Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

ivett
10. čer 2011

a gt3 já mám teda koupený r. 2010, ale teda škrábance už mám, holt časté skládání do auta se na tom podepsalo no...ale tak já ho nehodlám teď prodávat a pak už tu cenu šponovat nebudu, takže kdo ho koupí, musí mu být jasné, že je to jetý kočár, beru ho jako spotřební zboží...

lucenek
10. čer 2011

jj ještě mímo 😀
ivett ukaž froga

mpavlinka
10. čer 2011

@rejdzi tašku peg perego si nemůžu vynachválit 🙂

ivett
10. čer 2011

luci ukážu až nafotím 😉

rejdzi
10. čer 2011

@mpavlinka - můžeš prosím hodit fotku,jak vypadá ta taška na PP?

rejdzi
10. čer 2011

@mpavlinka - a ty máš tu překlápěcí tašku Borsa Cambio?
Mě se tyhle letošní zas tolik nelíběj.Z venku jo,ale jestli ve vnitř nejsou nepraktický....

MÁ NĚKDO ORIGINÁL TAŠKU PP Z LETOŠNÍ KOLEKCE?A jste spokojeni?

verusa22
10. čer 2011

rejdzi jak jsme psala tašku mám...ale 1200byc za ni určitě nedala...měla jsme ju taky z druhé ruky za 600 takže jsem si ji vzala... za 1200 koupíš určitě lepší a hezčí tašku než je origoš....
Přišla mě malá,ale je akorát naskladám tam věcí až až....

mpavlinka
10. čer 2011

@rejdzi já mám starší peg perego, mám tuto, akorát modrou

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=44644657&tab=4

Malá není, vozím v ní spoustu věcí 🙂

lucenek
11. čer 2011

eště tohle by se dalo do ténové jen nevím jak je uvnitř organizovaná

rejdzi
11. čer 2011

@verusa22 - jo kdyby 1200,- ale spíš 1400,-Kč 😒 A do toho fakt nejdu,už jsem se rozmyslela.....
Z venku je pěkná designově,ale jinak se mě nelíbí.Nemá tam to odklápěcí výko,takže to je naprd....
Koupím si jinou za polovinu - buď Emitex,nebo z DM a nebo tu Pinkie 🙂

@mpavlinka - jo máš pěknou 🙂

@lucenek - to vypadá dobře 🙂 Kde se to dá sehnat?

ivett
11. čer 2011

rejdzi já mám tu z DM a je super...mám krom ní ještě jednu velikánskou od babymoov, tu prodávám a pak ještě tu od PP Skate, ta je super, ale tu prodávám s kočárem, takže o tu přijdu...Ale ta DM je fakt super, tu používám nejčastěji...

rejdzi
11. čer 2011

@ivett - taky jsem na tu z DM slyšela docela chválu 🙂 A drží pěkně na PP? na hlubokým i na sporťáku?

lucenek
11. čer 2011

ta z DM je fakt asi ne.j....vyčíhnu si hnědou....

lucenek
11. čer 2011

@rejdzi zjistím

ivett
11. čer 2011

rejdzi ta taška z DM jde pověsit buď normálně za to velké ucho - popruh co nosíš přes rameno a nebo má přímo takové poutka na suchý zip, nosím to na střídačku, jak se mi chce a drží to na oba způsoby dobře 😉
u nás hnědou měli, i černou, fialovou, béžovou, všechny krásné, já šla kvůli univerzálnosti do černé...

mpavlinka
11. čer 2011

@ivett já mám fialovou, není špatná, ale odvázaná z ní nejsem. Radši mám tu pegáckou 🙂

mpavlinka
11. čer 2011

@ivett jinak hele otočný sezeníčko si nemůžu vynachválit, že já je nekoupila hned 🙂

ivett
11. čer 2011

tak ono záleží komu co vyhovuje, mě přišla ta pagácká taška dost drahá a jinou než javu bych nebrala, když mám javu sporťák a jelikož je to i letošní kolekce, tak nejsou ani ty staré ani ty nové za lepší ceny a plnou cenu za to nedám, to mi zas tak super nepřijde teda 😀

ivett
11. čer 2011

jo otočný sezení, já se trochu bojím, že si na gt3 nezvyknu no...navíc mám teď to bugaboočko a to otočné je a má i přehazovací rukojeť, což je teda jak zjišťuju bomba věc, je to fakt vychytaný kočár, až je mi líto, že jsem z něj tak paf, tak se chodím gt3 omlouvat, že i jeho miluju 😀

mpavlinka
11. čer 2011

@ivett hele já viděla Javu za 650 nebo tak nějak 🙂 Přemýšlela jsem o ní...

ivett
11. čer 2011

já na ně koukala nedávno a žádnou jsem nikde nenašla...

mpavlinka
11. čer 2011

@ivett taky mám pocit že tu gt bude tak trochu zaclánět a že ono to se svými poctivými rozměry umí 😀 😀
Ale přijde jeho čas až pojedem někam do terénu 🙂

ivett
11. čer 2011

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=40169943&ta... hele pěkný šitý nánožník, což?

mpavlinka
11. čer 2011

@ivett jo přehazovací rukojeť musí být bomba 🙂

ivett
11. čer 2011

jé díky za odkaz, popřemýšlím o ní 😉 jak se uchytává na řídítka? jen ji tam pověsíš, nebo jde i nějak připnout?

ivett
11. čer 2011

bych nikdy nevěřila, že přehazovací rukojeť budu tak chválit, ale je to fakt super věc...

ivett
11. čer 2011

jo tak jasně, jako gt3 je super do terénu a tak, ale začínám být rozmlsaná z toho, že i lehké a menší kočárky jsou fajn 😀

mpavlinka
11. čer 2011

@ivett můžeš za karabiny, což dělám nebo když spěchám tak ji jen přehodím 🙂

mpavlinka
11. čer 2011

@ivett to je jasný! Maj to i ty polský hajtry a spousta lepších kočárů to nemá 😠