Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
12. črc 2011

@valentinuska souhlas s kačou navíc je to přůměr přes 30cm...takže fakt bych počkala...my jezdili do jara s pegem, a zimu děkuju bohu že jsem ho měla, jak je hnusavo a musíš tak ti jsou sáně na prd....budeš spocená nasraná uvláčená.....ve věku leontýnky bych určitě ještě jednu zimu počkala....
Opravdu jsem v zimě v kalamitě neměla problém...oproti jiným maminkám..s golfáčema se absolutně nechytáša dobře ti pojede peg, x lander s velkýma kolama..nejvíc se sekaly casualy a ty firkony co maj dvojité přední kolco..to bylo trápení

sim22
12. črc 2011

Ahoj holky,
je tady nějaká dobrá duše co má kočárek v barve sophia,jestli my mi poslala real foto?
Zajímá me ten materiál.Děkuju.

mpavlinka
12. črc 2011

@kacka.l koupila jsem energy na dovču páč jsem měla strach aby mi nerozbili moje switche. A manža se v nich nějak našel 😀 Musíš si na ně zvyknout, ale jsou opravdu líp manévrovatelný než plika.
Holky taky mám škuby prodat pega, ale máte pravdu že sníh a golfky nejdou k sobě. Navíc bydlíme na okraji Prahy a ulice bejvaj neprojetý...

lucenek
12. črc 2011

@sim22 mnyslím ře je to semiš stejně jako marea (modrá)

mpavlinka
12. črc 2011

Já přemýšlím na druhý mimi (plánovaný ta za čtyři roky 🙂) pořídit hlubokej kočík, osvědčil se mi díky houpání a pak už rovnou přejít na switche nebo easy drive. Jen ta zima to je fakt blbý.

lucenek
12. črc 2011

no Pavli však uvidíš co bude za 3-4 roky, já plánuju taky za 3 leta nejdříve..ale pega mám uskladněného schovaného....

ivett
12. črc 2011

sim22 já Sophii chtěla, ale je to fakt semiš, mrkni na mmb, viděla jsem tam na prodej barvu Marea, a sophia je úplně stejný matroš a provedení, jen ve vínové... 😉

holky nevíte jestli isofix základna na primo viaggio se dá pak ještě nějak využít třeba kdybych koupila nějakou už větší sedačku do auta, klasickou, jestli jsou taky na isofix?

lucenek
12. črc 2011

@ivett vett báze jsou jen na nejmenší sedačky....ty větší už s vl isofixem

valentinuska
12. črc 2011

@ivett peg dělá i tu druhou sedačku na isofix (9-18 kg) ....nemá ho přibudovanej, ale využiješ tenhle 😉
ale je otázka jestli budeš chtít jejich sedačku ... já isofix měla a i přes to jsem koupila sedačku romera a isofix tedy dál nevyužila 🙂

lucenek
12. črc 2011

@valentinuska fakt? báze z nejm sedačky jede na dvojkovou kategorii? tak to je asi jedinná firma...jo objevila sjem maxi cosi opal to je panečku vychytaná sedajda jukněte na yoututbe na videjko

ivett
12. črc 2011

dík holky, no jako vyloženě pega sedačku nechci, ale tak jsem uvažovala, že kdyby to šlo na ten isofix co máme, tak by to nebylo špatný...
spíš teda uvažuju o sedačce maxi cosi právě nebo romer, tož neva, myslím, že isofix se prodá v pohodě...

valentinuska
12. črc 2011

@lucenek ještě to má snad maxi cosi - na to jde pak pearl ...

lucenek
12. črc 2011

u paerl to jde vyndat? video jsme neviděla, ale OPAL je sedajda vajco a 2 kategorie, po i proti směru a točící báze, polohovací...fakt vymakaná

mpavlinka
12. črc 2011

@ivett hele já jsem se switchema spokojená! Na malou vidím a to je pro mne nejdůležitější. Subjektivně mi přijdou pevnější a bytelnější než normoš Plika. Kvůli váze. Jsou těžší, nevím přesně o kolik, při jízdě to není velký rozdíl ale do tramvaje bych je tahat nechtěla. Nechávám si pomáhat 🙂 V nejhorším je vynesu, ale je to facha.

lipetra
13. črc 2011

Holky mate kocarek (Perego/ vcetne autosedacky? A tu zakladnu k tomu base nebo isofix? Premyslim zda zainvestovat do te isofix nebo staci ta base.Diiik za radu.

