Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
12. říj 2011

@luca30 no ty dvojky 9-18kg mají velké rozpětí, Sára má 3,5 a furt má místa dost.....a 13 kg, myslím že budeš muset mít dvě sedačky 9-18 😅

luca30
12. říj 2011

@lucenek no my tu naši máme 9-25 ale myslím si že se tam v zimě už moc nevejde na výšku a i s oblečením 😀 😀

luca30
12. říj 2011
lucenek
12. říj 2011

tak to nevím musíš podle kil.....

luca30
12. říj 2011

@lucenek no má něco kolem 15 kil...zatím je na to asi ještě čas..já že ta cena je suprová podle toho co jsem našla na netu a prý v ní jejich malý seděl asi 3x......a ta sedačka je taková fešná.... 😀 😀

tilly
13. říj 2011

@ivett ahoj, tiez uz mam cierny elite 😵 ten fusak mas original bezovy vnutri? lebo co som drzala original fusak bj v ruke, tak bol cierny aj dnu..

ivett
13. říj 2011

@tilly ahojky, tak vítej v klubu, elite je super, že? to béžové je uni podložka moby od emitexu...ten fusak je celý černý, i uvnitř, ale já zatím vyndala tu fleecovou vrstvu a nechala ho jako podzimní a dala do něj tu podložku, ta je z jedné strany bavlna a z druhé fleece, tak ať je té mojí princezně teplo 🙂

tilly
13. říj 2011

@ivett jaaaaj, super a nie je to potom moc cierne? lebo ja mam sivy lodger a ten sa mi k tym bielym pasom vobec nehodi, tak uvazujem, ze co mam do toho dat... 😅 to je tento fusak? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=11857149&tab=7 alebo tento ? http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=12119611&tab=4

ivett
13. říj 2011

@tilly ten druhý mám já...to první je fusak, to druhé je fusak/nánožník, tak já mám ten fusak/nánožník...no jako když je to celé černé, tak to černé je hodně...ale já to vyřešila tou podložkou, hodlám ji tam nechat i pak v zimě, až tam dám tu fleecovou vrstvu...ten fusak první mi paní na mmb taky nabízela, ale já už měla ten druhý a dva by mi byly k ničemu...

tilly
13. říj 2011

@ivett a kolko ma mala? zmesti sa tam v poho? lebo na ofic. stranke je, ze do 24mes...

to som si myslela, ako dobre sa to bude doladovat k ciernemu a tazko sa to ladi, lebo na tej strieske tie pasy sa so vsetkym biju...

ivett
13. říj 2011

moje malá má 10m, jako nevím jestli se tam vejde ještě ve 3 letech, ale já neplánuju tak dlouho kočárkovat a ve 24m se tam podle mě vejde...snad...když ne, tak pak koupím nějaký uni fusak a mám na elite nánožník od emitexu ještě...

teď se tam malá v pohodě vejde bez problémů a má ještě dost místa, má 74cm...

mpavlinka
14. říj 2011

@lucenek Lucko, kamarádko, můžeš mluvit...?
Zbývající ryby dopluly...

😎 😀

lucenek
14. říj 2011

@mpavlinka ouká ted jen počkat na cvoček a pásy a pak to moheš poslat 😀

mpavlinka
14. říj 2011

@lucenek hele tchýně dneska pochvalovala to nový madlo, že je kočár jak novej... A fakt, hned to vypadá jinak, proč já blbka ho nekoupila dřív... 🙄

mpavlinka
14. říj 2011

@lucenek předpokládám že ti paní dá vědět - ta z Kenya, nebo jak jste domluvené?

lucenek
14. říj 2011

@mpavlinka jj oni mi pošlou maila že to mají připravené při objednávce jsme psala že preferuji osobní vyzvednutí a pro jistotu jim nepsala ani adresu......
tak ti pak písnu

Pavli no....člověk řekne 1200 ty vydržím ale jak najdeš levnější tak je to na pytel a valíš se do hlavy žes to neudělala dřív no

jchalupka
15. říj 2011

@mpavlinka prosím tě, chtěla jsem se tě zeptat, protože vím, že jsi měla plika a máš switche, jestli je mezi nima nějaký rozdíl, krom otočného sezení a váhy. Jde mi hlavně o šířku sedu a délku opěrky. Není u switche lůžko menší? Předem díky za odpověď.

mpavlinka
15. říj 2011

@jchalupka je to stejné 🙂

jchalupka
15. říj 2011

@mpavlinka díky 🙂

luca30
16. říj 2011

Holky ještě pořád tu někdo sháníte tu levnou GT3 ?? dnes jsem našla toto, nevím teda jak kočík vypadá...

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=49362937&tab=0

luca30
17. říj 2011

Tak paní mi zaslala fotku a je to moka, prý ho koupila v roce 2010 po jednom dítku,byla jsem první zájemce tak kdyby někdo chtěl tak přenechám...

lucenek
17. říj 2011

@luca30 levnej chtěla kačka a už má pega za 1500 a ještě ivett úro segru, ale tuším že nechtěla moku 😲 ale nevím to na tuty

luca30
17. říj 2011

@lucenek ok no jen mě to tak napadlo tak kdyžtak písnite at paní nezdržuji prodej zatím mi teda nepsala, jen večer poslala to foto.. 😉

lucenek
17. říj 2011

@luca30 jasný, musíme si pomáhat no ne? 😀 a hod to foto sem je tto reál?

luca30
17. říj 2011

Tady je text od paní z emailu:Dobrý večer, kočárek nevím přesně který je rok, ale já jsem ho kupovala v roce 2010 a byl po jednom dítěti. Doporučuji spíše pro někoho nenáročného, přeci jen už má něco za sebou 🙂, ale stále poslouží. Hezký večer. Dana

a foto..

ivett
17. říj 2011

luci já chtěla pro ségru, ale nakonec to teď nebudem řešit, uvidí jak v zimě s jejich kočárem, do navetty jí malá stejně už nevejde za chvíli, takže to neřešíme a koupíme kdyžtak až bude pak nutno...
ale díky, mě se moca líbí, ségře přijde nevýrazná, tak nevím no...ta cena je super, otázka je v jakém je stavu no...

kacka.l
17. říj 2011

Jé já chci. je mnohem hezčí než mám. 🙂 🙂 už jsem jí asi taky psala. 🙂 Já mám ten kočár rozešitý a nepoužitelný momentálně, a včera jsem tahala do obchodu malého na tatře a zpátky šla s krosnou plnou nákupu-kočár je nutnost!!! 🙂

kacka.l
17. říj 2011

Ivett: moooc ještě ´jednou děkuji, oteplovaky jsou boooží. Dííky za ochotu. 🙂

mpavlinka
17. říj 2011

Holky ty pegy jsou držáky, však víte. Já mám 2007 a kdyby mi tchýně neodřela kolečka 😠 tak je jak novej 😀

mpavlinka
17. říj 2011

Vlastně 2008 je, ale stejnak to jsou už 3 roky 🙂