Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

luca30
18. říj 2011

tý jo to je jako cena za všechno to 2-3000,- ???? 😲 😲

luca30
18. říj 2011

Holky potřebuji znova radu kde se dají sehna náhradní díly naplika...si představte že paní mi 3 dny před posláním penízků napsala,že lavandu prodala 😠 😠 no co se dá dělat holt peníze jsou přednější a nedávno jsem si našla..paní tam dnes dala fota a ještě čekám jestli je ochotna poslat poštou..myslíte že to vše půjde opravit hlavně teda zašít ta boudička

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=49441057&tab=0

ivett
18. říj 2011

holky ten pegáč za 2200 už je na inzerátech delší dobu, psala jsem na něj už dříve a paní psala, že je prodaný, tak to moc nechápu, že ho nesmaže nebo že nezmizí sám po nějaké době...

luci myslím, že stříška půjde zašít v pohodě...a to ostatní jsou drobnosti...

luca30
18. říj 2011

@ivett ted jsem koukala na malli že ta krytka stojí 40,- kč a dají se dokoupit jak nová tak i ty rukojeti, za který se kočárek vozí,ale to už je pak lepší koupit nějaký dražší kočárek..no vypadá ok i když asi tam není nánožník...no tak uvidím,ale líbí se mi barevně...

ivett
18. říj 2011

luci náhradní díly jsou u PP snad všechny k sehnání, toho bych se nebála...a barvička vypadá pěkně...dřív bych řekla, že na růžovou nebudu, ale Bee mám taky s růžovou stříškou i růžovým fusakem a vypadá to super 😀

luca30
18. říj 2011

Mě se líbí ta kombinace růžové s hnědou.... 😀 😀 😀

luca30
18. říj 2011

@ivett máš někde aktuální fota té autosedačky co prodáváš??

ivett
18. říj 2011

jé luci nemám, ale můžu nafotit, jestli bys chtěla...je to tahle http://www.babyexpert.cz/autosedacka-bebe-confo...

mám ji ještě vytaženou v pokoji, než ji dám do krabice, tak to skočím vyfotit...

ivett
18. říj 2011

barva je veskutečnosti fakt krásná, máme v pokoji prd světlo a je to strašně přesvícené, jinak je fakt nádherně červená sytá...

ivett
18. říj 2011

tady v realu na dovči...tady ta barva odpovídá realu...

luca30
18. říj 2011

@ivett super a mohu se zeptat proč ji prodáváš nebyla jsi s ní spokojená či co? a opravdu váží těch 11 kg je tohodně poznat na přenášení??

ivett
18. říj 2011

luci já spokojená byla, jako za tu chvíli co jsme ji vyzkoušeli jí nemůžu nic vytknout, je fakt bytelná a je super, jak jde polohovat...ale máme oba auta na isofix a vajco taky na isofix a manžel se prostě s připásáním na pás nesžil, takže rozhodl, že chce sedačku s isofixem, takže jsem zrovna dneska objednala tu romer kravičkovou...takže tuhle prostě prodávám, nespěchám na to, nic jí není, je naprosto v pořádku...
váží tuším 11,5 kg a váha podle mě odpovídá, je fakt těžká, na druhou stranu o to líp podle mě drží v autě, jakože je stabilní...na přenášení nic moc, ale tak tohle je sedačka, co už bývá nafurt v autě, takže není důvod nějakého častého přenášení...
nevýhodu pokud bys ji chtěla pro malou (ale tvoje malá už není vyloženě miminko jak koukám) je možná v tom, že ji v tom prostě nepřeneseš, jak ve vajcu, musíš prostě vyndavat děcko jak u velké sedačky...nám to na dovči ani nepřišlo, člověk si zvykne...

luca30
18. říj 2011

@ivett no u nás jde o to že zatím auto nemáme, tak pro to se ptám na tu váhu...ale zajímalo by mě jestli se do toho vejde dítě až do čtyř let věku, aby když už teda aspon vydržela dlouho...malá ted bude mít necelých 9kg do vajca se ještě vleze...ale tahle se mi líbí...jen už pořídit to auto aby v tom ta sedačka byla na stálo...a malá má kolik měsíců na té fotce z dovči??

ivett
18. říj 2011

na fotce z dovči má malá 9m a asi 8kg, ale ona vypadá větší 😀
nevím jestli vydrží do 4 let, kategorie je to 0-18kg, takže podle toho by vydržet měla, ale záleží jak dítě velké v tom bude no, to dopředu já odhadnout nedokážu...tu kravičkovou, co jsem objednala mám taky do 18kg...jako tahle opal se dá do stran rozšířit a ten podhlavník zvednout, a docela dost, ona takhle jak je na té fotce tak je nijak nezvětšovaná, nebylo zatím třeba ji nějak rozšiřovat nebo ten podhlavník dávat výš, navíc je otočená proti směru, tak vypadá i v té nejvíc "sedící" poloze, že je hodně naležato...když se otočí po směru na té základně, tak už vypadá jak klasická "sedící" sedačka a když ji roztáhneš a povytáhneš ten podhlavník, tak si myslím, že bude velká dost, ale nezkoušela jsem to, nebyl důvod...
jako pokud nemáš auto a myslíš, že bys ji jako třeba měla doma a kdybys někam autem jela a chtěla ji tam k někomu do auta dát, tak to jako není taková hrůza, tak je to v podstatě prostě váhově sedačka jako každá jiná v té kategorii, vajíčko to není no...ale na občasné přenešení to taková hrůza není...

lucenek
18. říj 2011

@luca30 do 4 let určo ne děcko přerpste hlavou stopro mám 3,5 letou a v tobina je jítak tak a to je dvojková kategorie

ivett
18. říj 2011

lucenek, no tak já zkušenost nemám, tak nevím...jako mám tak jak tak kategorii do 18kg a uvidíme do kdy bude, ono některé děcka jsou menší a jiné to přerostou, takže to je individi...taky počítám s tím, že mezi 3-4rokem kupujeme tu větší...

lucenek
18. říj 2011

jj to určitě já mám pocit že Sára už je tak tak, ale u tobiny se dá povytáhnout ta podhlavní opěrka takže nse to trochu dá ošulit ale na jaře kupujem airprotect

ivett
18. říj 2011

lucenek, to právě jde u opal taky, že ta hlavová opěrka se dá vysunout docela vysoko...

luca30
18. říj 2011

Holky a jak fungeje ten isofix...to jde do kažedého auta nebo to musí být nějak specielně vybaveno? 😲 Já znám je tu bázi pod vajíčko...že je prostě upnutí vajíčka rychlejší...a to je asi něco obdobného jen na ty větší autosedačky?? 😕

ivett
18. říj 2011

luci isofix se upíná do auta pod zádovou opěrku, je tam taková železná konstrukce, do které zacvakneš zobáčky toho isofixu a pak je tam opěrná noha, kterou zapřeš o podlahu auta, no a vajíčko pak jen přicvakáváš a neřešíš pásání pásem...u velké sedačky totéž...isofix nemají všechna auta, pokud budeš auto kupovat a zvažovat isofix, tak určitě pátrej, než ho koupíš, jestli ho má...my si to teda nemůžem vynachválit...kor u vajca od PP, které je snad nejtěžší, jaké jsem kdy držela v ruce (samo o sobě) 😀

luca30
18. říj 2011

no dnes jsem narazila ještě na tohle...ale je tam ten isofix tak se ptám,ale případně bych ji měla na starší dítko bez isofixu...
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=48918687&tab=0

ivett
18. říj 2011

luca tak pokud jde isofix sundat, tak ji můžeš využít i bez isofiixu, to je třeba zjistit, jestli jde pásat i normálně pásy...

luca30
18. říj 2011

@ivett už jsem paní písla tak mě snad pochopí co jsem myslela...
nejdříve mi napsala tohle než jsem se přesně ptala na ty pásy a isofix
Dobrý den,
sedačka je psaná až do 7let, pro dvě váhové a věkové kategorie, my jsme používaly s isofixem a těmi pásy uvnitř sedačky, zhruba od roku do 3let, pro starší dítě se isofix odstraňuje a používá se pás v autě, sedačka je velmi flexibilní, vydrží dlouho.
Dejte prosím vědět, zda máte zájem, děkuji,
Martina

lucenek
18. říj 2011

@ivett jj jde ale už mi přijde malá pro 4 leté dítě....a zas kupovat pro tříletáka na rok, to je taky vzhledem k ceně nerentabilní

lucenek
18. říj 2011

@luca30 myslím že paní myslí, že isofix jsou ty vnitřní sedačkové pásy, asi fakt neví co isofix je...
já bych do casualové nešla....vzhledem k testům, ale nebudu se opakovat zas a znova

luca30
18. říj 2011

@lucenek klidně povídej já nevím jakou máš zkušenost??

kacka.l
18. říj 2011

Taky bych si casual nepořídila. 🙂 A kupovat isofixovou sedačku pokud nemáš isofix je naprostá zbytečnost.Raději kvalitu pásání. 🙂 Sedačka do 18kg bude max do 3 let. Původně jsem chtěla 9-36 rovnou, ale bylo mi vysvětleno, že i plasty v autosedačkách po 4 letch křehnou a nejsou co dřív a autosedačka by se měla tak co 4 roky měnit. 🙂

luca30
18. říj 2011

@kacka.l no tak paní mi to nějak vysvětlila a jak píšete asi do ní nepůjdu...mě jen zaujala ta cena i s isofixem...
ještě se mi líbí třeba nakubíka spíše Starlight SP (Storchenmuhle)

ivett
18. říj 2011

no tak já bych řekla, že paní to píše doceals rozumitelně, prostě do 4 let na isofix, pak bez něj, podle fotky tam isofix je...
luca a sedačku chceš pro které dítě???

luca30
18. říj 2011

@ivett no to je právě to co nevím..malá ještě ve vajíčku vydrží ty dva měsíce asi..nevím jak v zimním oblečení a kubík tam v té své má nějakou rezervu...takže to spíše vidím tak že eliška dostaně kubíkovu 9-25 kg a kubík nějakou bud 15-36 nebo co se naskytne, ale ty jsou jak někteří píšou právě až od 4 let ....a ted babo raď...