Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
7. říj 2011

@mpavlinka tak nevim ale volala jsme a matraci nemá skladem to se musí objednat a stojí kolem 1200 a pásy taky nemá ale cca kolem 289kč....
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=39207954&ta... Pavli já ač vypadám jak debil ted myslela jsem toto

mpavlinka
7. říj 2011

@pikusa my mažem lenienskou doteď 🙂 A každej se ptá čím Nikča tak hezky miminkovsky voní 🙂

@lucenek o.k. 🙂 Až to deřešíš tak napiš co tedy chceš v čem a jak to chceš poslat 😵 ?

mpavlinka
7. říj 2011

@lucenek tak si zavolej tady do našeho babystaru a zeptej se 🙂 281 922 075 🙂 Ukazovala mi ji za 399 😀 Ale nevím zda je to přesně toto, co je na obrázku, tamta byla zabalená, ale říkala mi že je to ono 🙂

lucenek
7. říj 2011

@mpavlinka ouká jdu volat....mě to je jedno v čem eli najdeš krabici nebo pytel....

mpavlinka
7. říj 2011

@lucenek krabici nemám ani pytel, tak jesi to dát do igelitky? a přelepit ? 😒

lucenek
7. říj 2011

@mpavlinka jasný

lucenek
7. říj 2011

@mpavlinka zlatenko.....tak na babystar jsem volala a mám poslední odloženou do pondělka na své jméno.... ještě pořeším ty pásy....
máš babystar kousek od kenya?
jo pošli č. účtu do IP já ti pošlu své rezervační jméno, na které mám odloženou tu matraci

mpavlinka
7. říj 2011

@lucenek no vidíš to je klika 😀
Babystar mám fakt kousek, Kenyo je dál, ale dá se to jako delší procházka 🙂 Nebo busem, ale my to vezmem s psíkama a kočárkem 🙂

lucenek
7. říj 2011

@mpavlinka IP ti jdu psát

mpavlinka
7. říj 2011

@lucenek hele ty pásy nejsou vůbec drahé, ani ta matrace 🙂

JInak po včerejšku zase hodně chválím gété, i to mírnou nestabilitu když se malá nasune k jedný straně mu odpouštím 😀 Ráno jsem vyrazila přes celou Prahu, proviant na celej den a ještě brusle s veškerejma chráničema v košíku 😵 Celej den v trénu, malá měla pohodlí a i přestupy jsme zvládaly, buď jsme jely nízkopodlažně nebo nám nabízeli pomoc i když jsme třeba ani nechtěli vystoupit 😀

lucenek
7. říj 2011

@mpavlinka no počítám vyjde mě matrac na 399 pásy 289 plus pošta sakum pikum 750 to je fajn
ted se modlím aby ta matrace byla to co chci bo ta cena se mi nezdá moc...ale uvidím....

mpavlinka
7. říj 2011

@lucenek kdyžtak ji prodáš 😉

lucenek
7. říj 2011

@mpavlinka no to nevím snad to bude ončo, ale tys to měla v ruce tak ti věřím že je to podobné tomu obrázku

mpavlinka
7. říj 2011

@lucenek no já to měla v ruce zabalené, ale přišlo mi to fajný 🙂

lucenek
7. říj 2011

@mpavlinka takže i přes to zabalený to by mohlo být ono...tak snad to bude bo to je fakt megarozdíl......ta cena to mě zaráží

mpavlinka
7. říj 2011

http://www.babystar.cz/matracepolstar-set/d-73416/

Tady to máš na jejich stránkách... U vás není Babystar asi že 😒

mpavlinka
7. říj 2011

@lucenek nemusí tě zarážet, já koupila madlo za 630 a Malli ho má za 1200 😀

lucenek
7. říj 2011

@mpavlinka já to nenašla joooooooooooooooooooooo to je vonoooooooooooooooooooooooooooooooo

mpavlinka
7. říj 2011

@lucenek 😎

lucenek
7. říj 2011

@mpavlinka není u nás nic jen chicco....ale tu cenu 1200 mi řekli v kenyu a malli má za 849 to je fakt rozdíl, proto jsem tápala

lucenek
7. říj 2011

paráda já su ta ščastné 😵

mpavlinka
7. říj 2011

@lucenek za ženská v Kenyu je mimo, přijde mi že tomu moc nerozumí, buhví jesi myslela tohle co chceš... Každopádně se vyplatí pátrat 🙂

lucenek
7. říj 2011

@mpavlinka mluvila jsme s chlapem a on mi nabízel nějaký mantinel.... a já že nechci nic po obvodu korby ale matraci jako na spaní ale do kroby s průstřihy na car kit...tak snad jsem mu to řekla jasně a srozumitelně

mpavlinka
7. říj 2011

@lucenek tak to byl asi ten servisák 🙂 Já bych jim oboum moc nevěřila 😀 Podle mne on myslel tu základní vložku co jsem měla v navettě i já, taková ta co se natahuje do boků... Ale hlavně že to máš 😵

lucenek
7. říj 2011

@mpavlinka to jo....psala jsem maila na pásy volné tak uvedl cenu 289 tak snad to tak bude..uvidíme co napíšou

mpavlinka
7. říj 2011

@lucenek tak už budeš mít kočárek připravený, teď už jen náklad že 😅 😀 Já jsem zrovna včera když Nikča spala vzpomínala jak jsme jezidli s Navettkou 😵

lucenek
7. říj 2011

@mpavlinka jj 😵 😵

mpavlinka
7. říj 2011

@lucenek hele ty taky docela brouzdáš na MMB a tak... kdybys někde viděla modrou Navettku na mýho pega, dej vědět ju 😉

lucenek
7. říj 2011

@mpavlinka ouká

mpavlinka
7. říj 2011

@lucenek ty zelený dost vidím, ale tu jsem měla a s tou modrou nohou se to bije 🙂