• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
@nikisvord ještě k té mezinoččkové části...ono když je oprcek v těch partiích nabalen plenečkama, tak to stejně nevadí a prostě se to podsune a vysune vepředu a nikde ho to netlačí, myslím kdyby to bylo dál tak už je jednoduché vyvlíknout se z boku nožkama a už by kočík neměl ty přísné atesty
11. dub 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Niki, tys mě nepochopila, nemám starší verzi, kiwi je nová, i s těmi pásy, jen já si je přehodila. :slight_smile: Chtěla jsem ty lepší, tak jsem si je koupila z těch starších plik, vyndat jsou úplně normálně. Jinak by ani nešel vyprat potah. A právě na to nadávají maminky concordů a slalomů, sed nění pořádný a dítě tím, že je pás dále sjíždí, ale niki pokud se ti líbí concord, tak si kup ten.!!!!Je to o tom, co se líbí tobě, ne nám.-i když se podle mě s PP nedá srovnat. Taky jsem ho měla na spaní pro malého. To už je fakt super to jané reverse, né že mě ukamenujete!!!!
11. dub 2011 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucenku, tak cena je to Luxusní, sice ta pošta stojí více než ta korba, a nechceš k tomu i tu tašku???Třeba by ti ji paní dala za dobré peníze. :slight_smile:
11. dub 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l Kači ten concord...to je jeho max sed? týjo....
11. dub 2011 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l jsem uvažovala pošta 530 :stuck_out_tongue_closed_eyes: no...skoro jako korba....
s taškou nevím.....fakt....mám ten emitex univak a sedí mi perfektně
11. dub 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek Jasně, to je fakt, já ten emitex vak taky smýkám je dobrý. :slight_smile: Jen mě se vždycky líbí jak to je sladěné. :slight_smile: jsem přece uchoš. :slight_smile:

No Lucenku to je ten největší pololeh-sed. :slight_smile: :slight_smile:nehledě na to, že se polohoval páskama a záda kočáru- ta látka byla za chvíli díky tomu prodřená. :slight_smile:
11. dub 2011 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l já na tím taky uvažovala ale univak mám černej dobře se nosí, kryje mi koš od noh tak to kakám
11. dub 2011 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l jo to polohování jako u speeda...tfuj.....
a co Barunka dostala na narozky?
11. dub 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele holky, prosím vás, taky při chůzi po rovině kopete do koleček u golfek? u dvojitých koleček si myslím se bude kopat do všech ne??? Nebo mam moc krátké rukojeti?
11. dub 2011 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jchalupka jasně kopu, ale naučila jsem se chodit dál od kočáru :wink:
11. dub 2011 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusiket když ty pásy z kočárku odmontuješ a pořídíš si kšíry na dítko, tak jdou také nějak připnout ke kočárku?
12. dub 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jchalupka do kolečka kopnu jednou za čas - kopala jsem první den, ale pak jsem si nějak zvykla :slight_smile:
12. dub 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska my je nepoužíváme,to byl jen nápad,jak lze taky vyřešit,aby bylo dítě připoutané a mělo hodně pohybu.Nevadí mi pásy na GT3 a jsme ještě malý,ale co jsem se dívala,tak by šly uchytit tam,kde je adaptér na korbu/autosedačku nebo přidělat místo pásu,který vede přes pas,ten je na GT3 uchycen šroubkem,takže když by se odendal,lze to dát místo něj. :slight_smile:
12. dub 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pusiket aha, já myslela, že máš zkušenost osobní :slight_smile: ale díky ...
já zatím poutám buď celýma pásama a nebo jenom bríško a odpojím ty pouta na ramínka ... časem to takhle asi nepůjde a uvidím, jestli nekoupím pásy ze starého gétéčka
12. dub 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska já nikdy nepoutala přes ramínka...po celou dobu jen kolem bříška :wink:
12. dub 2011 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska já zatím nepoutala,měli jsme zimní fusak a teď máme letní a malý do minulýho týdne nesmě ze zdrav.důvodů vůbec sedět,takže pouze ležel a nebyla potřeba ho poutat.Ale zkoušela jsem malého poutat,jak se tady řešily krátké kšíry a místa tam má spousty a to není žádný drobeček. :dizzy_face: Ty klasické šíry mě napadli,že jsem je u někoho na sporťáku viděla používat,tak by to bylo i řešení u GT3. :wink:
12. dub 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa aha, tak to je dobrá zpráva, to možná odendám to kolem ramínek úplně :slight_smile:
občas jí tam připoutám, ale zatím mi to přijde zbytečné a zbytečně omezující - ale myslela jsem, že až bude chodit, že z toho kolem bříška bude vyskakovat :slight_smile:
12. dub 2011 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Kdo máte Peg Perego GT3 v barvě CEDRO.Nevíte jaká to je kolekce z jakého roku?A nelítají na to hodně mušky,apod.? Hrozně se nám líbí tahle barvička :slight_smile:
12. dub 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 je 2008 spolu s mokou a....čebrená coralo.... :grinning: je víc do žlutouzelena oproti kiwičku.
já mám jané energy coal-křiklavě žlutá šedá a černá a lítaj jak cyp :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. dub 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nene, Lucenku fakt je to 09, corallo i moka i papaia, už jsem přišla na to , moka 08 je ta bavlněná, moka 09 je ta, co máš ty. :-ú
Mušky moc nelítají, resp více mi lítaly na oranžovku, měla jsem síčko cedro. Je moc pěkná.Navíc cedro byla limitka jen pro ČR a Německo, dorazila na trh až v březnu 09, vím, to protože jsem se rozhodovala mezí tou a papaiou. :wink:
12. dub 2011 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska no Mates nevyskakoval....když se jelo,tak seděl :dizzy_face:
12. dub 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l oká já ty dva roky furt pletu bobendo :grinning:
12. dub 2011 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek, dneska jsem potkala v shoppinu hlubokou javu a jak jsi se ptala na ten lem kolem boudy, tak je kožený a černý :wink:
12. dub 2011 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: bych to mohla dealovat...dvě kamarádky kupují pega :grinning: , oprava jedna už koupila :grinning:
13. dub 2011 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek :grinning: :grinning:
to já u nás nechci....to by jich tady bylo moc,jsme malé město.....stačí,že si ho koupila kamarádka,když ho viděla u nás :grinning:
13. dub 2011 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek hele jedna je z Prahy a druhá ze Studénky :grinning:
13. dub 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám fakt havárku v hlavě...si poslat vzkaz :grinning:
13. dub 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek no si lidně posílej :grinning: :grinning: :grinning:
13. dub 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdyby někdo sháněl, prodám zelenou Navettku (2007) :wink:
13. dub 2011 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
týjo holky dnes jsme zadala zahraniční platbu..nejen že je třeba spoustu cypovin jako IBAN SWIFT adresu příjemce i banky, ale stojí to 220Kč ten převod...kuva....ale co wave navettka jede ke mě..... :dizzy_face:
13. dub 2011 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek