Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

mpavlinka
2. led 2012

@kacka.l já si taky myslím, že Gt není o tolik delší než slalom 😉

veronka
2. led 2012

@kacka.l aj slalom reverse sa mi paci, a najviac ta otocna sedačka, ale nikde ho nemam moznost vidiet nazivo ☹

ivett
2. led 2012

@veronka kačka je v kočárech zběhlá a slalom reverse doporučuje...já nad ním jednu dobu hodně uvažovala, ale pak jsem ho viděla a ve srovnání s GT3 mi přišel hrozně úzký a malý, prý to je jen opticky, asi to tak je, nevím, ale mě strašně překvapilo jak nízko byl, vysoký chlap u toho vypadal směšně, navíc ta bouda mi přišla jakási vachrlatá a z divného matroše a celkově velké zklamání na živo...GT3 je oproti Jané podle mě lepší i hezčí, ale je to kolos těžký a neskladný, proto jsem se ho zbavovala já...ve všem ostatním byl perfektní, a že mu nešla otáčet sedačka jsem uvítala, páč jak se znám, bych vozila malou čelem k sobě a ona by si zyvkl a pak by byl problém, takže díkybohu jsem neměla na výběr, teď mám otočné golfky a jezdí stejně po směru a velký kočár mám taky po směru a malá je naprosto v pohodě a zvyklá...

veronka
2. led 2012

môže mať quinny speedi širku sedačky 38 cm?

veronka
2. led 2012

@ivett aký máš kočík, ked si gt3 predala?

veronka
2. led 2012

je nejaký rozdiel medzi reverse 2010 a 2011?

ivett
2. led 2012

@veronka speedy klidně širší být může, ale mě přišel hrozně tvrdý, to polstrování mi přišlo takové tenké a kočár jak deska a hlavně má příšernou boudu, jde hrozně málo zatáhnout, děcko není vůbec kryté...
já mám baby jogger city elite 😉

veronka
2. led 2012

@ivett na reverse ide stiahnut striesku dole pred dietata ci to iba na gt? a netaha na reverse koleso do jednej strany ked je prichytene z boku nie zhora ako gt?

mpavlinka
2. led 2012

@ivett já měla se speedi stejnej pocit 😒

@veronka reverse má tu stříšku strašně nízko, Nikolka by se pod to nevešla... To je výhoda u GT že má boudu vysoko. U Reverse když dítě položíš tak bude mít nad sebou tu střechu strašně blízko a myslím, že ne každýmu dítku se to bude líbit...

ivett
2. led 2012

@veronka to jsou dotazy spíš na kačku, ta s ním má praktické zkušenosti, já ho jen obhlížela v obchodě a viděla ve městě a na dovolené, kde jsem se utvrdila v tom, že ho opravdu nechci 😀 na GT3 ta stříška před dítě stáhnout jde, na slalom reverse nevím, na dovolené ji paní měla fakt nějak divně, nevím jestli ji měla překlopenou nebo co s ní měla, ale přišla mi jako by s ní bourala a byla pochroumaná, byla tak nějak deformovaná nebo jak to popsat, ona je tvarově trochu do hranata, na rozdíl od GT3, ta je do kulata...

mpavlinka
2. led 2012

@ivett nebyla bouraná, takhle divně to má vypadat 😅 😀

ivett
2. led 2012

pavli aha 😀 tak já měla pocit, že je nějak zdeformovaná, fakt to vypadalo divně a paní měla asi 160cm a byl jí tak akorát, vézt to větší člověk nebo kus chlapa, tak to vypadá jak kočárek s panenkou no...ale podvozek dole mezi koly je super, neokopává se člověk do noh...

ideální kočár není, kdyby tak šlo spojit různé kočárky dokupy, teda prvky z nich, to by pak byl super kočár 😀

mpavlinka
2. led 2012

@ivett moje řeč, ideální kočár není. Každej má něco. Když jedu s GT tak funím jak je těžký, když jedu s golfkama tak zas každá nerovnost je znát... Je třeba vidět ta pozitiva a u GT je jich dost a dost😀
Sestřenku jsme viděla o Vánocích s reversem a nemůžu si pomoct - @kacka.l jak jsi tam narvala malého i s fusakem?... Její malej má rok a fusak tam neměla, jen nánožník a ani nevím, jak by se jí tam malej vešel 😖 Byl tam v bundě napasovanej 😖

veronka
2. led 2012

@mpavlinka
@ivett takže asi predsa kúpim gt3, má oveľa väčší kôš ako reverse, výhodou tam je aj to že sa dá otočiť aspon na chvilu ku mne 🙂 ja mám teraz pri malom gesslein f4 buggy, a som s ním nad mieru spokojná, dá sa naň dokupit aj vanicka a zase budem chciet nejaku zmenu, takze uz by som urcite zobrala gt3

nemali ste niektorá kočík tfk buggster alebo quinny zapp xtra? rozmýšľam že by som honejaké golfky kupila, kedze maly bude mat v aprili 2 roky, tak na take obcasne prevezenie 🙂 xtra by som vyuzila aj potom pri druhom mimi od malička 😀

veronka
2. led 2012

može mat xtra hlbku sedacky 20 cm, dlzku opierky 52 cm a šírku 35 cm? http://www.google.sk/imgres?q=sedačka+xtra+2012...

mpavlinka
2. led 2012

@veronka kámoška má zappa xtra, napíšu jí ať ti napíše jak je spokojená 🙂

veronka
2. led 2012

@mpavlinka ďakujem

mpavlinka
2. led 2012

@veronka tak je spokojená na 100% 🙂 a kombinuje dle potřeby 🙂 Ale měřit se jí ho opravdu nechce 😅 😀 A dokoupit prý madlo na Chicco Multiway.

Pro mne by ty golfky byly moooc nízké.

veronka
2. led 2012

@mpavlinka čo kombinuje?

veronka
2. led 2012

@mpavlinka a je vhodný aj pre väčšie deti? náhodou nemá fotku s dieťaťom, a ako starým? a aj s madlom fotku? ja som našla že sa dá dokupit madlo ale len na kolekciu 2012

rowan
2. led 2012

@veronka kombinuju zapp a zapp xtra - svlíknu zapp potah a nasadím xtra sedačku. Fotky najdeš kdekoliv po netu, zagoogli. Jak psala Pavlinka : "madlo na Chicco Multiway"

ivett
2. led 2012

tak zapp xtra má kámoška a je z něho nadšená, já nejsem moc příznivce těch předních malých dvojkoleček, buggster se mi líbí, ale je hooodně nízko, myslím, že stejně jako nuna bude za chvíli spodek odřený, ale zkušenost nemám osobní ani s jedním...

ivett
2. led 2012

gesslein f4 buggy jsem viděla na dovči a jako jeden z mála golfáčů zvládal i pláž a celkově mi přišel super 😉

veronka
2. led 2012

@rowan ďakujem, rozmyslam či kupit pouziteho zapp a novu sedacku, alebo radsej iba rovno xtra.....rozmyslala som aj nad buggsterom ale ten neviem aky je, iba z temy som sa docitala ze to je najpriestrannejsi golfac

zmesti sa do zappa a xtra aj väčšie dieťa? je xtra väčšia ako zapp?

veronka
2. led 2012

@ivett a zapp nie je nizko? gesslein je super, ale nie je to golfac, ma spojenu rucku, ale je to nieco medzi golfacom a sportakom.....aj by som si ho nechala, ale predsa uz maly bude mat 2 roky, tak nieco na lietanie, lebo moc este neprejde a v kociku este spava...a asi ho budem musiet predat ked budem chciet pre druhe gt3

rowan
2. led 2012

@veronka já kupovala starej zapp a přikoupila sedačku. Když potřebuju malinký složený golfky (nechce se mi sundavat sedačka a skládat konstrukce) a vim že malá nebude spát beru jen zapp , když vím že bude chrupkat tak ho svlíknu a nasadim sedačku. myslím že jsou stejně velký. On je dost prostornej, podle mě jo, já tam cpu malou pěkně nabalenou a uplně v poho.

ivett
2. led 2012

@veronka zapp je taky nízko, taky bych ho nebrala...jestli se tam vleze větší dítě nevím, podle mě třeba 2,5 leté ne...mě se moc líbí golfky Cybex Callisto, ty jsou fakt pěkný a podle mě vychytaný, já mám místo golfek BGB Bee a to je super, i když bych chtěla Bee+, ale nedám za něj tolik peněz...

lucenek
3. led 2012

ivett callisto je dle kámošky co ho má super, byla s ním na dovče ale jediná nevýhoda ta váha na golfáče 8,5kilo....jinak perfiš ta překlopná bouda i v leže paráda a skvěle polstrovaný a řešený potah...
speeda jsem měla a fakt se nedá srovnat s GT3
je tvrdej, holej nepolstrovanej - bez doplňků skoro, takže musíš koupit podložku aby byl aspon na oko pohodlnější a měkkčí, bouda do široka takovej otevřenej, polohování naprd ale ten pásek co jsme ušila tak pak to bylo super....ale jízdní vlastnosti ušly
ale když jsme koupila gt tak byl otřesnej ve srovnání s tím jak jelo gt3.

já mám furt ty jane energy..mám je sice v prodeji ale už třem vážným jsme neprodala.... 😅 sem máňa no....je to vymzlený opečovaný kousek co perfiš jede na golfáče, pavlinka jistě ráda potvrdí jak dobře sednou do ruky

a nuna peep 2012 maj luxus kolekci letošní..rapsberry...jedovatě malinovou, je zvětšen koš , polohování zad i nohou-ty nohy se polohujou jako u zappu xtra..tím vyboulením nebo propadnutím podnožníku...ale lákaá mě ještě nunička....ta zase jede luxusně, měla jsme půjčenou od kačky

lucenek
3. led 2012

@kacka.l a

@ivett

mám free 13.1,17.1, 18.1, 20.1
co sejít se v cukrošce..chci ošahat babyjogger od ivet a ty kalhoty šedé kdybys vzala a pančelku kačku chci taky viděti 😵

ivett
3. led 2012

@lucenek příští týden se nechytám luci, ale ten další po tom 17. můžu, tak záleží na vás, 17. teda ne, máme plavčo, ale pak už můžu vždycky krom úterka...a kde v cukroši?
to abych umyla BJ 😀 děda s ním krosí vždycky po poli, že na něm jsou nánosy jak prase 😀