Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

mpavlinka
26. led 2012

@alzbet124 jasně chápu. Já vozím v pegu obr nákupy, brusle apod. takže já bych brala ještě větší koš než mám 😀 Ale zas pak už bych kočár neuvezla... 🙂

alzbet124
26. led 2012

@lucenek inak do malli som písala,samotný kôš stojí cca 990Kč a plus tá zadná konštrukcia plus 550kč,plus poštovné a prevod...tak to vyjde dosť,aj keď naši by si urobili výlet a šli by pre to do Prahy,ale zdá sa mi to dosť :(

alzbet124
26. led 2012

@mpavlinka však aj to 🙂 príde mi ako bezodný koš 🙂 ale potom mám čo robiť aby som nefunela za kočíkom 😀 ako je dosť ťažký,keď je tam nákup,ale nemenila by som ho za iný...

mpavlinka
26. led 2012

@alzbet124 zavolej si do Kenya, tam to bude levnější...

alzbet124
26. led 2012

@mpavlinka ďakujem 🙂 a je to ďaleko od Hlavního nádraží?

mpavlinka
26. led 2012

@alzbet124 no docela jo 😅 Jeli by dopravou? Je to vcelku komplikované - metro, pak přestup na bus na Černým mostě, do Horních Počernic (nebo vlakem z Masarykova nádraží - kousek od Hlaváku - do Horních Počernic) a v nich přestup na jinej bus na Xaverov a ten jezdí 2x v hodině... Autem je to v pohodě, když není provoz tipuju z Hlaváku tak půl hoďky 😉

alzbet124
26. led 2012

@mpavlinka totižto majú režinku na vlak,tak cesta by ich nestála nič 🙂 a v Prahe by mali čas cca 3 hodiny do odchodu vlaku...

alzbet124
26. led 2012

@mpavlinka no hodila som do google a je to cca 22km od hl.nádraží...

lucenek
26. led 2012

@alzbet124 kdybys nesehnala písni prodám ti svůj navíc.....mám ho do foroty, budu chtít jen to co jsme za něj dala

mpavlinka
26. led 2012

@alzbet124 aha... to je šibeniční limit, ten bus na Xaverov prostě jezdí málo... Ale koukám že jezdí i něco přímo z Čerňáku aby nepřesedali, ale zas to nestaví přímo na Xaverově 😖

mpavlinka
26. led 2012

@alzbet24

můžeš mrknout na vyhledání spojení na www.dpp.cz (Hlavní nádraží - Xaverov). Tam mi vyjíždí i 261 z Čerňáku že jede na Xaverov, ale já jsem jí tam na tý zastávce neviděla psanou takže nevím. Myslím že jede přes Xaverovský háj, to je kus od toho. Abys rozuměla, to Kenyo je v polích 🙂)

alzbet124
26. led 2012

@mpavlinka aha 🙂 no keď sa naši vyberú na výlet,aby nepoblúdili 🙂 potom ma zožerú 🙂 lebo malli je cca 20 min pešo od hl.nádraží,ale zdá sa mi to vela :( tu na Sk som písala do Brendonu,odkial mám kočík a ešte mi neodpísali :(

alzbet124
26. led 2012

@mpavlinka v najhoršom ostanem s velkým košom 🙂

alzbet124
26. led 2012

@lucenek ok 🙂 keď sa smiem spýtať kolko si zaň dala? asi by som to takto poriešila,keď to nerobí problém 🙂

kacka.l
27. led 2012

Ivett..jaké je bee??? 😀 😀 Zase mě chytají roupy...🙂

ivett
27. led 2012

@kacka.l jááááj Kači, perfektní je 😀 zrovna jsem si ho vytunila novým fusáčkem 😀
Hele já toužím a pokukuju po Bee+, ale čtu dost negativ ohledně koleček předních, vibrují a musí se na ně dávat jakési kroužky, které výrobce bez keců pošle klidně i s novýma kolečkama, ale u někoho to nepomůže, u někoho jo a jsou to série vyrobené od ledna 2011 myslím doteď...takže se trochu bojím koupit ho jetý, no navíc teda zatím je to všechno drahý 😀 ale staré Bee co mám já se dá sehnat 😉
jen teda nevím jestli ti tam prcek ještě vleze 🙂

kacka.l
27. led 2012

No právě, to nové bee má mít zádovku až 60cm.Ta cena je fakt, ale šílená.Použité kolem 12000,- to nové se dá koupit v NL za 11000,-

mpavlinka
27. led 2012

Holky mně se BB vůbec nelíbí 😅 Hlubokej a sportovní... Ty golfky taky moc ne, ale jsou aspoň perfektně funčkní, lehký, má je příbuzná. Ale ten sporťák jak jsou nohy nahoru to je děs, je i takovej malej, celkově na mne působí nepohodlně... No a hluboká korba je nízko k zemi... a vůbec je ten kočár ošklivý 😝

