 2011

Velká gratuace k Elince. 🙂

Jak píše piku, houba to jistí. 🙂 Na kolečko dát kus gumy.
Holky mít hoĺku, je můj. 😝
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=42668191&tab=0

triowax
7. bře 2011

@kacka.l krásný.

mpavlinka
8. bře 2011

@luca30 gratuluju moc!

Já jsem včera natrojila sporťáček 🙂 A je čananý 😵 😀

Posílám fota mojí peg výbavy 😀

lucenek
8. bře 2011

no čananý 😵 jak jinak

pikusa
8. bře 2011

@kacka.l na ten jsem koukala....je krásnej
@mpavlinka super 😵 😵
Já byla u dr.s Matesem,dostal na ten jeho kašel antibiotika.....a zapoměla jsem se zeptat,jestli můžeme ven...Lucenek,co myslíš.....můžeme na chvilku??

lucenek
8. bře 2011

@pikusa no.....kdybych šla třeba na hodinku a v kočáru tak bych šla aby si pospal.....ale jinak asi ne...gor když je má krátce

pikusa
8. bře 2011

@lucenek díky.....no v kočárku to nehrozí.......já spíš třeba jen dojít vedle k našim.....5 minut cesty,to asi můžeme ne??

lucenek
8. bře 2011

nešla bych...čím více energie dítko vydává tím rychleji koluje krev a je výsev bakterií...tím víc má práce imunitní systém spolu s atb......já bych nešla 😉

pikusa
8. bře 2011

@lucenek AHA....no včera si ho mamka vzala na odpoledne dom,mě to strašně bodlo,jak mi není dobře,že jsem si poležela.....a dnes říkala,že by si ho vzala taky ještě

mpavlinka
8. bře 2011

Holky tak musím poreferovat, se sporťákem se jezdí luxusně, to sjíždění se teď nedá srovnat s tím když tam byla korba a 10 kg dítě, paráda. 🙂

pikusa
8. bře 2011

@mpavlinka no super.....to jse rádi 🙂

lucenek
8. bře 2011

@mpavlinka jj s korbou a sportákem se to nedá srovnat tak jsem to zažila u speedyho...

verusa22
8. bře 2011

ahojky bando 🙂
Mám dotaz... jaký jsou pásy u gtčka 2011? já myslela,že jsou stejný jako u 2009.... já mám coralo 2009 a kamoška si chce koupit 2011 ten zlatej 😵 a myslela jsem si,že pásy jsou stejné jako u 2009... a oni jsou napevno? je ještě něco jinačího na 2011? díky

lucenek
8. bře 2011

@verusa22 ano napevno nevyhákovací a pláštěnka bez obručí..a matroš asi změnili....inak nif

verusa22
9. bře 2011

a 2010 ma jaky pasy? @luncenek dekujiii

verusa22
9. bře 2011

Cholký 🙂 ještě dotaz.... potřebuju vypsat jaký barvy gtčka byly v roce 2009,2010,2011 a ty ´pásy.

lucenek
9. bře 2011

@verusa22 2007,08 09 jsou pásy vyháčkovací...ty skvělé...
2010,11 už napevno...
barvy kačka je větší třída, ale pokusím se
07-zelená, červená,modrá..znakem je i černá konstrukce a tyčka od zadních kol v dezénu sportáku..červená, zelená,modrá
08-moka, corallo,tropical, titano
09-titano, moka, cedro
10-kiwi, papaia, geranium, myrto
plus ty korby fantasy beige...atd

lucenek
9. bře 2011

@kacka.l kde jsi? prázdninuješ?hele co spich? 😉

kacka.l
9. bře 2011

Lucenku
07- máš správně
08 je jen moka(bavněná) a tango-červenostříbrná
09- titanio, cedro, papaia, corallo, uvádí se moka (šus´táková)
010- kiwi, tropical- naprosto totožné s papaiou- jinak pásy, java
011- myrto, geranium, java-nevím, kde je rozdíl od 2010

Od roku 2010 nové pásy. 🙂
Lucenku- nestíhám. Ale na zápis jdu určo, domluvíme se? 🙂

verusa22
9. bře 2011

@lucenek @kacka.l moc děkuji..... kmoška si totiž chce kupovat sporťák ,ale chce ty odhákávací pásy jako je u 07-09 .Paní ji tvrdí,že má na skladě tropical s odhákávacíma pásama...tudíž kecá a je to papay??? mám v tom chaos....

kacka.l
9. bře 2011

Ano, odhákavácí pásy má papaia- poznávací znamení pláštěnka na zip- a na opěrce jedna dírka uprostřed.
tropical, na boudičce chybí zip na pláštenku, už se připne jen tak, a v zádové opěrce 2 díry na pásy.
Ono je možno ty pásy i kombinovat, ale je to nepraktické, kukni o pár stránek dál, tam mám kivino s pásy 09. 🙂

Holky MMCH kiwino jsem prodala- neunesla jsem tu boudu. 😒 😉 😝 😀 😀 😀

verusa22
9. bře 2011

@kacka.l moc děkuji.... 🙂 škoda že jsi ho prodala měla jsi říct 🙂))

kacka.l
9. bře 2011

Nene, já chtěla os odběr- aby se mi potom strze té boudy neozvala reklamace. 🙂
Doufám, že mě tu mezi s sebou necháte. 🙂
Jak se znám, tak stejně bez PP nevydržím a koupím na spaní na zahradu nějaký rozpadlý gt3.Kdybyste někde viděly i s vadou, klidně mi dejte vědět. 😀 😀 😀 😝 Dneska došlo nové vozítko. 🙂 Nunu asi prodám, toto se mi vejde i do mamčiny felicie. 🙂
Ještě, že je Bruník kočárový a nechodící typ.

pikusa
9. bře 2011

@kacka.l a co to je za vozítko????vypadá dobře....
Mě mates vypekl a už někdy od podzima co jsem byla v tom Londýně chodí a chodí...mamka ho měla 4 dny a udělala z něj turistu.

kacka.l
9. bře 2011

@pikusa
tolik kritizovaný jané slalom reverse. Vůbec není tak pidi, jak všude píšou, klasika kočár- na PP ale fakt nemá. 😀