Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
17. čer 2011

@kacka.l až dojdu dom ju?jsme v ravchotě

lucenek
17. čer 2011

@veronka já bych ho brala má ty lepší pásy jak ty 2010 a 2011 takže já jsme za straší kolekci

kacka.l
17. čer 2011

@lucenek juju

veronka
17. čer 2011

@lodgermaniacka ja viem, ale aj tak to je veľa, dať za športiak 419. a tie nové farby sa mi vôbec nepáčia, akurát trošku kiwi, a ten už isto nikde nemajú

@kacka.l zatiaľ mi ich neposlala, ale môžeš mi poslať do ip mail a potom ti ich pošlem

veronka
17. čer 2011

@lucenek
@kacka.l no ona mi povedala, že ho kúpila na konci roka 2009 a začala ho používať až v januári 2010 ked sa jej mala narodila, vaničku 5-6 mesiacov, sportiak tiez tak, ten striedala s golfkami, kedze chodila autom a ked je tehotna tak gt bolo tazke nakladat do auta, a jej mala ma teraz 18 mesiacov a ona ma o tyzden termin
asi pojdem donho, aj ked ma chlap asi nepochvali, ale co uz, nemozem predat prvu trojkombinaciu, takze budeme mat 3 kočíky

kacka.l
17. čer 2011

já myslím, že bude fajn.

lucenek
17. čer 2011

@kacka.l tak kukej

lucenek
17. čer 2011

ta poslední řekla bych nejvíc sedí v reálu je více do žluta....tošku

kacka.l
17. čer 2011

Lucenku je moc hezká,ale na mě je mooc velká. Ale barva by asi seděla pěkně. 🙂
Lucenku ty prodáváš energy???

lucenek
17. čer 2011

@kacka.l jj je hluboká to jo...
jj prodávám miláčka no..Sára už lítá, tape i 3-5km lesem... a na druhé pak někdy v budoucnu prubnu callisto třeba.... ale hodí se penízky víš...

verusa22
17. čer 2011

HOLKY!!!!
jsem nasraná....potřebuju radu!!!! mě zničeho nic přestala spolupracovat bouda.... tam kde se jakoby oddelava tak v tom kolecku..nebo co to je jak se vlastně bouda dáva nahoru a dolu..jakože překlapí...tak to vždy tak lupne když menítě pozici boudu....chapate?? a mě jedna strana tak je uplně volná že bouda nedrží a vždy jakože se spustí dolů a druhá tak ta nejde skoro vůbec musím silou tu boudu překlopit aby na Naty nesvítilo a lupe v tom jak kdyby tam bylo vylomeny plastovykolečko... nevím vůbec co stím...@kacka.l nestalo se ti to někdy?,?? holky poraďte...

kacka.l
17. čer 2011

reklamovat!!!

verusa22
17. čer 2011

@kacka.l už není v záruce půl roku :(

verusa22
17. čer 2011

😠 ku.va se na to fakt vykašlu.... neprodáváte někdo náhradní díl??boudu v barvě corallo??

verusa22
17. čer 2011

Teď koukám a záruka byla do března 2011.... holky kam se toposílá? stačí asi jen bouda ne? kolik to tak bude stát? zda není lepší koupit boudu nebo prodat kočár na náhradní díly 😖 Paní od které to mám to kupovala v Chebu,ale tam nepojedu...

lucenek
17. čer 2011

@verusa22 určo bouda a napiš na www.kenyo.cz ti jsou výhradní dovozce a oskytují zár i pozár. servis, cena nevím

verusa22
17. čer 2011

Už jsem napsala a doufám,že jim bude stačit jen bouda na poslání... kurnik to nasere fakt

kacka.l
17. čer 2011

Vím, nová bouda 2500,- kupovala jsem si ji v rámci reklamace za 1500,- a nemá tady někdo záruku ještě na corallo? Já mám na to cedro do října, tak ti nepomůžu, ale kdybych měla corallo, tak bych ti ho poslala. 🙂

Veru ale do nové bych nešla, podle mě to stačí jen roznýtovat, vyměnit kolečko v hodnotě 100kč a zanýtovat, zvládnul by to podle mě každý chlap s nýtovačkama.

verusa22
17. čer 2011

@kacka.l děkuji...novou taky nebudu kupovat prdím na to... já vím,že má @pikusa corallo jenže ta už taky nemá myslím zárkuku...a to jde,že by mě někdo dal záruční list na jinej kočárek? 😕 stejné barvy...to jsme ani nevěděla... no uvidiím zítra...budď poprosím taťky...protože mlj chlap si ani nerozumí se šroubovákem... a uvidíme...snad to bude ok ..jinak díkec 😉

pikusa
18. čer 2011

Ahojík...
@verusa22 mám corallo ale dávno po záruce..... 😒

verusa22
18. čer 2011

Holky tak já nevím..zda si ze mě ten kočár dělá prdel... ta bouda zase jde...pak zas nejde a zas jde.... teď momentálně jde..tak nevím zda to mám poslat nebo ne...

kacka.l
19. čer 2011

Veru, tak zkus kočárek obalit hadrou a normálně ten nýt v boudě jakoby sklepnout k sobě, mě to tak pomohlo na buzzovi. 🙂

verusa22
19. čer 2011

@kacka.l ten kloub na tě boudě.... mám obalit hadrem a sklepnout jo? kladivem? nebo jak? nějak nechapu

kacka.l
19. čer 2011

veru jojo, zkus, ať se ti nepoškodí kočár, třeba dej to toho nýtu nějaký šroubovák, polož to na něco tvrdého a na ten šroubovák zkus párkrát klepnout kladívkem, někdy to pomůže.

aknel2002
19. čer 2011

ahoj holky, jdu k vám pro radu, používala jste některá k PP GT3 skate pro staršího sourozence? pokud ano jaký a jak jste byly spokojené? našla jsem na netu nějaký univerzální, který by měl sedět, ale raděj se jdu k vám poradit, díky moc za reakce 😉

lante
19. čer 2011

@aknel2002 ja som nemala skate, mala som buggypod. Nebol síce písaný, že tam pasuje. No bez problémov tam sadol.

kacka.l
20. čer 2011

Mě klepne, jsem si ušila tu tašku, poslední krok nažehlit nažehlovačku PP, a ona se mi celá seškvařila!!!!!!!!!!!!!Bože z čeho to je???Tvářilo se to jako bavlna, a je to samý plast!!!!!jsem tak nasr...
No nic, musím to celé odstřihnout a udělat novou klopu, nebo se na to vyprdnu, zítra má dorazit ten messenger bag... Bléé, jsem si musela postěžovat. 🙂

kacka.l
20. čer 2011

tady pro pobavení. 🙂

pikusa
20. čer 2011

@kacka.l tak to by mě nas.....
Já už tady nemám co prbírat....už nekočárkujeme 😒

kacka.l
20. čer 2011

Jak nemáš!!! to neva, ne???Prober dovču, a klidně dej foto, a´t se letně naladím. 🙂 palmičky,moře, horko...My nikam nejedeme. 😀