• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
@valentinuska no užije si to ve slunci, ve větru, v jemným děštíku... já musela vzít na Energy na dovču ještě přídavnou clonu, byla suprová, i jakoby do strany.
22. črc 2011 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. črc 2011 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett jj tu jsme měla taky
22. črc 2011 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli nad tou jsem uvažovala taky, je levnější a rozměrově stejná, ale celá průhledná, tak jsem šla do té s kapsama, a zatím spokojenost...

no jinak sedačka opal je v pondělí nebo úterý doma...už mi psali...se na ni tak těším..
22. črc 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett není průhledná, jen vyloženě ty cípy boků jsou jakoby síťované :slight_smile:
22. črc 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
...ale na peg nemusí mít člověk nic :slight_smile:

@lucenek psala jsi že prodáváš Energy... Malá už se nebude vozit nebo proč :slight_smile:
22. črc 2011 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka má 3 i zoo ujde v poho....ale furt jsme nahlodaná je nechat schovat......mno uvidíme
22. črc 2011 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek ježiš ona už má tři! Ty brďo to letí... No nejvyšší čas myslet na druhý :wink: Dneska byla v DM maminka, měla dceru Nikolku, tak mne to zaujalo a ptala jsem se kolik jí je a prý pět a v kočárku mělo mímo. To je má představa věkovýho rozdílu mezi dětma. Moc si to chválila jak je malá samostatná a obě děti si užije :slight_smile:
22. črc 2011 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka já až za 3 roky možná za dva....nová práce u obou...zatím doba určitá, takže nehrozí a chci až půjde Sára do školy dopo budu mít čas na prcka i domácnost a odpo se budem učit.....tak to mám naplánované
22. črc 2011 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak to budu asi za exota, ale u nás když se zadaří třeba teď, tak mi to vůbec nebude vadit :grinning:
22. črc 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek mám to naplánované stejně :slight_smile: Jen tam ještě musím vměstnat dva psy :grinning:
22. črc 2011 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett pokud neřešíš finance proč ne
já si druhé ted nemohu dovolit, chci mít jistotu aspon v práci i Honza jak byl dva roky doma tak to byl sekec všecko sjme rtáhla já z jednoho platu takže počkám si naberu aspon neurčitou dobu Honza taky a pak podle situace
22. črc 2011 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett hele každý má jinou představu. Já za sebe si chci každý dítě užít a to podle mne při malým věkovým rozdílu nejde. Navíc dvě malý děti jsou prostě záhul, stačí mi Nikča :grinning:
22. črc 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek mně o finance nejde, jde mi tak nějak o nějakou takous pohodu :slight_smile:
22. črc 2011 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli jasně...teď házím ramena, kdo víc, co by bylo kdybych fakt zjistila že jsem v tom :grinning: ale zatím si to jako představit dovedu, líbí se mi věkový rozdíl max. do 3 let, víc nechci...ale přesně, každý má jinou představu, jí věřím, že i s dvouletým rozdílem třeba si détě dostatečně užiju...
22. črc 2011 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych těhotěla i ted ale nejde....sand bude jaká taká pohoda i pak....
22. črc 2011 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett no budeš mamina na plnej úvazek :slight_smile: Ale proč ne. Já se plánuju vrátit na rok dva do práce (podle toho jak to tam dlouho vydržím :grinning:) a pak být doma až půjde Nikča do školy.
22. črc 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jaj, tak já do práce jen tak nepáchnu, to radši půjdu i do třetího :grinning: jako zatím mi to vyhovuje, malá je zlatá, takže si nestěžuju a o to víc se děsím toho, že druhé mi to pěkně vrátí :grinning:
22. črc 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ján to právě měla masakrozní..takže půlroku trvale u cicku jinař řev vyspaná jsme byla tak v roce možná později.....takže šance na hodné spavé dítě je u mě vysoká, teda pokud platí pravdilo, že první je opak druhého :grinning:
22. črc 2011 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett Nikča je strašně hodná. Reklama na dítě. Spí většinou od sedmi do půl semdý celou noc, přes den si sama hraje, dvě hoďky spí... Druhý takový určítě nebude :grinning:
22. črc 2011 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavli jako bys popisovala tu moji, jen ona spí ještě přes den 2x (jednou dvě hodiny, jednou jednu :grinning: )...
23. črc 2011 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett Nikča taky někdy spí ještě odpo, ale když už je to třeba v půj šestý tak nejsem moc ráda, páč pak v sedm jde stejnak spát :slight_smile:
To máme hodný kočičky viď :dizzy_face: Tak se tím nenech ukolíbat :grinning: :grinning:
23. črc 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby, ja som zufala...objednala som si pp gt3 papaia zrušili mi objednavku, že už ho nemaju, obvolala som asi 5 obchodov, ani tam ho nemaju.vyhradneho dovozcu som tiež nenašla...čo mam robiť? nebude niektora ho predavať aj s vajkom?navettu som našla aj na bazariku.alebo neviete o nejakej predajni?alebo kde by som ho kupila? diky :cry: :cry: :cry: može byť aj česko alebo polsko...
23. črc 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dominika_sk leda kontaktuj www.malli.cz - výhradní prodejce,a nebo se obrat rovnou na www.kenyo.cz na výhradního dovozce, papaia je kol 2008-9 takže podle mě už téměř nová nebude..leda bazarková
23. črc 2011 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. črc 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek na malli ho už nemaju a ta pani na mmbazar už nedviha ...ale ďakujem!
23. črc 2011 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dominika_sk na mmb je více tropical, tento byl jeden z nich......pohledej i na slovensku kvůli pošty
23. črc 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek už som hladala, na sk mmb nie je nič a na vašom viac, ale všetkym som napisala.
23. črc 2011 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
a cedro by se ti nelíbilo????žlutozelenkavá
23. črc 2011 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek