Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

luca30
14. črc 2011

Ahoj holky, už se Vám někdy stalo že jste na MMB naletěli? Zaplatili zboží a nikde nic??

pikusa
14. črc 2011

@luca30 mě ne.....ale četla jsem o tom,že se to stává
chce to projít hodnocení a černou listinu

ivett
14. črc 2011

luca naštěstí ne, a doufám, že se mi to ani nestane, zrovna dneska nebo zítra očekávám zboží za nemalé penízky, tak snad jsem nenaletěla, vždycky se trochu bojím, ale stejně prachy pošlu a čekám..zatím vždcyky všechno vyšlo...
proč? máš pocit, že jsi naletěla?

luca30
14. črc 2011

@ivett no objednala jsem malé zlaté náušnice použite na MMB, pán teda zaregistrovaný v dubnu, žádný hodnocení, nejdříve jsem komunikovala s jeho přítelkýní a teď s ním, ona prý byla u babičky s dětma...no takže včera jsem poslala platbu jelikož máme stejnou banku poštovní spořitelnu,tak to měl na účtě hned, odpo se měl ozvat jestli peníze dorazily a jestli to odeslal a nic, večer jsem mu psala nic a teď jsem čekala na pošťačku a taky nic...jelikož se mi tam ukázalo jméno té paní tak jsem si ji na MMB zadala a má jeden účet pozastavený a druhý teda už nepoužívá ale má tam i negativní hodnocení, takže dnes bude čekat a když nic, kamoška mi zjistí její přesnou adresu má to být někde za brnem a jestli budou dělat mrtvýho brouka, tak to dám vymahačské firmě a ta si s nima poradí, poradil mi ji kamarád a na částce nezáleží...je to teda 600,- měla jsem si to nechat poslat na dobírku, ale stejně tak mohla být ta krabičká prázdná...nikdy se mi to nestalo a to jsem posílala i 4000,- za kočár...mě se taky někdy stane že nejsem přes den na netu tak uvidím dnes...zjistím si tu adresu a budu konat....pro mě je teď důležitá každá korunka..min. měsíc mi náhle umřela maminka v mladém věku, tak se z toho dostávám a teď pořád nějaký hrůzy... 😔 😔

ivett
14. črc 2011

luca tak to je divné, ale třeba se ještě ozve, mohlo jim do toho něco vlézt...zkus počkat do konce týdne a když nic, tak to řeš...to je pech...

mě teda zboží teďka došlo, takže jsem ráda, už jsem to vybalila a vše v pořádku, ufff...vždycky jsem trochu napnutá, abych nebyla napálená...

jejda, tak s maminkou je mi to moc líto ☹ , věřím, že teď všechno prožíváž hůř, tak držím palce, ať to dobře dopadne... 😉

luca30
14. črc 2011

tak děda vyrazil s malým ven do vedlejší dědiny za sestrou a teď se přihnala šílená bouřka, tak doufám, že to někam stihli jde se polňačkou, nikde nic... 😕 😕

@ivett no zkusím ještě počat, ale pán věděl že na to spěchám protože s malou ještě chodíme rehabilitovat a máme jít na očkování chtěla jsem tozvládnout vše za jednou a teď tohled..ale ještě vyčkám...

ivett
14. črc 2011

luca tak uvidíš, snad to ještě dojde...dej pak vědět, jak to dopadlo...

pikusa
14. črc 2011

@luca30 je m i moc líto,co se stalo s mamkou
A nevím...přijde mi to divné s tím balíkem.....jaké je to jméno???kdo to prodával??

valentinuska
14. črc 2011

@luca30 no stát se to asi může, ale je to divné - určitě bych to nahlásila, aby jim stopli účet a hlídali jim duplicitní účty ...
s maminkou je mi to líto, upřímnou soustrast

luca30
14. črc 2011

Se omlouvám, jsem to jméno kopírovala má tam být Rosenbergerová

lucenek
14. črc 2011

@luca30 luci upřímnou soustrast 😔

luca30
14. črc 2011

Děkuji holky jste moc hodné

mpavlinka
14. črc 2011

@luca30 upřímnou soustrast, chudák maminka, tak mladá 😢
Přeji ať je to na MMB jen nedorozumění.

luca30
15. črc 2011

Ahojky, no tak pán se mi včera ozval, že u nich ve středu nešla elektrika skrz bouřku, že to dnes nebo zítra obdržím a když jsem ho poprosila, aby mi poslala číslo balíku, tak už se mi zase neozval, takže ještě chvilku počkám...

kacka.l
15. črc 2011

Luco, upřímnou soustrast!!!
Já jsem takynaletěla na MMB, tehdy jsem chtěla autosedačku na PP, byla to buble green a před těmi dvěma roky za 1500,- což byla tehdy super cena..no a paní byla podvodnice, nikdy už jsem peníze neviděla, adresa byla falešná, číslo účtu u Mbanky, kde se nemusí prý uvádět adresa, policie to uzavřela pro nedostatek důkazů!!!přeji ti,a´t to dobře dopadne.

kacka.l
15. črc 2011

@kacka.l jo luci a pokud posílal jen náušničky doporučeně, tak to číslo tam není. To je jen u balíků nad 2cm výšky.

luca30
15. črc 2011

@kacka.l no já to po něm chtěla nechat poslat jako cenné psaní, protože je to drahý kov...čekám že se mi dnes někdo ozve a bud mi vrátí peníze a nebo hold po nich půjde vymahačská firma a bude je to stát mnohem více...

pikusa
15. črc 2011

@luca30 snad balíček dojde 😉
@kacka.l hele a nenašla jsi třeba další podvedené????že by jste se spojili...ale to už je dávno vid

lipetra
18. črc 2011

@ivett prosim te kde to najdu na zadnich sedadlech presne, zda tam je ten isofix? Vim hloupa otazka, ale ja jsem proste blondata asi 😀

ivett
18. črc 2011

lipetra prostě jak se lomí zádová opěrka se sedákem vzadu v autě, tak nad tím sedákem jsou dvě značky, v těch místech se připíná isofix do konstrukce, co je v podstatě někde pod nebo za sedadlem...no každopádně dočetla jsem se, že to mají auta vyorbená od února 2006, takže pokud máte auto starší, asi to tam nebude...jinak si o tom přečti tady http://www.kvalitniautosedacky.cz/stranky/stran...
http://www.childrestraints.co.nz/images/install... v těch místech, kam ukazují šipky by ty značky měly být, možná je nemají všechna auta, my máme konkrétně oba volvo a tam to je a viděla jsem ti i v jiných autech...

valentinuska
18. črc 2011

@lipetra tak já jsem četla, že to mají i starší auta ...
nicméně u nás v autech značky nevidím, ale isofix tam jde nahmatat ... když mezi opěrku a podsedák strčím ruku, tak tam citím takové dva úchyty 🙂
btw. co máš za auto a jak staré?

ivett
18. črc 2011

jo to je další věc, co jsem chtěla napsat, jak jsem si všimla, že některá auta to nemají, ale když sáhneš jakoby za sedačku tak tam nahmatáš takové háčky...
taky si myslím, že to můžou mít i starší auta, ale v tom odkazu píšou, že od února 2006, tak nevím jak je to myšleno... 🙂

lipetra
18. črc 2011

@valentinuska mame audi A6

ivett
18. črc 2011

lipetra a rok výroby? my měli A6 novou v r. 2005 a tam isofix nebyl...

valentinuska
18. črc 2011

myslím, že od r. 2006 už to mají všechna auta a některá snad i roky předtím ...
a zrovna u audiny bych si tipla že to mít bude i starší 🙂 no a asi špatně 🙂

ivett
18. črc 2011

val my měli tu audinu r. v. konec 2005 a fakt byla nabouchaná snad vším, co tam šlo a isofix neměla...

valentinuska
18. črc 2011

jj, psala jsem, že jsem si tipla evidentně špatně 🙂
my máme teda Peugeota 2004 (a teď se mi zatmělo před očima, jak už je starej 😕 ) a isofix máme 🙂

ivett
19. črc 2011

jj, asi jak která automobilka to dělá, možná i třeba auta ze zahraničí toho mají ve výbavě víc, přece jen jsou tam "popředu" většinou 😀

mpavlinka
19. črc 2011

@ivett já mám audi a6 2004 a izofix má... Je mi divné, že ta vaše neměla. Má ho i koncernová oktávka mýho táty z roku 2000 😉