Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

ivett
17. říj 2011

kasi nemáš vůbec zač, hlavně, že oteplováky sedí 😉 za ty prachy byly fakt bomba 😉

lucenek
17. říj 2011

tak kačka si bere druhého pega????? 😀

ivett
17. říj 2011

no a mě někdo bude říkat, že jsem šílená 😀 😀 😀 na kačku nemá nikdo tady...

kacka.l
17. říj 2011

Holky já ho ještě neberu. 🙂 jen bych ho chtěla vidět. 🙂 Já jsem totiž prostě, že mi to nesmí ničím vadit, jinak jsem nespokojená. A navíc kočárování se krátí, už jen zimu a pak už neee, tak si to užívám, někdo ujíždí na botech,kabelkách, nextu.. někdo na kočárech. .-)Znám holku, co jich měla za rok a půl asi 35 🙂A navíc, kdybych Vám napsala, co jsem s pegem udělala, tak neuvěříte. 🙂 Ani to tu nemůžu psát. 🙂 🙂

kacka.l
17. říj 2011
kacka.l
17. říj 2011

Nechala jsem se ukecat na výměnu a fakt spokojená nejsem. 🙂 🙂 Jsem koza no. 🙂

kacka.l
17. říj 2011
ivett
17. říj 2011

kaci a za cos to vyměnila? to je AT4 ne?

mpavlinka
17. říj 2011

@kacka.l jé Kačí AT... Víš že jsem o něm uvažovala, kvůli tchýni a zbytku rodiny, že by neprudili s tříkolkou 😀 ALe mně se nelíbí ta přední náprava. Teda, ty jsi šikula!

luca30
17. říj 2011

@kacka.l tak paní písni nebo už jsi ji psala já jsem se ji stále nevyjádřila, jako třeba že to bylo pro kamošku nebo tak..

kacka.l
17. říj 2011

Luci, mě se neozvala.
je to at4, vyměnila jsem, protože jsem si myslela, že má natáčecí nápravu, ale nemá, nebo jsem na to nepřišla. oproti gt3 je to tedy tank. 🙂

mpavlinka
17. říj 2011

@kacka.l taky jsem si říkala, jestli má... Paní v inzerátu psala že má, ale mně to dle fotek nepřišlo...

lucenek
17. říj 2011

@kacka.l musíš nadzvedávat co? na pytel? hele co udělala s pegem???? 😕

ivett
17. říj 2011

tak pokud paní v inzerátu napíše, že to má otočnou nápravu, tak asi má ne? taky mi to z fotek nepřijde, ale naživo jsem ho nikdy neviděla tak nevím...

mpavlinka
17. říj 2011

@ivett no ta paní co to prodávala byla divná... Já si jen tenkrát dělala průzkum a v inzerátu byly hrubky a navíc tak divně psaný... Buhví co to bylo 😀

ivett
17. říj 2011

pavli aha, tak to jo 😀

kacka.l
17. říj 2011

Lucenku, já jsem prohodila jen podvozek, ten potah je ten můj-původní,páč jsem si myslela, že na zimu bude natáčecí 4kolka super. Ale jaksi nadzvedávat mě fakt nebaví. ještě, že mám přestávky a ministerstvo zavedlo povinné počítače do tříd. 🙂

lucenek
17. říj 2011

@kacka.l jj poznala jsem..a kdo tě ukecával símtě....asi věděl proč chce trojkolku oproti at4

kacka.l
17. říj 2011

@lucenek no známá, znáš to...tak to ani nemůžu vrátit. 🙂

pavli do setu. 🙂
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=48405348&tab=0

kacka.l
17. říj 2011

Holky tady kukněte, zase píšou, že at má otočná přední kola, ale já nevím jak!!!!!Nemá to tu někdo???
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=49382004&tab=1

pikusa
17. říj 2011

@kacka.l otočná ale asi jen tak malinko do stran ne????
to má ted ségra u bebecaru....jen se jako by natáčejí

lucenek
17. říj 2011

@kacka.l kači a nemyslí jen ty naklopeniny? vydrž juknu na ofiko návod

lucenek
17. říj 2011

tak nejde vygooglit ani bo už se nevyrábí, zkoušleas psát na malli o návod v pdf????

mpavlinka
17. říj 2011

@kacka.l moc hodná že na mne myslíš 😵 Ale tu sedajdu vezmu novější, ne asi úplně novou ale zánovní 🙂 Ale děkuju 😵 Kdybs viděla korbičku... 🙂

mpavlinka
17. říj 2011

@ivett hezkej červenej, barvička vypadá pěkná... a cena pěkná...
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=49210557&tab=4

kacka.l
17. říj 2011

@mpavlinka Vypadá moc pěkně. .-)
Tak jsem volala do malli, a dělaly se dva typy natáčecí a nenátáčecí a já mám ten ne!!

mpavlinka
17. říj 2011

@kacka.l tak to je smůla ☹

ivett
17. říj 2011

pavli ten vypadá krásně, už jsem na něj koukala, ale ségra to teď nechává být, tak uvidíme posléze...

kači to naštve..

mpavlinka
17. říj 2011

@ivett já jen pro info 🙂

pikusa
18. říj 2011