Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
29. čer 2011

@pikusa však jo..zádovka tam není když jdeš z korby na sporťák, tak to mám foceno v albu -se zádovkou, zatlačit ty šedé držáky a je to

jchalupka
29. čer 2011

@ivett ... jen jak jsi uvažovala o teutonii cosmo. Včera jsem byla s kamaradkou co ji má na procházce, tak jsem mohla porovnávat. Co se váhy týče... moc lehká teutonie není. Kámoška v ní měla 20-ti měsíční holčičku a fakt mi ten kočár přišel pro ni už malí. Celkově mi přijde malinký a nízký... také jsem o ní uvažovala a teď už bych do ní nešla... v zimě se prý špatně jezdí a ani polohovací kloubové madlo nic moc... oba jsou docela vysocí, tak mají madlo zdvižené nahoru a manžel prý kope do koleček.....

ivett
29. čer 2011

jchalupka díky za postřehy, ještě to zvážím...ono je těžký něčím narhadit pega...buďto koupím něco levného, co ale nebudu s pegem srovnávat anebo koupím něco, co se mu lehce vyrovná a to bohužel si myslím, jsou jen kočáry teutonia...ať koupím podvozek jakýkoli, všechny mají stejnou sedačku, tudíž na chlup stejné rozměry...
ale díky za poznatky...

pikusa
30. čer 2011

@lucenek hele,mě to asi nemyslí..... 😀
chce sporták na hlubokej......tam u korbičky zádovka není ne?????
takže když má ted sporták,musí jí kvuli korbičce odendat ne???

pikusa
30. čer 2011

@ivett na e-miminu se ted ozvala holčina,co chce bazarové PP...tak jsem jí odkázala sem

kacka.l
30. čer 2011

Holky já jsem to cedro nakonec prodala včera za 4000,– jak jsem jej paní vezla, tak jsem sundala kolečko a to se mi při jízdě otřelo o boudu tím šmírem, no málem mě švihlo!!!!Tak jsem jej teda paní slevnila a ona to vypere celou boudu v pračce s arielem, prý to pustí, má to ozkoušené. Tož tak…myslím, že paní má super kup, cedro bylo jak nové, byla úplně nadšená, že prý si její kamarádka koupila taky staré po jednom dítěti a že to moje je vedle toho jejího jak vyjeté z továrny!!!

Souhlas s Pikuskou, ze sporťáku na korbu, jde zádovka dolů, přece s e s ní s korbou nejezdí!!

dasty79
30. čer 2011

Holky,co jste měli hlubokej kočárek Peg Perego - co jste dávali do korbičky pod miminko?Do sporťáku si dám ušít nějakou pěknou podložku.Ale nevím,co do hlubokýho???Dnes jsem na to u babičky koukala a nevím...Poraďte nezkušené 😀

pikusa
30. čer 2011

@dasty79 já nic,jen plenu pod hlavičku

lucenek
30. čer 2011

@pikusa a nechtěla z korby na sporťák...takže přidělat zádovku???? 😕 jdu juknout

lucenek
30. čer 2011

@dasty79 měkorba taky přijde děsně tvrdá..takže kouzpím kusek molitanu potáhnu plátýnkema bude, nebo kup origo matrac za litr

lucenek
30. čer 2011

@pikusa ano pikusko máš pravdu.... 😀 😀 😀

pikusa
30. čer 2011

@lucenek 😉 😉 🙂

lucenek
30. čer 2011

to je tak když nečtu 😀 pořádně

pikusa
30. čer 2011

@lucenek my to chápeme,práce a mateřská dohromady......nemůžeš pobrat všechno 😀

dasty79
30. čer 2011

Tak dám taky asi jen plenu a nebo nějakou deku.Origoš matraci za litr?tak to asi ne....
díky @pikusa a @lucenek 🙂

lucenek
30. čer 2011

@pikusa no no 😀
@dasty79 já koupim ten molitan....fakt litr je masakr, navíc autokit potřebpvat do korby nebudu tak co

dasty79
30. čer 2011

Tak jsem brouzdala po netu a koukám,že ta paní co šije ty podložky do kočárku,tak šije i do hlubokých korbiček 🙂 Za 250,-Kč a kdyžt to je molitan.výplň tak 310,- Tak do toho možná půjdu 🙂
@lucenek - litr je opravdu masakr

kacka.l
30. čer 2011

Holky, já tam měla v chladnu deku tu malou do barvy a když byl hic, tak tu barevnou plínu. Vypadalo to moc hezky. jako příjde mi masakr dát 300 + pošta za matraci, která zabere tak 10minut času ušití, tak leda za ten matroš.
😀

lucenek
30. čer 2011

@kacka.l no já než abych se s tím srala páč to neumím tak chci at to vypadá, tak radši dám 310 než 1000

dasty79
1. črc 2011

@kacka.i - a tu deku jsi tam měla pěkně narovnanou? já si myslím,že bych z ty deky za chvíli vyrostla,že se miminko pohne a deka se pohne taky.....

@lucenek - to já se s tím taky srát nebudu 😀 Buď tam dám jen tu deku,ale abych z ní nevyrostla,jak se mě tam bude srulovávat 😠 ,tak možná si objednám spíš za těch 310,- podložku a bude klid 🙂
Jinak ta paní - je na mimibazaru - Marína Horemuzová 🙂

ewuska
1. črc 2011

neprodává někdo gt3 sporťáček? měla bych zájem 😉 případný nabídky prosím do ip 🙂

pikusa
1. črc 2011

@ewuska hele na e-miminu Adus.....snat ti už prý psala

ewuska
1. črc 2011

@pikusa jj Adus mi psala, ale na MMB má psaný dva zájemce tak zkouším pro jistotu ještě další 😉

pikusa
1. črc 2011

@ewuska no uvidíš......on se někdo najde....já ne,já neprodám 😀

lucenek
1. črc 2011

mno asi bych i prodala...ale to by byla cena 😀
nepoškrábaná kostrukce neskládaný kočík a moře doplňků.....
ale moka se prostě nepordává dobře...nechápu

ivett
1. črc 2011

@ewuska já prodávám, ale je téměř nový, starý půl roku, ježděný do černa jen s hl. korbou, sporťák mám nasazený od června a ježdění sporadicky sotva 3 týdny, takže v podstatě nový, podvozek taky jako nový, možná sem tam škrábaneček, pošlu odkaz do IP...

ivett
1. črc 2011

lucenek prčo myslíš, že se neprodává moca dobře? mě spolu s javou to přijdou jako ty nejkrásnější barvy...

ivett
1. črc 2011

bože já dneska píšu jak hotentot, omlouvám se za překlepy a hrubky 😀

veronka
1. črc 2011

a

veronka
1. črc 2011

@ivett mam gesslein f4 buggy a trojkombinaciu, ktoru chcem co najskor predat, a chcela by som gt3 ale to sa mi nepodari, kedze mam chlapa akeho mam a prenho su ine veci dolezite, nie poriadny kocik pre maleho, chcem sa s nim rozist

veronka
1. črc 2011

@ivett mam gesslein f4 buggy a trojkombinaciu, ktoru chcem co najskor predat, a chcela by som gt3 ale to sa mi nepodari, kedze mam chlapa akeho mam a prenho su ine veci dolezite, nie poriadny kocik pre maleho, chcem sa s nim rozist