• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
@kacka.l ahaaaaaaaaaaaa :grinning:
18. dub 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tývoel kravičková :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2011 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Toto je kravičková :grinning:
18. dub 2011 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. dub 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: mazec
18. dub 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l hihi ještě větší magor na kočárky :grinning: Hele ale mně to taky baví a proč to nevyzkoušet že :sweat_smile:
Hele ten zapp má strašně nízko rukojeti ne?
18. dub 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l :grinning: no kočárková královna ... ale když to koupíš a za dobrou cenu prodáš, tak proč ne :slight_smile:
kdybych na to měla peníze a místo, tak mám určitě taky víc kočárků ...

občas zauvažuju, že na druhé peg prodám a koupím nové janéčko, ale pak si uvědomím, že je to kravina, malá korbička, nízký kočárek a to pro nás není :grinning:
je pravda, že vždycky zatím peg zvítězí - mám kvalitní kočárek, který mi nějakou dobu vydrží a jsem ráda, že mám nový, že si ho od začátku ničím sama :grinning:
18. dub 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska hele ale to janéčko... Má ho sestřenka... Taky mívám škuby, když ho vidím :grinning:
18. dub 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Valentinusko: já přesně za to co koupím prodám, ztratná jsem byla jen jednou a to asi 300,- :frowning2:
Jinak slalom je fajn. :slight_smile:
Pavli, ten zapp je fajn, ale má fakt dost nízko rukojeti. :wink:
18. dub 2011 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l hele já prodala xáč bazovej dráž než jsem ho koupila :grinning: Někdy mám škuby koupit tho slaloma, ale Nikča je obřík a myslím, že gt je pro nás fakt nejvhodnější :grinning:
No zappa má kamarádka a ona má tak 160 cm :slight_smile:
18. dub 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě se naštěstí nové janéčko moc nelíbí :grinning:
No nemám teda chutě na jiný kočárek...já se těším,až bude vybírat ségra :grinning:
18. dub 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ty kočáry se nedají ani moc srovnávat- myslím, že je to jen o pocitu z něj a jak se líbí, protože každý má něco. :slight_smile:
Já jsem toho slaloma chtěla vždycky zkusit, a když mě na tom kiwinu štvala ta bouda, tak jsem uvažovala ...prodala a koupila to jané. Jsem spokojená. Myslím, že je to taky dost dobrý kočár, ale v poloze v leže má tu boudičku malý jak bunkru :grinning: teda vedle pegu. :slight_smile:
Ale vleze se krásně i s fusakem, ložná plocha je úplně stejná jako u pegu, i výška opěrky a všeho jen šířka je cca 34cm.
18. dub 2011 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
je fakt že každej má něco a každému vyhovuje něco jiného....
já už jsme vyzkoušela dost všeho.....ale na kaču nemám...
jdu odstrojit jane a poslat do handy zaservisovat, a přenýtovat tak snad to ta malá čavera zvládne...furt ooop maminko ooop :angry:
18. dub 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l ale to janéčko máš nové nebo ne? nějak jsem myslela, že máš tu 2011
19. dub 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neplanujete niektora do juna predat GT3 2009 corallo? Najlepsie sportak s vanickou aj vajickom. Velmi sa mi ten kocik paci. A pozeram, ze ste s nim aj spokojne.
19. dub 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@valentinuska Mám to nové reverse, ale 2010, ale je úplně stejné jako 2011, jen potahy se liší. Oni tento rok jedou dva modely- to klasické jané-které bych nebrala ani za zlaté prase a to jané reverse. :slight_smile:
19. dub 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l aha, tak já vůbec nevím jaký je rozdíl mezi klasickým a revers - vidíš ač se mi líbí, tak mám v tomhle mezery :grinning:
19. dub 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vali: klasika nejde otočit proti směru, je širší- to reverse jde otočit a je užší, polohuje se do úplného sedu.
19. dub 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a to otočné se mi líbilo víc :slight_smile:
19. dub 2011 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....
prosím o názor na tento kočárek
http://www.slune-cz.cz/kocarek-bebecar-vector-at-ovalna-korba-sportovni-sedacka-autosedacka-easy-maxi/
ne líbí--nelíbí,ale spíš vlastnosti....
20. dub 2011 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Piku neznám, neporadím, jednu dobu tady s ním jezdila maminka, ale když dítě vyrostlo s korby jezdí s quinnym, tak nevím. :slight_smile:
Jo a jinak....za ty prachy nelíbí.... :wink: :wink: :wink: :wink: :grinning: Tos slyšet nechtěla, že???
20. dub 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l no ptám se,sestra mi to včera poslala...jí se líbí celkem......tak se ptala a já se ptám vás :grinning:
20. dub 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa sestra nechce peg?
20. dub 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa Piku já kdysi bébe car chtěla moc...ale jsou dibré asi jen jako houpací korby, sporťáky jsou na styl přesně vysklávávané jako kdysi liberty a nyní Roan marita, takové ty poevné sedačky....nic pro mě,ale zase typodvozky jsou fajn stylo AT je myslím s natáčecí pření nápravou, to je fajn nemusíš nadzvedávat do zatáček.
Ale nešla bych do něj takejc :wink:
20. dub 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka nee přece nebudeme mít stejnej....
@lucenek díkes :dizzy_face:
20. dub 2011 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa ježiš zas píšu jak trotlík....
to neva, že stejnej..... :grinning:
20. dub 2011 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte. mame peg perego gt3 completo 2010 a pokazilo sa nam predne koleso (velmi tazko alebo vobec sa neotaca), takto je kocik velmi tazko ovladatelny. stalo sa to niekomu?
20. dub 2011 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@edie63 símtě určitě tam máš bordel, takže polož si pega rukojetí na zem, vycvakni si kolco z té trojúhelníkové základny, vem si suchý papírový kapesník-ne dětský ubrousek :grinning: a utři to počádně tu tyčinku černou co se zasouvá do základny nejlíp,když to po utření vysprejuješ WD 40 a pak nasadíš zpět až to čedé místečko na té základně dvakne, jo símtě ještě se podívej jestli máš odaretováno.... :grinning: i to tu bylo :grinning:
20. dub 2011 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek dakujem, skusim to. :slight_smile:
20. dub 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek mě by to vadilo....nechci aby jsme měly se ségrou stejnej :grinning:
20. dub 2011 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek