Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucenek
3. led 2012

@ivett tak 18 nebo 20.1
cukrárna labužník hlavní třída ostrava poruba dala bych rezerve na stůl u koutku....

mpavlinka
3. led 2012

@lucenek tak tak, energy jsou super! Lehounký, perfektně jedou a supr do ruky.

ivett
3. led 2012

tak počkáme na kačku, kdy jí se to bude hodit, já jsem doma, mě je to jedno 😉 na kolik bys to viděla? bych to možná spojila s návštěvou kámošky, bydlí na hl. třídě v porubě...

ivett
3. led 2012

a jinak mě se na callisto hrozně líbí možnost té hl. korby, že to vypadá fakt pěkně na těch golfkách a hlavně, že jsou jednokolečkový, mě se nelíbí klasický golfky se zdvojenýma kolcama...a na videu na youtube vypadaly fakt vychytaně...normálně bych je i zkusila, ale vzhledem k tomu, že mám BGB Bee, tak mi to přijde jako krok zpátky a další kočár mi doma nebude trpěn, leda vyměnit 😀 a to se zase Bee jen tak zbavit nechci, i když ho k prodeji nabízím taky 😀

lucenek
3. led 2012

@mpavlinka 😀 se divim, žes je prubla tehda v té záplavě rad 😀 já je radím dycky
kámoška má stejné ale už rozviklané tu konstrukci a jede to děsně...když jsme posílala svoje na servis říkám přihod tvoje a sežídí to udělali dotažení výměnu nýtu kontrolu brzd za 250kč....a ne ne...a všil s tím jede jak kdyby měly 10kilo a zatáčení je mazec

lucenek
3. led 2012

@ivett no asi odpo....sára bude ve školce a kačka bude učit....takže až si vyzvedne malého....tak počítám 15-15.30 nejdříve....

ivett
3. led 2012

@lucenek aha, fajn, tak jak se dohodne i kačka, tak já se domluvím s kámoškou a byla bych asi u ní a pak od ní šla pěšo s kočárem do cukrošky 😉 to by šlo...jela bych k ní dřív a od ní šla za váma...

lucenek
3. led 2012

@ivett mě zarazilo jak jsme měla pp sí jak blbě jely ty jednokolca, zase u energy ty dvoj jedou skvěle..
ale bude to i šíří těch kol síčko tenoulinké čili napikaču ale nuna třeba široké čili paráda...a callisto je nemá tak tenké jako sí....tak by nemusely jet špatně

lucenek
3. led 2012

@ivett OK

ivett
3. led 2012

no fakt mě callisto lákají, asi je vnutím ségře 😀

lucenek
3. led 2012

@ivett však golfky budeš potřebovat ne? 😀
já mám pořád dva kočáry

mpavlinka
3. led 2012

@lucenek tak my zatím servis nepotřebujem 🙂 Jsem s nima fakt spokojená, myslím že čím bude Nikča těžší, tak tím si je oproti switchům více oblíbím 😀 😀 A na dovču byly bombový a přitom v nich i krásně pohodlně spinkala 🙂

lucenek
3. led 2012

@ivett kde jsi na mmb???klidně do IP
frčím do školky pro malou je tam hezky projdeme se

lucenek
3. led 2012

@mpavlinka jj tak tak....

ivett
3. led 2012

no jo luci, ale já už dva mám, mám BJ a BGB Bee 😀 třetí nepotřebuju, Bee je místo golfek 😀

kacka.l
3. led 2012

Jojo, mě je to jedno, klidně 18 i 20. Malý už je ve školce u nás, takže se budu muset domluvit s paní na hlídačku. Jinak mohu podat recenze o buggster air a momentálně mám zappa (děs, běs).Ivett bem bee- te jsem vždycky chtěla ozkoušet do ruky. 🙂Vem oba, do jedné ruky elita a do druhé bee. 🙂 🙂 🙂

lucenek
3. led 2012

@kacka.l tak mě fuk třeba středa 18????

lucenek
3. led 2012

už vážně se jdu oblíknout 😀

kacka.l
3. led 2012

Tak jo.

ivett
3. led 2012

tak 18. středa ok? napište ještě v kolik, tu cukrárnu musím najít 😀

kacko tak ještě Bee mám tahat? 😀 No do kufru se mi oba vlezou, ale jako do cukrošky je nepotáhnu, se pak můžete mrknout u auta 😀

lucenek
3. led 2012

@ivett at se nehoním školka otevírá 15h tak v 15.30OK?

ivett
3. led 2012

tak jsem koukla, kde je ta cukroška, kousek od kámošky, to najdu v poho 😀

ivett
3. led 2012

jo tak v 15,30 ok...

lucenek
3. led 2012

mám poznačeno

lucenek
3. led 2012

@ivett
@kacka.l
holky tak 20.1 15.30h ve školce maj 18.1 akcičku od 15 hod s rodičema.......

ivett
3. led 2012

@lucenek ok, značím si 😉 je to pátek, tak snad do té doby manža nic nenaplánuje 😀

mandre
4. led 2012

Holky, kdo jste měl/máte korbičku Naveta XL, co jste dávaly jako podložku pod miminko? Koupili jste tu originál PP matraci nebo jste použily něco jiného - levnějšího, a co? 😉 Mně se zdá dát ho rovnou na to bílé vypolstrování málo, co myslíte? Navíc je to spojené s boky, takže v případě ušpinění celé komplet vyndat a vyprat. Díky za rady.

kacka.l
4. led 2012

Já jsem měla normálně deku a na tom plínku, poskládané tak, aby to bylo dorovna, na MMB se dají i matrace ušít, navíc v zimě tam byl lehký fusak. .-)

lucenek
4. led 2012

@mandre mám matraci za 399 origo od babystaru....

mpavlinka
4. led 2012

@mandre já tam měla takovou silnou dečku, jakoby podložku 😉