• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
luci tak to jsi měla štěstí...jako tyhle nákupy jsou holt risk no...já vím...paní se registrovala ten den, právě proto jsem jí psala, že to chci na dobírku, psala jsem jí i proč a ona psala, že to chápe, že sama takhle nakupuje a už ji taky vypekli, proto mi přistoupila na půlku na účet a půlku na dobírku...tak snad to ještě dojde a plaším zbytečně...paní od té doby na mmb normálně prodává, takže věřím, že to snad bude ok...
2. srp 2011 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett jj dobrý postup.... já taky jak rpodávala quinny a pp sí tak se bály..a mě nezbývalo nic jiného než ujišťovat ale po poslání sjme jim zavolala takové osobnější předání čísla balíku a hned byly klidnější....
2. srp 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no uvidíme, dám tomu čas do konce týdne, snad to dojde, neívm jak bych to pak řešila...
2. srp 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
spíš bude zádrhel na straně pošty, někdy to jde fakt dlouho
2. srp 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivett, možná tě nepotěším, ale s tou autosedačkou to bylo stejně. Prodávala asi ještě týden-14 dní a pak nic, samé negativní hodnocení. Asi bych po ní chtěla číslo balíku, jak píše Lucenek..pokud to poslala má ho a pokud se bude vytáčet, tak je to jasné...
Přeji Ti, ať to v pořádku dojde.!!!
Paní taky mile komunikovala, prý mi přidá i držáček a takové dřisty...
Jo a měla účet u M banky- policajti potom říkali, že vesměs mají m banku podvodnice, protože nevyžaduje ověření občanky a tuším se ani nic neuvádí.. Takže jak vidím Mbank-jedině dobírka.

ivett a nehodíš odkaz??
2. srp 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kaci neděs mě :grinning: jako uvidíme no, třeba to zítra dojde, jinak jsem poučená pro příště no...na dárečky neslyším :grinning: už jsem jí psala o číslo zásilky, zatím se neozvala, ale snad ještě napíše, tak uvidíme co...jakou má mbanka koncovku za lomítkem u čísla účtu?

odkaz hodím, ale až se přesvědčím, že je to podvodnice nebo není, nerada bych jí uškodila, třeba to fakt zítra dojde...:grinning:
2. srp 2011 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně to chápu... budu zítra čekat fotky BB Bee. :slight_smile:
M banka má 6210

A není to třeba už u Vás na poště??U nás vozí malé balíky dopoledne a velké až kolem 15 hodiny. Třeba to máš taky tak.
2. srp 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě už dneska ženská dovezla vtěší balík autem a ptala jsem se jí, jestli tam nemá ještě něco a jestli je možné, že přijedeještě dneska jeden balík, tak říkala, že spíš až zítra už...tak uvidíme...ona měla účet 0600...
2. srp 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jo, to určitě příjde.
2. srp 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
doufejme... :grinning: hned jak přijde, nafotím a ukážu :wink:
2. srp 2011 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l hele jako mám mBank jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: :grinning: A žádná untrwasrmanka nejsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já když jsem kupovala pega tak paní chtěla prachy na účet, ale odmítla jsem to... Poslala jsem jí pětikilo na účet aby viděla že mám zájem a zbytek bylo na dobírku. Nejvíc jsem zatím posílala 1600 na fusak a docela jsem trnula - do Anglie :sweat_smile:
2. srp 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
mpavli tak to já jsem poslala na účet už i 5tisíc a vždycky v pohodě, abych pravdu řekla, nikdy jsem si ani nepřipouštěla, že by to nevyšlo a někdo mě podfoukl, přece jen, lidi většinou dělají podvody na menších částkách a na blbostech, než na kvalitních a značkových věcech, ale v poslední době tenhle pohled měním a věřím, že i já jsem mohla naletět, doufám teda ale že ne :grinning:
2. srp 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka Pavli, moje kamarádka jej má taky...prý je to statisticky....

Ivett: dojde, neboj.
2. srp 2011 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, tak paní dneska ráno psala, že to je divné, že podací lístek určitě má v autě jak s tím byla na poště, tak jak jí děcka usnou, že pro něj skočí a číslo mi napíše...tak jsem zvědavá...
3. srp 2011 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett Ivett,ať Vám pošle podací číslo a podle něj vyhledáte balíček na stránkách České pošty.Trvejte na tom,ať Vám to číslo pošle.Pokud balíček poslala nebude problém.
3. srp 2011 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
pusiket, díky, to číslo slíbila že pošle nepozději po obědě, jak jí děti usnou...já teda pořád věřím, že to jen někde zdrželi na poště, tak uvidíme jestli se dneska pošťačka objeví...
3. srp 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud dorazí dnes, už je teď na Tvé poště, asi bych zavolala na poštu, zda tam dneska nemám balík...jen koukne do počítače a podle jména najde.
3. srp 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
se bojím, že mi řeknou, že tam nic není :grinning: takhle aspoň doufám, že zazvoní zvonek a pošťačka tu bude :grinning: jak to nedojde dneska a paní nepošle číslo, budu chtít vrátit prachy...
3. srp 2011 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett tak co?:slight_smile: napjatě koukám a doufám,že ho máš už doma a raduješ se z něho:slight_smile:
3. srp 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett máš podací číslo? :slight_smile:
3. srp 2011 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemám :frowning2:
3. srp 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
paní jsem napsala, že teda pořád doufám, že došlo k nějakému nedorozumění a že jsem nenaletěla a pokud ano, že doufám, že mi peníze bez problémů vrátí, jinak že to budu řešit jinou cestou...zatím se neozvala, tak uvidíme jestli napíše zase ráno...ach jo...
3. srp 2011 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett snad s eještě ozve... !! to je pech teda :( a kolik jsi ji poslala peněz?
3. srp 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
verus no doufám v to, ale už začínám pochybovat...poslala jsem jí 3tisíce...
3. srp 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett ach jo, snad je fakt balíček na poště a nebo se ozve ...
ale kdo to je bys nám říci mohla - budeme vědět jak to dopadlo, tak hned nebudeme negativní :slight_smile:
3. srp 2011 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
val počkám do konce týdne, pak už vám ji zveřejním :wink: pořád trošku doufám, že se fakt někde zapomněl na poště, uvidíme jestli se paní ještě ozve...vůbec nevím jak bych to pak řešila?
3. srp 2011 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett i to jsou peníze ! tak snad to nebude nějaká šmelina!
3. srp 2011 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, jako nepoloží mě to, ale málo to taky není...já si říkala, že když přistoupí na část na účet a část na dobírku, že to fakt vyjde...no tak uvidíme, moc šancí už tomu nedávám, ale třeba zítra budu mile překvapená :grinning:
3. srp 2011 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže holky, záhada rozuzlena, jde o podvod, jde o tuhle ženskou
http://www.mimibazar.cz/hodnoceni_starsi.php?user=366298&order=2
se mnou komunikovala pod tímhle ID http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=380505 a koukám, už je zastaven taky...

no, tak jsem holt poučená, ve snu by mě to nenapadlo... :sweat_smile: :grinning: jako pro ty prachy se hroutit nebudu, ať si je hvězda dostatečně užije, ale sere mě to, ne že ne...
4. srp 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett tak tři litry už jsou na nějaké udání, ne?
a jinak je mi to fakt líto, třeba je ještě z ní dostaneš :frowning2:
4. srp 2011 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek