Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

mpavlinka
11. pro 2011

@kacka.l tak vše je subjektivní no... Ale když má naloženej kočár třicet kilo tak tě docela obdivuju 😅 😀

pikusa
11. pro 2011

@kacka.l teda to jsi dobrá,to jsme zkoušela jednou a v půlce schodů jsme mysella,že nevyjedu 😀

kacka.l
11. pro 2011

No ono jde spíše o to, že mě nenapadlo, že to jde i jinak. 😝 😀 😀

ivett
11. pro 2011

já se přiznám, že mě způsob jak to dělá kačka napadl, ale neměla jsem odvahu to zkusit, takže jsem šla jako ostatní pozadu a kočár jsem nahoru táhla po zadních 😀

pikusa
11. pro 2011

@kacka.l 😀 😀 tak ted to víš

lucenek
11. pro 2011

já bych to nedala ani do půlky takto...a vracela se hned bála bych se že děcko vyklopím

kacka.l
11. pro 2011

No právě, že nevyklopíš, protože jakoby leží, jak to nakloníš. 🙂

pikusa
12. pro 2011

Mě taky přijde,že když kočár budu tlačit před sebou,že musím dítě vyklopit....
si to tady představuju 😀 nevím,nezkoušela jsem to.....

ivett
12. pro 2011

mě právě přišlo, že kdybych tak jela a náhodou se něco stalo, tak to nemůžu opřít ten kočár, jakože kdybych neměla sílu nebo tak, tak se mi prostě předním kolem zasekne a padáme jak já, tak kočár s malou a asi i někdo kolem, po kom bych v tom pádu šmatala 😀 kdežto opačně, kdyby mi měl kočár sjet, tak ho jakž takž udržím zvednutý a po těch zadních kolech dolů prostě nějak ukočíruju ten sjezd a třeba sebou švihnu jen já 😀

lucenek
12. pro 2011

@kacka.l tak už si asi nerozumíme.... 😀 😀 😀 absolutně nevím jak to myslíš 😀

kacka.l
12. pro 2011

Dobrá diskuse. .-)
Normálka nahodit kočár na zadní, přední je v luftě, jedu po zadních naklopených dozadu, děcko pololeží. určitě je Váš systém lepší, ale mě to prostě nenapadlo. 🙂 když jsem nemohla, zmáčkla jsem brzdu vydýchala to a pokračovala. Tuším, že jsem to jdenou zkoušela i táhnout, ale prostě mi to vždycky málem sjelo z těch pásů. .-)

lucenek
12. pro 2011

@kacka.l ooo takže ale první tlačíš káru a pak jdeš ty že?

lucenek
12. pro 2011

no přijde mi že sis musela zamakati.... já vytahovala furt a hlídala kola... zas tak natěsno ta rozteč kol nebyla aby mi to sjíždělo

jchalupka
14. pro 2011

Ahoj holky,
poraďte mi prosím. Vážně uvažuji o koupi starších plik - nejsem jeste uplně rozhodnutá jestli P3 nebo switche. Chci je jako druhý kočár do auta. Počítám s nimi i na druhé mimi. Chtěla bych kolekci 2009 - ještě ty pásy "postaru" Můžete mi prosím z vlastní zkušenosti poradit jestli P3 nebo switche, taky jaká by byla "dobrá cena" a jak je to s těmi nánožníky u nich? Některé mi příjdou takové prostornější - buclatější, u některých mi zase nánožních příjde jako u GT - a ten je uzounky a pro větší dítě mi příjde "naprd" Chtěla bych samo, aby byly v pěkném stavu tzn. nevyšisované, bez vad na potahu. díky moc předem za rady 🙂

renatajjj
14. pro 2011

Chtěla bych se zeptat: ty, co mají kolekci 2008 - když nacvakáváte navettu na podvozek, cvakáte to na nějaké tyčky? Měla jsem jen sporťák, teď pro druhé mimčo jsem dokoupila navettu. Paní říká, že se to nacvakává na tyčky, ale já tam mám jen takový obdélníkový plast, který jakoby zvednu a příjde mi, že tahle navetta na to nesedí. Asi jsem koupila blbou 😠 . Ale prý je system u všech stejný. Jak nacvakáváte navettu? 🙄 A jak vypadají drážky navetty zespoda? Poraďte.

renatajjj
14. pro 2011

Ach jo, už to mám. Jakmile to vzdám, tak na to pak příjdu. Hledám tyčku a ony jsou to ty dvě plastový mrchy ... 😀

pikusa
14. pro 2011

@renatajjj 😀 😀 musíš obě "tyčky" ale i ten plast
@jchalupka já mám pliko....a taky si ho nechám,už jen kvuli možnosti nacvaknutí autosedačky a navetty...a kupovla jsme taky použité a sloužili dobře

mpavlinka
14. pro 2011

@jchalupka já měla obojí - Pliko i Switche. Switche jsou supr, že jdou otočit 🙂 Ale jsou zas těžší... Sehnala jsem půl roku starý, jak nový, v záruce, completo. Plánuju je využít na druhý mimi, budu vozit switchí podvozek vozit v autě, abych nemusela tahat gétéčko 🙂

renatajjj
14. pro 2011

No mě jezdit GT nijak nevadí. Je sice větší a těžší, ale má supr ten koš, narvu tam nákup i motorku ...odrážedlo už tedy ale ne 😀 ...

pikusa
14. pro 2011

já chci kočárkovat 😀

lucenek
16. pro 2011

@jchalupka no...ještě by se dalo koupit klidně i kol 2010 a výš a přikoupit v kenyo origo pásy ale na kol 2007-2009...připínání stekejné jen tam nebude ten zobajda na opěrce ale i tak se to dá navlíknout
mě v kenyu pásy nové vyšly na 289Kč

lucenek
16. pro 2011

@renatajjj i odrážedlo enduro velké.... 😀

lalineckaaa
17. pro 2011

Kočandy potřebuji poradit,jakou si mam koupit plaštěnku na korbu navettu xl original si kupovat nechci je zbytečně drahy,a od emitexu nevim jestli bude pěkně sedět , Divala jsem se třeba na tudle sice je to na Mutsy http://www.malvik.cz/Doplnky-ke-kocarkum-132/pl.... Co použivate vy ?

ivett
17. pro 2011

@lalineckaaa já měla univerzální na hl. korbu vel. XXL, nevím jestli to byla emitexka, koupila jsem ji v nějakém babyshopu a brala jsem tu největší na hl. korbu a seděla super...

mpavlinka
17. pro 2011

@lalineckaaa univerzál od emitexu 😉

jchalupka
17. pro 2011

@lucenek nebo tak... ted me napadlo, ze mam doma takove ti vodici kšíry na dítě, to bude neco podobného vid?..třeba by se to dalo taky použít. No začnu po novém roce koukat po nějakých zánovních plikách...

lalineckaaa
17. pro 2011

@mpavlinka divala jsem se na něj ale jsou tam dvě velikosti exlusive a exclusive XL, a sedi pěkně ?? Nechci aby mi někde plandalo.

lucenek
17. pro 2011

@jchalupka no top nevíém jak bys tamuchytila zase ty kšíry vypadaj blbě...ty pásy zas tolik nestojí a hlavně je tam bezpečné uchycení na to máš záruku že to pasuje....

jchalupka
17. pro 2011

@lucenek jj, to je fakt.

mpavlinka
17. pro 2011

@lalineckaaa bohužel neporadím, koupila jsem ji už s kočárkem 😉 Ale výrobce radí brát tu XXL - je tam psaný perego 😉