Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

ivett
4. črc 2011

a co se týče xlandera 3kolka, kamarádka měla, já byla nadšená u sporťáku z boudy, ta je fakt vymakaná, jinak je docela prostorný, kámoška s ním byla docela spokojená, ale říkala, že znova by si ho nekoupila a teď už je s malou v golfkách a xlandera se zbavila myslím...

pegggy
4. črc 2011

ďakujem. A ako to je s autosedačkou? Naklikáva sa jednoducho na konštrukciu kočíka?
My sme pri Kubkovi mali taký obyčko hlboký kočík, ani sme ho veľmi nevyužili, lebo v kočíku len plakal a hlavne sa nedala autosedačka kliknúť na kočík čo mi dosť chýbalo.

ivett
4. črc 2011

autosedačka se naklikává jednoduše na podvozek, dokud tam máš hl. korbu...až přejdeš na sporťák, tak už ne, ten je napevno, vlastně se jím oblíká ta konstrukce a už se k těm zoákům, do kterých cvakáš vajíčko, nedostaneš...

kacka.l
4. črc 2011

Ivett, oba jsou- resp. byly moje. Horko v tom vůbec nebylo ale měla to jen ta černá barva, jiné mají tuším klasické potahy. Ivett, už nemám žádný, malý se rozhodl nejezdit kočárem a golfky stačí. 🙂
Negativa???No vždy se něco najde..gumy se mi zdály měkčí, takže se asi budou více sjíždět než u pegu, když dáš do polohy leh bouda je na dvouleté dítě docela nízko, zase dvouleté dítě leh využije příležitostně. Ovládají se stejně, kolco mi teda nevibrovalo. Co se líbí a sedí mě, nemusí vyhovovat tobě. 🙂

ivett
4. črc 2011

ok kacko, dík...

ivett
4. črc 2011

tak holky a další dotaz, kdo máte pliko switch? jaké jsou? vzhledově se mi líbí, jaké jsou poznatky uživatelek? nějaká negativa? díky...

emilyz
4. črc 2011

@pegggy peggy pocula som, ze myslim xlander nie je houpaci, a kamoska ma prave s tym problem, ze v nom nevie dieta uhupat, zato PegPerego je hojdaci a ma velke korbicky, ja som mala starsi model, podotykam celu krutu zimu, fusak, deky atd a vosli sme sa v pohode

ivett
5. črc 2011

gt3 taky není houpací, sice pruží, protože je dobře odpružený, ale houpací kočár to není...

kacka.l
5. črc 2011

😀 @ivett je, ale jen do boku, jinak je drncací!!

karmenta
6. črc 2011

Ahoj, vím že to sem nepatří, ale kdyby náhodou.. - sháním podvozek Peg Perego Classico velo, nebo i celý kočár. Jde mi ale hlavně o podvozek, náš se rozbil. Tak kdybyste o někom věděli kdo prodává.. Díky.

lucenek
8. črc 2011

@karmenta mohužel...zkus projet mmb, sbazar......

ivett
8. črc 2011

už mě to nebaví, kacko prostímě ještě jednou, měřila jsi rozdíl v šířce sedu mezhi jané reverse a pegem? mě každý straší, že je to šílený rozdíl a že reverse je hrooozně úzký, co je na tom pravdy, když to srovnáš s pegem?

kacka.l
8. črc 2011

😉 Ivett, vedle pega je snad každý úzký, včera jsem byla zase na obhlídce kočárů, protože kamarádka čeká mimi. A koukala jsem na tolik vychvalované Brio go a podobné, a ty jsou taky úzké, podle mě jak janéčko,straší tě maminy co ten kočár měly v ruce, posadily tam dítě,nebo ty, co kočár jen viděly na netu???
Ivett včera jsem byla v babyexpert chiccu ve vítkovicích, mají tam i reverse. Tak tam zajeď a koukni, posaď malou.
Jasně jak ho uvidíš se vedle pega lekneš, já byla v šoku z madla jak je malé, ale jak píšu, Bruník má 2 roky a vlezl se s fusakem. 😉
Hlavně jak každý vychvaluje nunu nebo callisto jaké jsou skvělé a přitom mají na šířku stějně jak janéčko, na které nadávají. .-)

lucenek
8. črc 2011

já bych callisto prubla ale zas ta váha....alůe líbí se mi polstrování , barvy a ata střecha jde překlopuit i v leže....na šířku je stejné jako jane energy

valentinuska
8. črc 2011

@ivett je to velký rozdíl 🙂 a co vím, tak reverse nemá velký úspěch a začínají se jané vracet zpět k původním kočárkům ....

jinak jsem se dnes vrátila z Holandska a tam mají všichni bugaboo, ale úplně všichni - je to tam nejspíš za babku 🙂

valentinuska
8. črc 2011

@ivett ještě jsem se dívala, že si se ptala na to jak je to nízko - já mám kamarádku, se kterou vyrážím teď občas ven a ona ho má - tak když jedeme vedle sebe, tak je vidět, že je sporťák o dost níž ... u korbičky to není takový veliký rozdíl, ale sporťák tam zapadne a sedí skoro hned na tom košíčku, že se tam i špatně dostává ...
mě se teda jané hodně líbí, ale má nevýhody 😒 což má asi každý kočárek ...

