Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

luca30
19. čer 2009

Ahoj holky nevíte jaký je rozdíl mezi kolekcí 08 a 09 u sportovní verze tohoto kočárku??

zojina
19. čer 2009

Ahoj rozdl by něměl bejt žadnej a kolečko předni proste drnca jde to slyšet..

luca30
19. čer 2009

Sháníme nějaký dobrý sportovní kočárek do terenu a paní ho teď prodává na MMB za 7tisíc sportovní verzi v barvě moka 😵 😵 7 měsíců používaný, tak jsem se snažila pročítat Vaši diskuzi jak jste s ním spokojeni ještě mám ve hře i Casualplay S4 ten je taky na nafukovacích kolech a přijde mi takový skladnější ale možná je to jen můj názor PPgt3 jsem viděla párkrát a moc se mi líbil, ale nikdy jsem s ním nezkoušela jezdit a tady nejbližší prodejna u nás je 40 km od nás...tak se ptám Vás, chci totiž náš hluboký prodat a koupit něco, kde mi zbyde podvozek a na druhé dítko koupím pak jen korbu...což splňuje tak GT3 tak i CS4, taky si asi budu muset hodně zvyknout na trojkolku je to opravdu něco jiného hlavně když se najíždí na obrubník

a na tu loňskou verzu jde hl. korba a autosedačka jen tak, nebo se musím dokoupit nějaké adaptéry nevíte??

luca30
19. čer 2009

Maminka tam uvádí tohle

Pomocí jedinečného systému GantioMatic lze s vanou NAVETTA PANORAMA používat komplet i pro novorozence. Po sejmutí sportovní sedačky a boudy snadno NAVETTU připevníte na podvozek systémem GM, vznikne tak "novorozenecký" kočárek .

Ganciomatic System poskytuje i bezpečnou a jednoduchou instalaci autosedačky PRIMO VIAGGIO TRI-FIX

a já nevím jestli je to zabudováno v kočárku nebo by se to muselo dokoupit.

zojina
19. čer 2009

je to v každem kočarku jen na sportovni verzi to maš skovane pod potahem a nevydiš to ..tak v pohodě mužeš koupit a zbytek časem

luca30
19. čer 2009

Takže jsou to vlastně zabudované adptéry a stačí pak koupit jen autosedačku a hl. korbu, děkuji

zojina
19. čer 2009

jasne stači ,,,,,,

luca30
19. čer 2009

Tak jsem pročítala Vaši diskuzi a teda nevím jestli má maminka letošní verzi, když je to barva moka, zatím se mi neozvala a chtěla jsem se zeptat, jestli má kočárek i nožní brzdu nebo jen ruční, protože maminka tam uvádí

Zadní kola s parkovací brzdou a ruční brzdou ovládanou z rukojeti.

a nabízí tam asi originál pláštěnku na sporťák a lepší je tedy jiná?? ta co kryje i korbu?? děkuji

pikusa
19. čer 2009

Luco,mám letošní verzi šedou a brzda je jen ruční...
A na sporták myslím byla pláštěnka u kočárku...ted si nejsem jistá,ale na korbu jsem si kupovala zvlášt

luca30
19. čer 2009

paní k tomu prodává i pláštěnku, ale tady jsen četla že je lepší koupit nějakou větší co kryje i boudu nebo to bylo jen u korby to s tou větší pláštěnkou??

pikusa: a jak jsi s ním zatím spokojená??

nastenka
19. čer 2009

Luca, tá pláštenka sa pripína zipsom na strechu. Kočík je to dobrý, ale veľký, ak náhodou bývaš v činžiaku, premeraj si, či ti vojde do výťahu. A tá ručná brzda stačí, to tam zatlačíš a kočík stojí, nemusíš si ničiť topánky a tlačiť na nejakú brzdu. A čo sa týika casupll. podľa mňa ten šporťák je malý a tá strecha pôsobí, na mňa tak, že si tam dieťa obtiera hlavičku. Ale dizajnovo sa mi casupll. páči veľmi. Tiež toto boli moji favoriti a vyhral GT3.

