• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
@pikusa však jo..zádovka tam není když jdeš z korby na sporťák, tak to mám foceno v albu -se zádovkou, zatlačit ty šedé držáky a je to
29. čer 2011 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett ... jen jak jsi uvažovala o teutonii cosmo. Včera jsem byla s kamaradkou co ji má na procházce, tak jsem mohla porovnávat. Co se váhy týče... moc lehká teutonie není. Kámoška v ní měla 20-ti měsíční holčičku a fakt mi ten kočár přišel pro ni už malí. Celkově mi přijde malinký a nízký... také jsem o ní uvažovala a teď už bych do ní nešla... v zimě se prý špatně jezdí a ani polohovací kloubové madlo nic moc... oba jsou docela vysocí, tak mají madlo zdvižené nahoru a manžel prý kope do koleček.....
29. čer 2011 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jchalupka díky za postřehy, ještě to zvážím...ono je těžký něčím narhadit pega...buďto koupím něco levného, co ale nebudu s pegem srovnávat anebo koupím něco, co se mu lehce vyrovná a to bohužel si myslím, jsou jen kočáry teutonia...ať koupím podvozek jakýkoli, všechny mají stejnou sedačku, tudíž na chlup stejné rozměry...
ale díky za poznatky...
29. čer 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek hele,mě to asi nemyslí..... :grinning:
chce sporták na hlubokej......tam u korbičky zádovka není ne?????
takže když má ted sporták,musí jí kvuli korbičce odendat ne???
30. čer 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett na e-miminu se ted ozvala holčina,co chce bazarové PP...tak jsem jí odkázala sem
30. čer 2011 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já jsem to cedro nakonec prodala včera za 4000,– jak jsem jej paní vezla, tak jsem sundala kolečko a to se mi při jízdě otřelo o boudu tím šmírem, no málem mě švihlo!!!!Tak jsem jej teda paní slevnila a ona to vypere celou boudu v pračce s arielem, prý to pustí, má to ozkoušené. Tož tak…myslím, že paní má super kup, cedro bylo jak nové, byla úplně nadšená, že prý si její kamarádka koupila taky staré po jednom dítěti a že to moje je vedle toho jejího jak vyjeté z továrny!!!

Souhlas s Pikuskou, ze sporťáku na korbu, jde zádovka dolů, přece s e s ní s korbou nejezdí!!
30. čer 2011 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,co jste měli hlubokej kočárek Peg Perego - co jste dávali do korbičky pod miminko?Do sporťáku si dám ušít nějakou pěknou podložku.Ale nevím,co do hlubokýho???Dnes jsem na to u babičky koukala a nevím...Poraďte nezkušené :grinning:
30. čer 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 já nic,jen plenu pod hlavičku
30. čer 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa a nechtěla z korby na sporťák...takže přidělat zádovku???? :confused: jdu juknout
30. čer 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dasty79 měkorba taky přijde děsně tvrdá..takže kouzpím kusek molitanu potáhnu plátýnkema bude, nebo kup origo matrac za litr
30. čer 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa ano pikusko máš pravdu.... :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
30. čer 2011 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je tak když nečtu :grinning: pořádně
30. čer 2011 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek my to chápeme,práce a mateřská dohromady......nemůžeš pobrat všechno :grinning:
30. čer 2011 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dám taky asi jen plenu a nebo nějakou deku.Origoš matraci za litr?tak to asi ne....
díky @pikusa a @lucenek :slight_smile:
30. čer 2011 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa no no :grinning:
@dasty79 já koupim ten molitan....fakt litr je masakr, navíc autokit potřebpvat do korby nebudu tak co
30. čer 2011 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem brouzdala po netu a koukám,že ta paní co šije ty podložky do kočárku,tak šije i do hlubokých korbiček :slight_smile: Za 250,-Kč a kdyžt to je molitan.výplň tak 310,- Tak do toho možná půjdu :slight_smile:
@lucenek - litr je opravdu masakr
30. čer 2011 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já tam měla v chladnu deku tu malou do barvy a když byl hic, tak tu barevnou plínu. Vypadalo to moc hezky. jako příjde mi masakr dát 300 + pošta za matraci, která zabere tak 10minut času ušití, tak leda za ten matroš.
:grinning:
30. čer 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l no já než abych se s tím srala páč to neumím tak chci at to vypadá, tak radši dám 310 než 1000
30. čer 2011 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.I - a tu deku jsi tam měla pěkně narovnanou? já si myslím,že bych z ty deky za chvíli vyrostla,že se miminko pohne a deka se pohne taky.....

@lucenek - to já se s tím taky srát nebudu :grinning: Buď tam dám jen tu deku,ale abych z ní nevyrostla,jak se mě tam bude srulovávat :angry: ,tak možná si objednám spíš za těch 310,- podložku a bude klid :slight_smile:
Jinak ta paní - je na mimibazaru - Marína Horemuzová :slight_smile:
1. črc 2011 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
neprodává někdo gt3 sporťáček? měla bych zájem :wink: případný nabídky prosím do ip :slight_smile:
1. črc 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ewuska hele na e-miminu Adus.....snat ti už prý psala
1. črc 2011 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pikusa jj Adus mi psala, ale na MMB má psaný dva zájemce tak zkouším pro jistotu ještě další :wink:
1. črc 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ewuska no uvidíš......on se někdo najde....já ne,já neprodám :grinning:
1. črc 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
mno asi bych i prodala...ale to by byla cena :grinning:
nepoškrábaná kostrukce neskládaný kočík a moře doplňků.....
ale moka se prostě nepordává dobře...nechápu
1. črc 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ewuska já prodávám, ale je téměř nový, starý půl roku, ježděný do černa jen s hl. korbou, sporťák mám nasazený od června a ježdění sporadicky sotva 3 týdny, takže v podstatě nový, podvozek taky jako nový, možná sem tam škrábaneček, pošlu odkaz do IP...
1. črc 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek prčo myslíš, že se neprodává moca dobře? mě spolu s javou to přijdou jako ty nejkrásnější barvy...
1. črc 2011 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
bože já dneska píšu jak hotentot, omlouvám se za překlepy a hrubky :grinning:
1. črc 2011 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
1. črc 2011 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett mam gesslein f4 buggy a trojkombinaciu, ktoru chcem co najskor predat, a chcela by som gt3 ale to sa mi nepodari, kedze mam chlapa akeho mam a prenho su ine veci dolezite, nie poriadny kocik pre maleho, chcem sa s nim rozist
1. črc 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett mam gesslein f4 buggy a trojkombinaciu, ktoru chcem co najskor predat, a chcela by som gt3 ale to sa mi nepodari, kedze mam chlapa akeho mam a prenho su ine veci dolezite, nie poriadny kocik pre maleho, chcem sa s nim rozist
1. črc 2011 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek