Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pettrus
10. led 2012

Tak já ji mám vytáhlou na nejvíc.Proto jsem na to zvyklá a jsem ráda že i GTéčko jí má od kočáru dál.Já když měla na holku Chicco CT 04 tak za chvíli letěl o dům dál-koplala jsem do koleček.

ivett
11. led 2012

pettrus krásný je 😉
mutsyna má rukojeť echt dlouhou, jakože jde vytáhnout hodně nahoru, což ej ale pro vysoké lidi, malí ji musí mít dole a proto ji mají blízko kočáru, mě se mutsyna hodně líbila, ale po složení jsem nepochopila jak tam trší to madlo rukojeťi, kdyby tam udělali ten blbý kloub, vyhovoval by ten kočár i malým lidem a byl daleko skladnější, protože by se to, co přesahuje po složení podvozek, složilo kloubem dolů...obecně mám radši kočáry s kloubem, ale třeba u BGB kloub není a vůbec by mě nenapadlo, že by mi to vadilo 😀

jchalupka
11. led 2012

@pettrus podložka pěkně sedí, od které paní z MMB to prosím máš?

jchalupka
11. led 2012

@valentinuska prosím tě, ty máš plika kol. 2011 ? A myslíš, že potah na kol. 2010 je kvalitnější ?
hmmmm

pettrus
11. led 2012

@jchalupka jj sedí krásně.paní je šikovná,kopíruji odkaz http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=243892

pettrus
11. led 2012

Jo a ještě jsem si fakt dneska oddychla.Nebyla jsem si jistá zda se mě kočát vejde do kufru auta mám Renault Megane a hurááá vejde!! 🙂

lucenek
11. led 2012

@pettrus do megginky aby se nevešel..... 😀

pettrus
11. led 2012

No bála jsem se,není to Senic ale nízký Megane a je to tak tak 😉

jchalupka
11. led 2012

@pettrus díky

saaralota
11. led 2012

Ahoj, chtěla bych se zeptat zkušených 🙂 jestli na podvozek GT3 jdou dát i jiné autosedačky (vajíčka) než peg perego? Asi bych dala přednost sedačce jiné značky, ale zase možnost připnout sedačku na podvozek kočárku je určitě praktická... Máte s tím nějaké zkušenosti? Díky.

mpavlinka
11. led 2012

@saaralota j myslím, že jde jen PP 🙂

saaralota
11. led 2012

@mpavlinka já si to myslela... to je trochu škoda. Prý je sedačka docela těžká na nošení a ještě je v ní prý mimčo dost v sedě, tak jsem přemýšlela, jestli nepořídit radši jinou... nevím, jak moc využiju možnost nasazení sedačky na podvozek kočárku...asi ne úplně často, ale zase k zahození to taky není... No, budu to muset promyslet. Některý věci si představit dopředu je teda docela fuška 🙂.

valentinuska
11. led 2012

@jchalupka mám plika 2011 a chtěla jsem tuto kolekci, takže nemůžu úplně říci, že je horší než 2010 ... ty potahy ale oproti třeba javě jsou takové látkovější 🙂 možná už to měla i ta předchozí kolekce u jiných barev - to nevím ...
ale mohu říci, že právě s golfkama jezdíme asi úplně nejvíc, spoustu toho zažili a jsou super, drží kočár i látka 😀

valentinuska
11. led 2012

@saaralota tak nesmíš mimčo v sedačce nechávat jinak než na cesty 🙂
to že je v sedě neoceníš na začátku a velmi oceníš všechny ty ostatní měsíce než přejdete na větší ... takže je to těžký, ideál není 🙂
a protože sedačka s dítětem opravdu byla těžká, tak jsem si pořídila golfky a nacvakávala na golfový podvozek ...

saaralota
11. led 2012

@valentinuska S těma golfkama je to dobrý nápad, ale tuhle investici jsem si chtěla nechat na trochu později 🙂. Ale díky za tip.

iukapiuka
11. led 2012

@luckap123 ahoj, len chcem este dodat ze Java, ktoru spominala @teddylu ma na rozdiel od denimu aj kozenne (kozenkove?) lemovanie co mi pride praktickejsie 🙂 a podla mojho nazoru vyzera ta riflovina trochu tak sprano..ale to je vec vkusu 🙂 ja osobne som si vybrala Javu (kolekcia 2012, lebo 2011 uz bola vypredana) a moc sa na nu tesim, komplet sada aj s plastenkou proti dazdu, taskou, ladvinkou a sietkou proti komarom ma vysla (teda este len vyjde, mam ju len rezervovanu, zbytocne by mi to trcalo doma) 720 EUR / 18.600 CZK 🙂

valentinuska
11. led 2012

@saaralota my jsme proto taky golfky kupovali dřív 🙂 ale já jsem byla fakt ráda ... hodilo se to 🙂

saaralota
11. led 2012

@iukapiuka Ahoj, můžu se zeptat, kde jsi kočárek objednávala. Ta cena je super!

jchalupka
11. led 2012

@valentinuska mam GTéčko Javu, tak bych chtěla Plika jinou barvu. Ale ty potahy ještě někde "naživo" omrknu. 🙂

valentinuska
11. led 2012

@jchalupka též mám gétéčko Javu a Plikáče mám černé s nějakými ornamenty 🙂 původně jsem chtěla červené, ale tahle barva se mi zalíbila víc 🙂

pejtho
11. led 2012

Ahoj holky, tak jsme si dnes přivezli GT. Koupili jsme nakonec starší, červené, po jednom dítěti z r. 2007 za 7tis. váhala jsem, ale když jsem viděla, že je v perfektním stavu, tak bylo rozhodnuto.
Jen se chci zeptat-na starý kočárek jsme měli rukávník. Existují nějaké rukávníky na tento kočárek, když má ruční brzdu?
Moc díky

merculicek
11. led 2012

Baby, ako sa s ním jazdí po schodoch ?

pikusa
11. led 2012

Já chci taky vozit kočárek....GT uskladněný Plika na balkoně.....asi vytáhnu panenku 😀

jchalupka
11. led 2012

@pejtho mám normální emitex. Přes ruční brzd to jde přetáhnout - vejde se v poho

lucenek
11. led 2012

@merculicek normálně po dvou zadních ajko s každým jiným at je to 3kolec či 4 kolec

merculicek
11. led 2012

A je ťažký ?

merculicek
11. led 2012

@lucenek A je ťažký ? Nemáme ato tak musím stále dvíhať

pikusa
11. led 2012

@merculicek je těžký..... 😒

merculicek
11. led 2012

@pikusa Asi koľko kg ?

merculicek
11. led 2012

@pikusa Viac ako 11,5 kg ?