dvojcata2
19. čer 2009

GT3 je ten nejlepší kočárek co jsem kdy prodávala všechno je jednoduše nasazovací,ložiskový kola brzda a aretace předního kola u ruky ,hluboká korba a prostornej sporták.Je to kočárek který můžete vzít do lesa do nerovnýho terénu! 😉 🙂

pikusa
20. čer 2009

Luco..já jsem spokojená moc...jen malej nám roste nějak moc rychle,tak uvidíme,kdy opustí hlubokou korbičku.
A jooo pravda,už si vzpomínám,ppláštěnka na spotrák nekryje jeho střechu že....
A bydlím v paneláku a do výtahu musím jako by z kouta do kouta.

luca30
20. čer 2009

Ahojky tak mi bydlíme v rod. domku, ale občas musíme jet vlakem nebo busem...

to předník kolčeko se zaaretovává u té ruční brzdy??

pikusa
20. čer 2009

Přední kolečko se zaaretuje na levé straně,je tam takové kolečko a na něm namalované zámečky....tak tam.

luca30
20. čer 2009

Takže aretování je na tom předním kolečku já jsem z příspěvku od dvojcata2 pochopila, že je to u ruční brzdy

ložiskový kola brzda a aretace předního kola u ruky????

pikusa
20. čer 2009

Asi myslela,že to má vše při ruce ne???

dvojcata2
20. čer 2009

ano tak jsem to myslela že se nemusíte předklánět ke kolu a sahat na ně.Kupte si na to ale klasickou pláštěnku ta vám ochrání látku,aby vám zakryla celý kočárek.U kol jsi můžete nastavit pružení a pod madlem na sportáku když tam sáhnete je páčka a tím se to madlo prodlužuje.Dnes jsem taky jeden prodala je to můj favorit!!! 🙂

pikusa
20. čer 2009

Dvojčata..tak jsem tě pochopila správně 🙂
A ty prodáváš někde kočárky??? 😲

dvojcata2
20. čer 2009

Ano jsem z Liberce.Jsem z jiné diskuse :Gennet Liberec ,pokouším se o mimi uměle

zuzik28
21. čer 2009

ahoj holky, omlouvám se, že pořád otravuju, ale ještě to nemám vychytaný...nevíte náhodou jestli se nedá rukojeť kočárku trochu zkrátit? (jako trochu zasunout dovnitř, aby byla blíž korbičce). Zdá se mi, že je to dost daleko, na malýho nedosáhnu, když se předkloním...musím kočár vždycky obejít z boku. Nějak to nevadí, já jen, kdyby to náhodou šlo...

pikusa
21. čer 2009

Dvojcata.....Matyášek je taky z umělého oplodnění...a v Gennetu v LBC jsem byla na genetickém a pak na 4D UTZ.
Zuzik...tak to asi nejde....... 😒

luca30
21. čer 2009

Holky děkuji moc za rady, paní už mi poslala i pár fotek, ve středu bych ho mohla vidět i naživo, jezdí sem do Rousínova, tak když nám to vyjde tak od středy bych mohla být taky novým majitele GT3 v barvě moka, tak nám držte pěstičky at nám to vyjde..díky.

luca30
21. čer 2009

Ještě jsem se chtěla zeptat jakým stylem se přidělává nánožník u sportovní verze je to na zip či cvoky nebo jiný systém??

pikusa
21. čer 2009

Luco..tak další mimi v PP 😀 s moka tady jezdí jedna maminka a je moc hezký 🙂
Já neporadím,pořád jsme v hlubokém....jen jsem si do sportáku nachala ušít vložku,ale tu jsem taky zatím uložila.

luca30
21. čer 2009

A není ta hluboká verze nízko od země nebo se mi to jen zdá?? Díky 😀

dvojcata2
21. čer 2009

luca30 to se toi opravdu zdá je hodně vysoký.Můžu jse zeptat za kolik jste ho pořídili???A máte i autosedačku??? 🙂

luca30
21. čer 2009

Pikusa od koho máš ušitou tu vložku, viděla jsem tu u někoho v albu červenou a ještě nějakou a vypadalo to moooc pěkně...

pikusa
21. čer 2009

Tak šije to tato mamina....psala jsem jí vzkaz a pak se s ní domluvila mejlem.Mám oboustranou vložku a i na madlo je oboustraná
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?strana=2&user...
Já mám sporták taky červenej,tak jí mám červenou s obrázky z jedné strany a jen červenou z druhé strany

matra
21. čer 2009

Ahojik holky neni tu nektera z Vas z Ostravy? Dneska jsme byli v shoping parku a PP tam bylo až až 🙂 Jen my měli maleho ve voziku v sedačče 🙂