ivett
27. led 2012

no já našla nejlevněji v NL za 12,5nové i se stříškou 😉 je to ranec, to za golfky prostě nedám, zatím jsem nadšená z normoš Bee, tak si ho nechám...měla jsem roupy ho prodat, ale nakonec jsem to stáhla, mám k němu i modrou stříšku, fusak, zůstane klidně i na druhého prcka, kdyby to byl kluk 😉 a do té doby už se snad bee+ zlevní i ojetiny, tak pak nějaké možná koupím...je to perfektní kočárek...ta délka opěrky je fajn, ale hlavně je bee+ kousek širší ten sedák, jinak tam větší rozdíly nejsou - stříška, kola a ty rozměry zádovky a širší sedák...jako chtěla bych ho, ne že ne, ale dát za ojetinu dejme tomu 11tisíc a vibrovat mi kolca, no by mě jeblo 😀

mpavli já mám pocit, že sjou buď milovníci BGB nebo odpůrci, nic mezi zím 😀 já se řadím k prvním, měla jsem i ten klasický sporťák a ten mi nevyhovoval, teda to sezení, jinak byl perfektní a vychytaný, dát se mu polohvat nohy a záda zvlášť, tak ho neprodám...golfky jsou pefektní 😉

kuk na můj nový fusak 😀 jsem z něj hotová, je fakt krásný, bála jsem se, žek té růžové nepůjde, ale není to taková hrůza, sháním ještě žlutou stříšku a pak mám tu modrou, k té jde perfektně 😉

ivett
27. led 2012

@kacka.l kači a za kolik bys bee+ koupila? já nejlevnější viděla za 10, ale byl hned pryč...nejlevnější klasické bee s vadou (nešla polohovat rukojeť) jsem viděla za 4,9tis a pak tak standardně kolem 7-9tis. podle výbavy...

ivett
27. led 2012

http://aukro.cz/bugaboo-bee-i2073705122.html

je toho dost no, ale mě to přijde všechno drahé...si radši 2tácy přidám a budu mít nové...kdybych teda chtěla, což nechci, podle mě je ta cena přestřelená...ale to u bgb za všechno 😀

lucenek
27. led 2012

350kč
holky jedu do paříže kdyby byl tam za dobrou cenu kupím 😀

ivett
27. led 2012

luci tak to by bylo dobré pozjišťovat, ale jestli letíš, tak letadlem je to drahé ta doprava, leda bys měla dítě do 2 let, u toho je kočár do letadla zdarma 😀

lucenek
27. led 2012

@ivett ee sama....

kacka.l
27. led 2012

@ivett No já se koukala na to za 4500,- s tou rukojetí pokaženou.No a tady to řešili mamči v diskusi o bugaboo, taky tam chodíš, já jen nahlížela, že když objednáš za 1800 eur, tak vyjde dokonce tuším nový nějako kolem 10800,- Tak se tam domlouvaly společně, zase to beru tak, že za to co koupíš, pak prodáš a nejsi ztratná, jako za 16000tady u nás bych jej nekopila. Jediné, co se mi na bee nelíbí jsou ty bílé kola- hnus. Plusko je krásné.Beru to tak, že si koupíš polský kočár za trojku, a pak ho s bídou prodáš za 800,- Takže to vyjde nastejno ne-li líp koupit kvalitu a pak prodat třeba ještě s menší ztrátou, než ten polák.
Naštěstí kočár ještě chvíli budu potřebovat a v létě pojedeme na dovču, tak na výlety a tak taky.Ivett a změřila bys mi prosím výšku zádovky na max a potom výšku od sedáku k boudě, když je naplá. Děkuji.
Lucenku.pořádně si to tam užiiij.!!!

ivett
27. led 2012

luci tak to se s dopravou letadlem neoplatí 😉

kači jo, holky se tam domlouvají, ale ze slovenska, nevím co by stálo navíc dopravit to sem, já bych se asi bála takhle s někým neznámým to kupovat, ale jako věřím, že ty holky už to tak dělaly, no já bych se bála...já jako nové plusko bych i brala, ale mám klasické bee a mě se líbí, takže vyloženě po plusku neprahnu...sleduju každou nabídku, to jo, ale já to z ciziny tahat nechci, jako 10litrů teď upotřebím určitě líp, kočáry mám všechny super, tak další nepotřebuju no 😀

kači, změřila jsem a zádovka má 54cm (+- mám tam fusak a nechce se mi sundávat) a od sedáku po stříšku v nejvyšším bodě je taky 54cm, ale plusko ji má trochu jinak, a hlavně na plusku jde trochu vysunout nahoru myslím, takže tam to bude víc...

mě se víc líbí kolca na plusku, ale setkala jsem se s názorem, že ty plné bílé jsou hezčí a zajímavější 😀 i stříška...holt záleží na vkusu, mě se líbí oboje, ale plusko bych brala o chlup radši, kdyby mi nebylo líto zbytečných 12tisíc 😀

ivett
27. led 2012

jo kači a s tou rukojetí za 4500 je to dobrý, pokud je rukojeť nahoře a nehodláš ho skládat, jestli ho hodláš skládat, tak je nepolohovací rukojeť na nic...jiná panízas prodávala s rukojetí, co nedržela nahoře, takže byla nízko, což je taky na nic a nevím jak by se to spravilo a ta ho měla ještě levněji, tuším za 4 🙂

ivett
27. led 2012

kači kolik má malý? mě se zdá, že už kolem 3 let ne? to ještě fakt upotřebíte kočár? já myslela, že aktivně tak do 2 let a pak utrum 🙂