• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
@bacula mam navettu XL, a kdybych mohla znovu volit tak uz do ni nejdu a vezmu urcite Panoramu S. Ta je prostornejsi - nejen delsi ale hlavne sirsi. Mala mi v ni pred rokem ve fusaku od emitexu nechtela byt uz ve 4 mesicich... bylo ji tam tesno.... a v peti mesicich mela 70 cm... takze jsme ji fakt moc nevyuzily :frowning2:
23. lis 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den maminky,
jdu za vámi s velkým prosíkem.Vypadlo nám tlačítko nastavení úhlu madla: (SPST5664N) nemáte některá náhradní ? Zaplatím co si řeknete. Děkuji moc a budu ráda, když mi některá z vás pomůže.
Přeji krásný den.
23. lis 2011 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett na plika jo ale ne na sí.... síčko je bezkorbové
23. lis 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulenka9 zkus kenyo.cz jako ofiko autorizovaný servis stojí to pár kaček
23. lis 2011 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
souhlasim, na kenyo.cz si kupovala veci moje segra a byla hodne spokojena :wink:
23. lis 2011 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulenka9 dá se koupit celé madlo nové... :wink:

@lucenek díky, takže síčka nebrat, ale na pliko to jde jo? i bez adaptérů? i ta navetta bez adaptérů? je tam konstrukce jak na gt3 nebo nějak podobná jo?
23. lis 2011 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jchalupka přesně tak Panorama je širší a navíc ten nánožník na zip byl suprovej!
23. lis 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett pliko má stejný úchyty jak gt podvozek, jen cvak a hotovo :dizzy_face:
23. lis 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulenka9 celé madlo je zbytečné nové, stačí ten čudl, stojí 29 Kč :slight_smile:
23. lis 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka já ho nikde nemůžu najít :frowning2: můžu poprosit o odkaz?
23. lis 2011 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak pokud jde jen čudl nový, tak super...to jsem nevěděla, já bych určo koupila jak blb celé madlo :grinning:

s tím plikem díky...
23. lis 2011 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett madlo máme jako nové a pak to madlo v náhr. díl neobsahuje - tlačítka nastavení úhlu madla ...
takže tak :frowning2:
23. lis 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, to jsem nevěděla, ale holky už to mají ozkošuené, že se dá sehnat všechno, tak zkus na kenyo napsat, určitě to mají...
23. lis 2011 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulenka9 minulý týden jsem pro ten čudl byla v Kenyu, stojí 29 Kč :wink: Odkaz jsem nenašla.
23. lis 2011 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ivett jj pliko GT3 navetta a podvozek caravel- vše jde s navetou bez adaptérů na sebe Sí je jen jako golfáč nižší kategorie čili bez možnosti montáže, event by se dala dět autosedačka do protisměru záda do lehu a háknout o madlo- tak jezdí většich achicco kočárků....
23. lis 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misulenka9 napiš na www.kenyo.cz maila v nabídce se takové tretky běžně nevyskytují ale dodají to
23. lis 2011 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na síčko jde sedajda pomocí adaptérů, ale tuším, že ne perego,a le maxi-cosi. nebo tak něco. Já jsem měla plikouše k gt3 a normálně jsem nacvakávala korbu i sedačku.
23. lis 2011 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l kači a kam se dávaj ty adaptéry ? ljá to teda zkoumala a přišla sjem jen an variantu dát do lehu a na to položit sedačku a opřít o madlo...
23. lis 2011 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucenku tak ne, asi máš pravdu, asi jsem si to s něčím spletla.
23. lis 2011 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. lis 2011 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l jj tak....
23. lis 2011 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka no to máš pravdu... nevím, místo aby novější bylo lepší, je to v tomhle případě se mi zdá naopak. Jenže já kupovala Navettu xl úplně novou, tak se mi nechce prodávat a chci ji i na druhé mimi :frowning2:
24. lis 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jchalupka super dakuje, to som ani nepostrehla ze je aj dalsia vanicka :slight_smile: presne toho sa obavam ze sa mi tam mimco nevojde s fusakom, akurat budeme tak naprelome zimy mat 5 mesiacov, a fusak uz mozno aj skor budeme potrebovat, u nas uz v oktobri mrzlo...(zijeme v dansku) tak si to musim poriadne popozerat. :slight_smile:
24. lis 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem taky vozila v 5 měsících už ve sporťáku, akorát obráceně, vystlané fusakem to bylo fajn, a když sněžilo moc, dala jsem pláštěnku a bylo. Kukni do allba, mám tam vychytávku na zip a byla pohoda. .-)
24. lis 2011 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacka.l jo takhle jsem to taky měla než jsem koupila Navettu a je to fajn :slight_smile: Jinak Nikča je obr a vydržela v Panoramě když jsem jí zvedla zádička do 8 měsíců i s fusakem :slight_smile:
24. lis 2011 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby poradte nejaky lahky spratny co najpriestrannejsi buggy kocik, a s polohovatelnou opierkou chrbta a aj nožičiek. aby sa tam zmestilo a malo pohodlie aj 2-3 ročné dieťa. pozerala som kočíky euro cart lira, babypoint mark q, moon buggy, a espiro neviem i ma polohovatelne nozky. mohol by byt aj s nanoznikom a cena max. okolo 150 €. ďakujem za rady
24. lis 2011 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@veronka tak já jsem spokojená s plikama, jen nejsou úplně z nejlehčích, jako druhý mám Janéčko Energy a spokojenost, jsou lehké, dobře se s nima jezdí, ale je fakt, že zas nejsou až tak prostorné. Ale vídám v nich i děti kolem třech let. Navíc je blbý, že jsou více otevřené, bouda nejde sklopit apod. Každý golfky maj svý :slight_smile: Co se týče ceny, nevím jesi trváš na nových... koupila jsem Energy, v super stavu, po jednom dítku za 1500 Kč :slight_smile:
25. lis 2011 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka jj energy jsou super na jízdu člověk by něvěřil jak sednou.....
Pavli Kenyo psalo že maj pásy...tak až budeš mít cestu kolem, ...tak...děkuji :grinning:
PS prašule jsme ti posílala dopředu i s poštovným???
25. lis 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucenek no to je jak naschvál :angry: Celou dobu jsem o.k. a dneska v noci jsem se vzbudila a krk zahleněnej a přišla jsem hlas :frowning2: Snad to během víkendu přejde :confounded: Jojo posílala to i s poštovným :slight_smile:
26. lis 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mpavlinka v klidu až budeš OK písnu jim že sem nemocná no... :grinning: já teda jsem mám atb
26. lis 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek