Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

ivett
9. kvě 2011

tak ono je to o vkusu každého, mě se roan nelíbí ani jako hluboký 😀

kacko jo ani po teflonáči to nepřestává, jako kola nevržou, spíš někde na konstrukci a nevím kam všude s tím můžu nebo mám stříkat a z jaké dálky tím stříkáte? bo já když to stříknu dost zblízka, tak to po uschnutí nechá bílou mapu na třeba tom černém plastu...jako jde to utřít, ale pak si říkám, jeslti to má nějaký efekt...kam všude do těch plastů to stříkáte?

mpavlinka
9. kvě 2011

@ivett to je jasný 🙂.
Mně teď peg nevrže. Vrzal v zimě při oteplení apod. a vrzal šíleně, ale teď je to o.k. Ani jsem ho ničím nestříkala.

kacka.l
9. kvě 2011

Měli bychom Italům navrhnoout otočný peg, myslím, že by se jím dveře fabriky nezavřely, jo a v super bar
@ivett já jsem to stříkala takovou gumovou hadičkou, co na to nasadíš, teda já ho měla průhledný a stříkala jsem všude hlavně kde s emi zdáo, že to vrže, do těch šedých plastových bočnic, kolem trubek jak někde zapadaly, už si nepamatuju, jak to na pegu vypadá, polohování madla Postě vše a bylo.

mpavlinka
9. kvě 2011

@kacka.l přesně tak, doufám, že na druhý mímo už otočnej bude 🙂

ivett
9. kvě 2011

no ono to má svoje pro a proti, díky tomu, že otáčet nejde, je jeden z největších na trhu, až půjdu otáčet, musí tam vecpat ty adaptéry a tím se zúží sedačka nebo zvětší kočár, což ani jedno není dobrý...

kacko takže existuje víc teflonáčů??? já ho mám jako taky průhledný, ale když s tím stříknu zblízka na tu černou konstrukci, tak to zbělá... 😅

mpavlinka
9. kvě 2011

@ivett to neva, ale ať je otočnej!

kacka.l
9. kvě 2011

Teď jsem se koukala na foteny pegu a ............... ☹ Byl fakt super. 😉 Kdybych veděla jak to bude... udělám to tak, že jako hlubokáč peg, potom tak do dvou let slalom R, a pak zase peg... 😀 😀 😀 😝

ivett
9. kvě 2011

mpavlinka, no jako představa ještě většího gt3 nebo těžšího, jáuž bych do něj nešla...a kdyby byl užší,tak je zase na stejné úrovni s jinýma kočárama a tím, že je fakt velký, tak plno lidí by šlo do menšího, protože by mu gt3 už nenabízel nic lepšího co by neměl jiný kočár...

mmch holky jak je to s golfkama? ty jsou vždycky jen po směru? nebo existují golfky, co nejsou po směru, ale i čelem k řidiči? 😀

kacko ty máš nuna, že? spokojená? nemůžeš hodit nějaké fotky v realu, mě se hrozně líbí, zvažuju koncem léta než bysme jeli na dovču pořídit, jako na dovolenou tahat gt3 se mi nebude chtít, zabere ceý kufr a malá už bude určitě ve sporťáku, tak řeším golfky...sice dopředu, ale tak ať už mám přeheld..

mpavlinka
9. kvě 2011

@ivett
peg má otočný golfky, ale jsou dost těžký. Inglesina má otočný golfky.

mpavlinka
9. kvě 2011

@ivett peg je mastodont říká můj táta 😀 Si dycky dělá srandu jesi jsem přijela mastodontem s mastodontem (naráží na auto a kočár).

kacka.l
9. kvě 2011

nunu už nemám, prodala jsem ji a čekám na polohovací v černé, ale zamilovala jsem se do tohodle. Váha 6,1kg se vším.

kacka.l
9. kvě 2011

A tím že nuně nejdou polohovt nohy,myslím, že pro malou ještě není.

valentinuska
9. kvě 2011

holky, já vás sem nebudu chodit číst, jsem pak z těch kočárků úplně vedle a pochybuju 🙂

nicméně typy na teflonáč do konstrukce dobrý, asi to budeme muset zkusit, taky mi vrže konstrukce ...

kacka.l
9. kvě 2011

@mpavlinka Tati má smysl pro humor, valím kojit...dneska jsem našla malému na zádech 2 neštovice...to zas ebude. 😠

mpavlinka
9. kvě 2011

@kacka.l chudák ☹ Ať je brzy o.k. 🙂

ivett
9. kvě 2011

kacka.l no o polohování mi taky jde, jde nuna teda nějak polohovat? nohy teda nee jo? to je na pytel, tak to letos ještě nic...a to cos dala odkaz se mi líbí konstrukce, ale kola mi přijdou strašně taková na pohled křehoučká, bych se bála, aby vydržely...

takže nuna nedoporučuješ? no já mám ještě pár golfáčů-sporťáků ve výběru, tak se pak optám až to bude aktuální 😀

kacka.l
10. kvě 2011

@mpavlinka děkuji,
a otočné golfky dělá i jané 🙂
Nuna je super,ale tvoje malá je na ni podle mě malinká.
Hodně si chválí PP sí-teda Lucenek ne, callisto cybex, jané energy,babypoint mark q....je jich hodně, no a samozřejmě BB bee+, ale ta cena. 😉

ivett
10. kvě 2011

kacka.l tak BB bee se mi nelíbí, přijde mi to divný 😀
já golfky ještě kupovat nebudu, malá je fakt malá, nejdřív to začnu řešit tak koncem prázdnin, ale tak rozšiřuju si přehled o kočárcích 😀

jchalupka
10. kvě 2011

@kacka.l jee ten je krasnej. Prosim te, co to je za tip kocarku???

kacka.l
10. kvě 2011

@jchalupka krásný, ale cena šílená ☹
Babyhome xtreet.

jchalupka
10. kvě 2011

@kacka.l hmmm to je 😒

beatris
11. kvě 2011

Ahoj všem 🙂

Holky vy máte všechny ušité ty podložky do kočárku?Mě švagrová říkala,že mě stačí deka.....
Tak teď nevím... 😒 Já neznalec si nechám od vás ráda poradit.....

@pikusa -díky za odkaz na tu paní.Šije krásný věci 🙂

@mpavlinka - s manžou jsme probírali tu sedačku a pokud je zachovalá,tak jí na 90% od tebe koupíme,
až jí budeš prodávat 🙂

@kacka.i - taky jsem se rozhodovala mezi PP a Jané.Ale u mě zvítězilo PP,že je větší.
A u Jané se mě nelíbí letošní kolekce - ten tvar boudy.Ale jinak to je taky pěkný kočárek 🙂
Tos to kiwíčko teda moc dlouho neměla.....To mě by doma asi neprošlo,kdybych za chvíli chtěla
nějakej jinej kočárek.....

pikusa
11. kvě 2011

@beatris podložka je fajn....protáhneš jí pásy---což u deky nejde...
a taky to hezky vypadá 🙂

beatris
11. kvě 2011

@pikusa - díky moc za dobrou radu 🙂 a tys měla podložku v hluboké korbě, i ve sporťáku?

ivett
11. kvě 2011

já jsem teda ještě podložkám nepřišla na chuť, ale možná změním názor...mě přijde škoda, když už si objednám kočár v nějaké barvě, ji zakrývat pak nějakou vložkou...
do hluboké se snad ani nedělá ne? tam mi to přijde zbytečné, ve sporťáku to chápu, ale zatím jsem neviděla takovou, kterou bych si tam dala 😀

beatris
12. kvě 2011

@ivett - jo dělá se do hluboký korby i do sporťáku.Do hlubokýho bych volila asi deku,ale o té podložce do sporťáku docela uvažuju.....A tahle paní,co dělala i pikuse,tak ta má krásnejch barviček 🙂

kacka.l
12. kvě 2011

Jájsem měla taky vložku. 🙂
Dneska jsem viděla v obchodě nového černého plikouše s těmi ílými květy....teda elegance sama...prostě nádhera. 😅

beatris
12. kvě 2011

Tak Kiwíčko mít nebudeme ☹ ☹ ☹ Dnes nám dorazil kočárek a je to ta barva Myrto.
Tak teď řešíme,jestli si ho nechat nebo ne.Ale ten se nám tolik nelíbí..... ☹
Tak jsme z toho pěkně zklamaný ☹ Hlavně,že jsem se několikrát ptala,jestli to je
opravdu Kiwi.A teď z nich vylezlo - že oni tomu říkaj Kiwi,že to je podobný 😒
Ta zelinkavá ta je hezká,ale nelíbí se nám ta tmavě zelená ☹
takže to vypadá,že zase půjdem zamluvit Cedro,jestli ho ještě mají....
ach jo ach jo ach jo ☹

ivett
12. kvě 2011

beatris tak to jsou ale dementi, to bych jim to vrátila už z principu, co je tohle za jednání???? 😠 nechápu...pokud se vám nelíbí moc, tak ho vraťte a radši jděte do jiné barvy...snad už to dopadne dobře, věřím, že musíš být zklamaná, ses moc těšila...

kacka.l
12. kvě 2011

@beatris Nevím jestli tě to potěší, ale kiwi je taky s tmavě zelenou, je to podle mě tatáž, barva myrto je také stejná, jen materiál jiný a jediné v čem se liší je to že nemá ty šedé půlměsíce na nánožníku a opěrce zad.
Jak jsem psala, cedro je kol 09, v prodeji od 08, já bych nechtěla 3 roky starý kočár, co stojí na krámě a nikdo ho nechce, navíc se doprodávaly za 8500,- jaku Ti dají cenu???Pokud do těch 9000,.- tak bych ho vzala, ale jinak???Záleží, co se líbí tobě, taky uvažuj jaké oblečky půjdou k cedro, fusak a tak, k té myrto půjde krásně růžová ale i modrá, hnědá a tak. V tom cedru to bude strakaté, vím co mluvím, před kiwinem jsem měla papaiu. 🙂Ale pokud se ti mooc nlíbí, tak není co řešit. 😉