ivett
13. črc 2011

lipetra tak to hlavně záleží na tom, jestli máš v autě isofix, pokud jo, tak bych šla rozhodně do isofixu, je pevnější než ta base, ale pokud isofix nemáte, tak i ta base bude pořád lepší, než poutání pásy, já to pásy poutala asi 3x a tekly mi u toho nervy, to bych fakt pořád nedávala...

pikusa
13. črc 2011

@lipetra no očítám,že teda isofix v autě je,jinak by ses neptala že.....jdi do něj 😉

ivett
13. črc 2011

piku to by ses divila 😀 vím o holčině, co koupila drahou sedačku a isofix základnu, aniž by v podstatě věděla, co to isofix je a pak čuměla jak puk, že neví jak to tam dát a že to v autě nemá 😀 naštěstí měli v plánu měnit i auto, tak vyměnili i auto, ale i tak 😀 😀 😀

pikusa
13. črc 2011

@ivett 😀 😀 😀

valentinuska
13. črc 2011

@lipetra též bych šla do isofixu, osobně si ho nemohu vynachválit - není nic lepšího, než jenom zacvaknout sedačku a jet ...
a navíc je to i bezpečnější

mpavlinka
13. črc 2011

@lipetra určitě izofix, neměla jsem ho a litovala jsem. Furt pásat je opruz. Ale zase z druhé strany, vozila jsem malou vepředu.

lipetra
14. črc 2011

@ivett Jezis a jak poznam ze mame v aute isofix? 🙂

lipetra
14. črc 2011

@mpavlinka @valentinuska @pikusa Diky moc za radu, me prave ten ifosix prijde taky bezpecnejsi nez ten base.

ivett
14. črc 2011

@lipetra 😀 no pokud máte v autě isofix, tak na zadních sedačkách dole u sedáku na zádových opěrkách budou takové značky, na kterých je nakreslená sedačka s miminkem 😀 😀 😀
jinak je isofix dle mého taky bezpečnější, ale líbí se mi, že má PP variantu i té base, protože starší auta isofixy mnohdy nemají a ani do nových si to lidi třeba nedají, protože neuvažují dopředu, že je to dobrá věc...některá auta už to teď mají v zákl. výbavě myslím...

lipetra
14. črc 2011

@ivett Tak to ja se dnes juknu, zda to tam mame nebo ne.
Vcera jsem nasla na internetu, ze nejaka pani prodavala starou autosedacku s isofix zakladnou, ma ji po dvou detech, tak nevim zda by sedela i na ty nove typy autosedacek a do auta vubec. Tak asi spis koupime novou.

ivett
14. črc 2011

já myslím, že ta isofix základna je furt stejná, ta se podle mě nemění, jestli máš obrázek od té paní, pošli, řeknu ti, jestli je to stejný jak ta naše, my máme 2010...
a co máte za auto? a který rok výroby? ty novší auta už to tam občas fakt mívají, ani o tom lidi neví 😀

pikusa
14. črc 2011

Taky myslím,že isofix je stejný a i sedačky perego jsou pořád stejné 😀

ivett
14. črc 2011

pikus no jak které, třeba paní, co si ode mě kupovala PP Skate měla starší sedačku, měla taky Primo viaggio, ale ne Tri-fix a na ty adaptéry na moji sedačku co jsem k PP Skate měla (ona to brala hlavně kvůli podvozku, na který nacvakne právě sedačku), tak jak na ty adaptéry nacvakla tu svoji sedačku, tak to sice sedllo a nehýbalo se, ale necvaklo to a když to pak doma zkoumala, tak tam chybělo několik cm, k tomu zacvaknutí, prostě ta starší sedačka to tam měla nějak jinak, já ji nesundala aniž bych ji nemusela vzadu tou páčkou vycvakávat, tak jak z isofixu a ona ji mohla normálně zvednout, prostě tam nedržela na zacvaknutí, takže sedačky starších typů se můžou někdy lišit...

pikusa
14. črc 2011

@ivett aha tak to jsem netušila

ivett
14. črc 2011

ony vypadají na pohled stejně, ale můžou mít trochu jiný systém vevnitř...je fakt, že ta paní říkala a i to bylo vidět, že je to sedačka min. 5 let stará, taková mordá károvaná, ale naštěstí jí to nevadilo, říkala, že si na mmb koupí nějakou starší trifix sedačku a bude 😀

ale isofix je podle mě furt stejný, ten se asi tak dlouho nedělá...