Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

zofik
autor
25. led 2009

holčinky jako že manuál neodpovídá kočárku? no to mě ani nestrašte...a včem teda neodpovídá? děkuji...

kikimaruska
25. led 2009

Pro sestavu sportáku je návod dokonalej, ale picusa zjistila, že k montáži korbičky se musí vše odstrojit a nechat jen podvozek-že jsou to ty nové serie kočárků, kde už nemusí být vespod nasazený holý sporták a teprv na něm přidělaná korbička, jak to bylo doted a jak je to i napsáno a nakresleno v dodaném manuálu.... 😉 . Já na to ani nepřišla, protože korbičku nemáme-

pikusa
25. led 2009

Ahoj holky,
jojo na korbičku musí pryč zádová opěrka sportáku a v manuálu to nepíšou a na obrázku je namalovaná,jako že má být.No a při tom jsme se pak báli,aby jsme něco neulomili.......ale zvládli jsme to 😉

zofik
autor
25. led 2009

jste zlatíčka...jak to má člověk vědět že....

pikusa
25. led 2009

Zofik,jsme tady kdyby něco 🙂
A kdy pojedeš okukovat????At vím,jak jsi nadšená 😉
Jinak jsem koukala,že jdeš naa 4D....je to nádhera,pořád koukám na video s prckem 😀

zofik
autor
26. led 2009

no asi ve čtvrtek Piku.....

pikusa
27. led 2009

Ahojky,
Žofik,tak se hezky pokochej a pak dej vědět,jaká barvička vyhrála 😀

zojina
27. led 2009

Zofik tak Váš výber je super mam to doma jen v jine barvičce trochu a je to užasne..

zofik
autor
27. led 2009

a jakou máš barvu Zoji?

zojina
27. led 2009

Dnes vložim fotečky Timiano a papaya mám is kasiku a jsem s touto značkou moc spokojena

zofik
autor
27. led 2009

fíha ty máš teda kočárkovic výbavičku Toji, to je parádička 🙂

zojina
28. led 2009

🙂

zofik
autor
28. led 2009

ZOji jsem chtěla naspat 🙂

zojina
28. led 2009

🙂 a ty co ještě přemyšliš nebo maš jasno

zofik
autor
28. led 2009

no já jedu teďk asi ve čtvrtek do Práglu, špekuluju jen batvě...jdu do GT3, ale ráda bych je viděla naživo...no nejdřív jsem chtěla hnědou, ale manžovi se zdá smutná, tak přemýšlím o zelené, je výrazná sice, ale zase bude kočárek dobře vidět...asi nejhezčí je červená, ale na chlapečka zas nechceme, i když vím, že se kupujou....

pikusa
28. led 2009

Ahoj.......... 😀
Žofik....tak jsem zvědavá,co vybereš 😉
Zoji,pěkná výbava 😅

asanaa
28. led 2009

Ahoj holky tak já se přidávám do diskuse jestli můžu 🙂 peg perego je bomba,má ho kámoška,tak jsem s ním jezdila a byla jsem nadšená.Takže jedině gt3.Jen také řešíme barvičku,nevíme ještě pohlaví miminka tak vyčkáváme.Ale favority mám v albíčku 😵

zojina
28. led 2009

Já chtěla jinej sportak a jinou tu korbu viš jak ono se to okouka jak to je stejnee

pikusa
28. led 2009

Já mám taky jinou korbu a jinej sporták 🙂
Asanko,ahoj tady..musím říct,že ta růžová mě taky v obchodě zaujala 😀

zojina
28. led 2009

Ja jelapo te ružove ale holt kluka do ni nedate pak jsem chtěla anica z roku 07 ael ta se nedala sehnat tak jsem si v řijnu koupila novou kolekci

asanaa
28. led 2009

zojina to je úúžasná výbava pro mimi 😵
taky bych chtěla jinou korbu a jiný sportak 🙂
ta růžová je nádherná,ale uvidíme uvidíme

zofik
autor
28. led 2009

holčinky to je složitek výběr co?já už taky pořádně nevím....

zojina
28. led 2009

No ono hlavne sehnat tu novou kolekci byl docela boj odky ty kočarky s nove mate?

zofik
autor
28. led 2009

já ještě nemám..noono Zoji měli jen hnědý, šedivý a červený, ta oranžová a zelená jsou na trhu krátce......

zofik
autor
28. led 2009

Asana máš pekný výběr...

zojina
28. led 2009

¨Já to mam přimo s italie nebo tu jsem na ne nemněla nervy pořad nevedeli kdy kočarky budou a tak no mazec

zofik
autor
28. led 2009

aha, tak to si sikulka Zoji....

asanaa
28. led 2009

zofik děkuju,já jsem z toho kočárku úplně nadšená ten snad nemá chybu.Jen kámoška říkala,že autosedačka je děsně těžká.Hrozně se mi líbí ten velký koš dole,to jsem u žádného jiného kočáru neviděla.Jo a ty barvy,oranžová je fantastiká,tu chci určitě na sportak a pokud budeme mít chlapečka tak asi i na korbu,to ještě nevím.
zojina ty jsi ho objednávala rovnou z itálie??

zojina
28. led 2009

jj ja koupila sportak a ppswitch v completu

zofik
autor
28. led 2009

aha koukám Zoji že už čekáš chlapečka v únoru, tak to se nedivím, že si na nic nečekala.....