Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
8. dub 2011

Holky....tak zítra máme oslavičku,tak jsem zvědavá,co Mates na dort 🙂 a dárky...
Pak vám dám foto

lucenek
8. dub 2011

@pikusa Pikusko moc Matymu gratulujeme ke dvěma ročkům , posíláme hubánka apřejeme vydařenou oslavičku a brzo sourozenečka na kamarád šaft 😵

mpavlinka
8. dub 2011

@lucenek hele zelená navetta vyšisovala, ale modrej sporťák ne, je nádhernej 😉

lucenek
8. dub 2011

@mpavlinka vím že i čebrená šísla.....

mpavlinka
8. dub 2011

@lucenek dneska mi tchán drbnul madlo na pegu, mne vodvezou, se snažím na to dávat pozor a .... je to tak měkký ☹ .

lucenek
8. dub 2011

@mpavlinka a o co? mě se to nestalo....

majkafer
8. dub 2011

Dievčatá, neviete aké sú penové kolesá?

lucenek
8. dub 2011

@majkafer pěnové GT3 je přece nemá.....tak nač ten dotaz zde?

majkafer
8. dub 2011

🙂 Len potrebujem, čo najskôr vedieť aké sú to kolesá, ten kočík, čo sa mi páči ich má, ale ja také nepoznám, len nafukovacie a umele.

lucenek
8. dub 2011

@majkafer tak divej já měla kočík teda mám s pěnovýma..a jsou měkkčí než gumové..tvrdé ale někde jsme četla že se rychle ohoblujou..nicméně mám kočík z x-té ruky asi...a ten pocit nemám, záleží od značky

pikusa
8. dub 2011

@lucenek díky za přáníčko
teda pěnový kolečka???já jsem asi úplně mimo,to neznám 😲

lucenek
8. dub 2011

@pikusa má je jane energy..jde do nich vrypnout nehtem a jsou jakoby stlačit k ráfku....to peg perego Sí mělo tvrdej plast jednolitej

majkafer
8. dub 2011

@lucenek 🙂 A dá sa s nimi jazdiť aj v snehu? Na bazariku je totiž jeden kočík knorr za 30€ a mne sa pozdáva, len tie kolesá ja neviem

lucenek
8. dub 2011

ty pěnovky má myslím teutonka taky...jeden typ podvozku....

lucenek
8. dub 2011

@majkafer jakej kočík....?
to víš že dá jen mrazem ztuhne ta pěna...a dopad drncací je trochu tvrdší....já bach u sporTáku pěnová tzv bezúdržbová kolca nebrala, není nad nafukovací.....pamatuj budeš jezdit denně at je teplo nebo zima.....

lucenek
8. dub 2011

tak knora ani omylem..... 😝

majkafer
8. dub 2011

@lucenek tak ďakujem, nebola som si istá, doma mám kočík s nafukovacími a som spokojná, akurát ho chcem vymeniť za kočík s otočnými kolami a aby manžel nehundral, tak hľadám lacný. S mojim sa mi zle manévruje, hlavne pri dvoch detoch, mám steggi

lucenek
8. dub 2011

@majkafer to neznám hod foto nebo odkaz
a radím progdej steggi a kup pega 😀

majkafer
8. dub 2011

@lucenek http://kociky.babyland.sk/kociky-babyland.php?S... takýto typ mám, ale už 3ročný, kuknem ten Váš🙂

lucenek
8. dub 2011

to samé co dorjan, bambino a podobné......kukni na pana kočárka peg perego GT3

pikusa
8. dub 2011

@lucenek díky za info

majkafer
8. dub 2011

je parádny, ale drahý, potrebujem niečo len do 100€ a pochybujem, že taký nájdem z druhej ruky, chcem aby šla sedačka do oboch smerov a kola boli otočné. ☹

mpavlinka
8. dub 2011

@majkafer já mám pěnový na pliku (goflky) a je to hned ohoblovaný.

@lucenek to bych taky ráda věděla, tchán mlží ☹ Ona většina pegů to má ohoblovaný na bocích jak se lidem nevejdou do auta, ale on to drbnul na prostředku, vypadá to jak od trní ☹

lucenek
8. dub 2011

@majkafer hele proč na tom trváš prcek nebude chtát čubrnět na tebe ale na lístečky hovina na zemi a hafany 😀 ....
jako určo je fajn na prcka viudět, ale je to o zvyku 😉
@mpavlinka týjo...mlží bych mu dala....tak zalepit sekuďákem no..esli ti tam ta pěna zůstala a neochlípla se celá

mpavlinka
8. dub 2011

@lucenek je to potrhaný, sem tam prostě chybí pěna 😠 Nejradši bych si koupila nový madlo 😠, ale nechtěj se mi za to dávat takový prachy 😀

lucenek
8. dub 2011

@mpavlinka hm takže mechanismus tam a zpětjako by to někam rval...do auta nebo kam?

mpavlinka
8. dub 2011

@lucenek ne si myslím že to vorval o nějaký keř 😠 Páč byl mým autem na venkově a vyndaval pega z auta, páč vyndaval tažný zařízení či co.

lucenek
8. dub 2011

hele keř? že by toto udělal????

mpavlinka
8. dub 2011

@lucenek no nebo ostnatej drát 😀

lucenek
8. dub 2011

@mpavlinka to spíš...že by šel juknout na Kájínka? 😀