ivett
9. črc 2011

kacko díky...
no na brio go jsem koukala, se mi dost líbil, ale to polohování zad je děs a navíc nejde do lehu, pak se mi líbilo brio sing, ale to je skořepina...takže nic, ale do BE se sjedu mrknout na to Reverse a dám tam dceru a uvidíme...
dneska jsme s pegem lítali celý den venku a asi bych si na to neotočné sezení i zvykla, malé je to šumafuk 😀 ale tu neskladnost nepřekousnu, já chci kočár, co můžu brát někam s sebou a ne, aby mi zabral celý kufr...takže sice zvažuju, že si ho možná nechám, nebo prostě dám mu šnaci, než by ho někdo chtěl, ale koupím něco do podzimu na lítačku...mám jako cestovní kočár ten bugaboo, ale to je skořepina a na delší dobu se mi tam nechce malou nechávat, i když se jí tam líbí a očividně jí tam nic nechybí 😀
ale koupím prostě něco na lítání, lehké a skladné s otočným sedem a zvlášť polohovacíma nohama i zádama, aspoň trochu odpruženýma nafukovacíma kolama a bude 😀 budu sice za blázna, že mám 3 kočárky, ale tak bugaboo bych se zbavila hned, kdybych chtěla, ale nechci 😀 a pega snad časem prodám taky a bude...
ještě mám v merku golfky 😀 to doma nemůžu ani vyslovit, bo jinak jdu na psychinu 😀

valentinuska tak bugaboo je made in holandie, tak bodejť by ho tam všichni neměli 😀 to jen u nás se z něj dělá "kočárek celebrit" a je z toho každý posraný 😀

valentinuska
9. črc 2011

@ivett no to jsem si taky říkala, že u nás se z toho kočárku dělá velký humbuk a tam to je něco jako u nás patron 🙂
tak když přemýšlíš o golfkách, tak jdi do pegu easy drive s otočným sedem - jsou skladné a můžeš i otáčet 🙂 i když jsou teda dražší, tak mě taky moc zaujali ... ale já už si musím nechat zajít chuť 😀

ivett
9. črc 2011

valentinuska asi tak nějak, u nás je to halo halo, kdekdo se to snaží napodobit, což nechápu...jako uznávám, že kočárek je to fajn, mám ho tak můžu soudit, ale abych z toho byla připosratá, to fakt ne 😀

easy drive jsem ohlížela, ale já zatím po golfkách jen pokukuju, takže nic objednávat ještě nebudu...ale jinak semi moc líbí bebe confort loola... 😉 oproti pliko switch jsou fakt echt skladné, teda porovnáním rozměrů...

valentinuska
9. črc 2011

@ivett jo jo ty jsem taky zahlédla, ale ne ve skutečnosti - a na netu mi též přišli jako dobré golfky ... líbili se mi i golfáče bugaboo

ivett
10. črc 2011

jj, bugaboo se líbí i mě...

mpavlinka
11. črc 2011

Čau holky!

Hele já bych se toho Janéčka tak nebála. Malý je rok, je dost velká a těžká a peg mne přestal bavit. Upřímně řečeno manžel mi řekl, že on chce jezdit už jen Janéčkama Energy 😀 @lucenek 😅 😀 Jsou fakt lehký a líp se mi s nima manévruje než s Plikama 🙂 A malá v nich vydrží spát i několik hodin, nepřijde mi nijak zlámaná. Takže to mám teď tak že doma jezdím Switchema - na malou vidím což je prostě největší plus a v autě, na chatu a na dovču máme Energy 🙂

lucenek
11. črc 2011

@mpavlinka mě se s nima nejlíp jezdilo....když porovnám ty co jsme měla a vyzkoušela.....

kacka.l
11. črc 2011

Pavli, ty máš už i energy???🙂 🙂

lucenek
11. črc 2011

a jakou color máte?asi stáhnu svoje coaly...seru na cybex 😀

valentinuska
11. črc 2011

@mpavlinka jenže je janéčko a janéčko - v tom novém ten prostor dost nevychytali 🙂
je pravda, že gétéčko mi dole stojí samo samotinké - společnost mu tam dělá jenom sousedovic janéčko ...
používám buď plika, protože jsou lehká a nebo carrery na chatu a jiný horší terén 🙂

je mi to líto, ale komplet asi půjde pryč ... sice ho využiju, ale bylo by to asi fakt jenom občas :-/
(jediné čeho se bojím je zima - na ty závěje opravdu dobře posloužilo, nevím co bych dělala s plikáčema 🙂)

kacka.l
11. črc 2011

S plikáčema neuspěješ. 🙂 Ty zdvojené kola naberou po prvním metru mezi sebe sníh a stojíš. 🙂

valentinuska
11. črc 2011

@kacka.l ale asi i když bude jenom jedno kolečko a bude malé tak moc neprojedu ne?
spíš si říkám, jestli ještě v zimě budu tolik kočár tahat s dítětem které bude chodit ...

kacka.l
11. črc 2011

Vali nevím, ale malý má dva roky, a kdybch měla jít bez kočáru do obchodu, tak ráno vyjdu a večer jsem doma a moje nervy. Jasně taky jsme jezdili na bobách, ale jak fučí a padá sníh není nad kočár. Ale jsem z vesnice, ve městě to může být jiné. S jedním kolečkem projedeš určo více než se zdvojeným plikoušem. 🙂

valentinuska
11. črc 2011

@kacka.l no máš pravdu, tak to asi neprodám - já zase nevím 😀