Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
21. črc 2011

ivett a co bebe comfort high trek, jde po i proti směru je lehčí, má dvě brzdy, jen myslím že to je taky skořepina z části

ivett
21. črc 2011

pavli já byla proti kdečemu, i proti casualu a vidíš, teď nad ním uvažuji...jako pořád tvrdím, že gt3 je super kočár a kdyby šel líp složit, do menších rozměrů, tak přežiju i neotočné sezení...na jané mi vadilo a vadí pořád, že je nižší, ale někdo to porovnával a ono to je jen optické, pegáč má obr stříšku, když se sundá, tak jsou kočárky skoro stejně velké, ale když má boudu, vypadá větší snad o půl metru 😀 jané mě zatím nepřesvědčilo, resp. když už, tak bych chtěla reverse, to se mi líbí i vzhledově víc než staré jané, ale casual se mi líbí vzhledově ještě víc...slalomů se dá sehnat hrozně moc a za dobré prachy...i casualů...
člověk mění názor asi tím, jak mu dítě roste a jak začne kočár víc používat...u hl. korby jsem to vůbec neřešila, ta byla od gt3 naprosto bomba...sporťák je taky super prsotorný a být na menší nebo skladnější konstrukci, tak je pro mě pořád ten nej nej nej...ale já fakt denně jezdím autem a to se nedá s ním...

mpavlinka
21. črc 2011

@lucenek ale ta firma klidně může být německá, jen píšu co je v papírech 🙂
@ivett k tomu Janéčku všichni říkaj jak je korba pidi, ale sestřenky kluk má půl roku a ještě je v korbičce, u letního miminka by byl problém, ale u zimního v pohodičce 🙂

ivett
21. črc 2011

luc já už ho prodala 😉 a je pro mě fakt podstatná ta skladnost, takže i když mi málem slza ukápla a byl super, nekoupila bych ho znova...
bebe HT se mi líbil, ale ta konstrukce mi přišla dost viviklaná, takový pavouk, navíc ta sportovní sedačka mi přišla hrozně plytká, i když podle rozměrů asi není...líbil se mi vždycky moc, jen mu taky nejdou polohovat nohy, to je právě skořepina taky, jde polohovat jen jako deska, záda zvlášť mu nejdou myslím, to mi vadí...to mám u bugaboo a mám ho jen jako cestovní a nákupní kočár, na chvíli, na dýl bych tam malou zatím nenechala...

lucenek
21. črc 2011

@ivett to je to, že až časem zjistíš.... a co nunu? ta jde krásně na placku 2011 jde polohovat teda jen záda ale kočár složený nenajdeš v autě 🙂

mpavlinka
21. črc 2011

@ivett naprosto souhlasím. Potřeby se mění. Já mít mimi tak klidně do Reversu jdu. Do roku a půl vydrží a pak už s kočárem stejnak moc nejezdí. Jo sníh je argument, ale dá se koupit nějaká rachotina a zimu v ní odjezdit 🙂

ivett
21. črc 2011

pavli já si myslím že pidi není, nej pro mě jako vysokou byla hl. korba u kolen a to je fakt nízko, vypadalo to blbě, tak šel ze hry hned, ale teď když koukám po sporťáku, tak zas tak nízko není...třeba ve srovnání s teutonkou spiritem je peg vyší ve sporťáku (sezení) o asi 1 cm, což není nic...peg má rozhodně super prostorný sporťák, ale třeba mutsy, nebo xlander nebo teutonka ho mají skoro stejný, lítá tam vždycky 1-2cm, víc ne...takže ty rozměry sporťáku už nehrotím až tak, spíš koukám po tom, ať jde aspoň do skoro lehu, je lehký, odpružený, dobře se s ním jezdí a jde složit do kompaktních rozměrů...

ivett
21. črc 2011

pavli mě by reverse taky právě nevadil, malá sice není drobek, ale myslím, že ve 2 letech už ve velkém kočáru nebude, takže to fakt řeším tak na rok, víc ne...pak už jen golfky nebo vlastí nožky 😀

luc nuna jsou golfky, já chci ještě klasický kočár...jinak nuna jsou na seznamu 😀 jednou budou naše...

mpavlinka
21. črc 2011

@ivett víš co mi vadilo u reverse? Jakože fakt? To vodící madlo. Páč je takový divně tvarovaná a tlačí do ruky. U pega jsem zvyklá na trubku s kruhovým průřezem, toto je čtverhranné a po delší době nepříjemné. A i madlo u dítětě je blbý, dost blízko dítěte, musíš ho odepnout nebo tam dítě soukat. Jinak o.k.

lucenek
21. črc 2011

@ivett tak jedině espiro atlatntic, nebo coneco toledo.. to jsou celkem malé polohovac í sporťáky i lehčí

mpavlinka
21. črc 2011

@ivett jediná výhoda pegu je ta vysoká bouda, Nikča v reversu už skoro ťuká hlavou o boudu. To je blbý. Ale ona je dlouhá, průměrný dítě nemá problém. Jinak skládání Janéčka taky není zrovna bomba, peg mechanismus mi přijde lepší.

ivett
21. črc 2011

mpavli dík za poznatek, dobré vědět, takové detaily pak člověk začnou vadit no...jako já asi zkusím ten casual, i když se trochu bojím...

luc se mnou je to těžký 😀 u espira se mi nelíbí barvy 😀

lucenek
21. črc 2011

@ivett mě se celkově nelíbí tyto kočárky ale když řešíš skladnost, tak holt nemůžeš mět fšecko no 😀

ivett
21. črc 2011

pavli já právě koukala na složené rozměry klasického jané a není o tolik menší než peg, teda asi 9cm na délku, má prostě furt přes 100cm, já chci rozhodně pod 100cm, nejlíp tak něco mezi 85-90cm na délku po složení, což splňuje myslím i reverse a právě i casual...reverse se mi hodně líbí vzhledově...ty ho máš? hele nebudeš prodávat? 😀
moje malá je zatím podle tabulek, normoš prcek, takže by se do roka a půl snad v pohodě vlezla, bude mít rok a půl v létě, což je super, pak prostě koupím nuna nebo nějaké ty golfky a s tím odjezdíme do podzimu a ve 2 letech už snad dokáže ťapat sama ne? 😀

lucenek
21. črc 2011

@ivett a co graco..v USA big hit....quattro tour, nebo trekko

ivett
21. črc 2011

luc já vím, však říkám, že ej to se mnou těžký, ideál kočár pro mě ještě nevymysleli 😀 asi se dám na návrhy kočárů 😀

mpavlinka
21. črc 2011

@ivett no to člověk pozná až když s tím dýl jede. Já nevím proč to udělali tak divně 😖 To starý Jané to má taky trubkovitý kruhovitý. Ale mít mimi tak mám velký dilema co koupit 🙂 Váhala bych mezi Jané a Pegem 🙂 Třebas peg trochu zmenšej a i třeba otočej 😀

ivett
21. črc 2011

z graca se mi líbí jen symbio a to je skořepina 😀 jsem na facku no 😀

mpavlinka
21. črc 2011

@ivett ne nemám, ale má ho sestřenka a projela jsem si ho už dvakrát, docela slušný procházky. Ona koupila Reverse, pak si někde přečetla že je malý a kde co, tak že ho prodá, pak si koupila k rodičům na chatu co tam jezdí ještě jednoho starýho slaloma, aby nemusela kočár vozit, takže má dva stejný kočáry. Hele ta kočárová úchylka postihuje hodně lidí 😀

ivett
21. črc 2011

luc ty jsi odborník přes to zdraví díky práci, je fakt problém, když děcko nemá úplný leh? co ty nohy? u nuna taky nejdou zvednout, myslíš, že u casualu je to fakt velký problém? malá stejně má nohy furt na madle 😀 zatím...a až bude větší a bude je mít svěšené, tak to hodně vadí?

ivett
21. črc 2011

o kočárkový úchylce mi povídej, už jsem za trotla 😀 se mi ségra furt směje, bo vždycky čeká s čím vylezu, a to jsem měnila kočárky jen párkrát 😀

a když teda srovnáš starýho slaloma s reverse? velké rozdíly? je to fakt tak strašné? kámoška má tu neotočnou verzi a odrazovala mě od reverse, že prý je rozdíl fakt hodně znát a že boudička je na pytel...

lucenek
21. črc 2011

@ivett ha há to jsme si myslela taky..a divej vozili jsme se v gt3 do 2,5 let až do jara.....ono pak chodit na nákup musíš spěchat k mudorvi nebo tak (já auto nbevyužívala)tak sjem byla ráda za kočár, už stačilo že jsme byla spocená jak tur, ale děcko sedělo poutané...rychle jsem došla kam jsem chtěla

lucenek
21. črc 2011

@ivett ivett nevadí ale pro pohodlí dázětě tak do roku a půl bych ty polohovací hohy dala povinně, u větších dětí kdy ti už nespí a kočík máš jako transportní prostředek to až tak neva....ale jsem ráda za janečko neergy že jde polohovat obojí a je lehoulinké a super jede....

mpavlinka
21. črc 2011

@ivett hele to se zeptej spíš Kačky. Ta ho fakt měla. Starý Jané je blbý že je tam ten pololeh a polosed, to prý taky není dobrý. Navíc kdybych chtěla jinej sporťák tak určitě otočnej. Mně přijde že ti co maj neotočnou verzi Jané haněj tu otočnou páč záviděj 😀 ne to je nadsázka 😀 Zkus projít diskuze a uvidíš 🙂

ivett
21. črc 2011

luc já vím, ale já auto využívám denně a předpokládám, že bez něj nebudu, takže já když potřebuju nákup, dr. a tak, jedu autem a malou beru na ruce nebo ve vajcu...do shoppingu a tak mám to bugaboo, takže já chci něco na procházky, když jdu pěšo a když vím, že jestli se stavím do obchodu, tak maximálně pro kolbížky k snídani 😀

to je právě to, že 100 lidí 100 názorů a zkušensotí, ty na něj nedáš dopustit a já se ti nedivím, ale já zas třeba fakt všude jezdím autem, pěšky chodím jen na procházky a třeba chci vzít kočár i na dovču a brát gt3, tak zabere clý kufr a už se nesbalíme 😀 a kvůli kočáru brát na dovču vozík fakt nebudu 😀

ivett
21. črc 2011

pavli kačka ho moc chválila právě, takže mě docela jako přesvědčovala...jenže jetý revers se dá koupit tak za 8 tisíc, já chtěla mít strop 5 tisíc 😀 do toho se vejde starší jané i casual...

mpavlinka
21. črc 2011

@ivett jojo já měla vyhlídlej taky za osm, ono níž nejsou no 😒

lucenek
21. črc 2011

jj to je ončo a co lepší golfky?

ivett
21. črc 2011

luc a co jsou lepší golfky? já něco jako "lepší golfky" mám 😀 Navington Cadet konkrétně, super kočárek, ale pokud uvažuju ještě o klasickém sporťáku, musím se něčeho zbavit, Bugaboo nedám, takže jedině Cadet, kupovala jsem ho nedávno, takže mě manža asi zabije 😀 Ale kdyby ho někdo koupil, tak do reverse asi jdu...Ach jo, že já sem lezu a ptám se, byla jsem skoro rozhodnutá pro tu S4, ale zase jsem víc nalomená na ten revers 😀 moje nervy, manža mě zavře na psychinu 😀

mpavlinka
21. črc 2011

@ivett hele já si taky pripadám že vždy přijedu na chatu s jiný kočárem. Já měla Roana, X landera, gété, pliko, pliko switch a teď kám ještě Jané Energy 😀