Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

kacka.l
12. lis 2012

V jakémkoli cykloservise je obují z apár korun, jinak holky kupovaly myslím za 50,-kč.

nikmik
17. lis 2012

@j.kriv
@pikusa
@kacka.l
Tak kočár je nakonec kolekce z roku 2008. Paní ho kupovala asi 2009. Byli jsme se na něj podívat, moc se nám líbí ( více jak ty novější kolekce ). Snad jsme neprohloupili a kočár se nám brzo nerozpadne 😎

pikusa
18. lis 2012

@nikmik neee perego je držák 😵

lalineckaaa
21. pro 2012

@pikusa
@kacka.l Holky jdu si k vam opět pro radu. Co se tyka plaštěnky na GT3 na sportak. Mam origoš ale problem je v tom že mam ted nanožnik připnut k boudě jelikož přes fusak to nezapnu o ty zada. ale plaštěnku tam nedam jinak ☹ no jakou mate plaštěnku krom te origoš????Děkuuuji 😖

mufinka26
21. pro 2012

@lalineckaaa klasickou od emitexu na trojkolky 😉 sedí na něm perfektně 😉

something
3. led 2013

Zhanam bezpecnostne pasy. Nemate niekto navyse? 😀 Kde by som kupila original do PP gt3?

alzbet124
4. led 2013

@something ja som síce pásy neobjednávala, ale koš pod kočík, mali super cenu a rýchle dodanie. Napíš na kociky.sk a spýtaj sa , či nemajú skladom a za akú cenu 🙂 Mne dosiel koš na tretí deň od nich 🙂

something
4. led 2013

@j.kriv z ciech je to vzdy problem nieco objednavat 😒

something
4. led 2013

@alzbet124 dakujem, napisala som, uvidime

j.kriv
4. led 2013

@something To chápu, nevidím bydliště, tak jsem počítala s ČR 😉

blizennec
31. led 2013

ahoj holky, měla bych dotaz. při prvním synovi jsem koupila sporťáček GT3 a velká spokojenost. Proto jsme při druhém synovi dokoupili pouze hlubokou korbičku (použitou). Mám ale při jízdě takový problém, že např při větším výmolu se mi černé "pacičky" které korbu drží, jako uvolní a korbička se "prohne" dolů ☹ vůbec nevím jak to popsat.. viz foto myslím ty černé packy povolí a drží korba jen na těch stříbrný takže to spadne jako houpačka k jedné straně. mám korbu nasazenou špatně?? tak dlouho se sem snažím napsat dotaz až budeme nakonec muset do sportáku.. 😲 😀

dionyzka
31. led 2013

@blizennec ja viem co myslis. Este raz to prezri. Vanicku daj prec a znova ju naklikni. Tie strieborne uchytky, na ktore sa naklikne vanicka sa nemozu hybat. Potom ten zadny cierny diel, ktory nevies pomenovat zodvihni do sikmej pozicie smerom k rucke. Urcite Ti nemoze pri naskoceni na hrbol ten zadny cerny diel - cierne packy sklapnut naspat. I ked s vanickou rucne nasilu chybem ani sa nepohne. Mas ju v zlej pozicii, podla mna. Mne sa zda na tej fotke vanicka zle uchytena.

blizennec
31. led 2013

@dionyzka popravdě pořádně nevím jak korbičku sundat 😅 🤐 sundavala jsem jí zatím jednou a málem mi při tom umřely prstíky. snažila jsem se totiž ručně "odklopit" ty zobáčky u té stříbrné pacičky. najdu někde ten správný čudlík či něco jiného ať si při sundavání nezničím prsty? 😲 nějak jsem to trubka pořádně neprostudovala než se malej narodil..
já když s ní tedy ručně zahýbu když stojí tak se v podstatě taky nepohne, ale jakmile při cestě něco vyberu tak mi přijde, že jakoby nadskočí a ty černé packy sklapnou, takže věčně při procházce kontroluju ze strany jestli se náhodou neuvolnily ☹

blizennec
31. led 2013

ještě jsem vyhrábla jednu fotku celého kočárku. mě takhle právě nepřijde že by byla špatně nasazená? 😲

baaabenko
31. led 2013

@blizennec Ahojky, hlboka vanicka ide dat dole jedinym pohybom...z vonkajsej strany kocika vzadu pod strieskou je taky cudlik, ktory zatlacis a on ti vyklikne tu hlboku vanicku von...nic nemusis robit nasilu, poskodis si tie drzaciky.

baaabenko
31. led 2013

@blizennec ten cudlik je presne pod tym ciernym dielom co mas na strieske v strede...aspon ja tak mam na mojom GT3

baaabenko
31. led 2013

@kacka.l Ja mam zelenu menthu a je uplne náááádherny....svieti ako ziarovka nadaleko, jednoducho sme s krpcom nepriehladnutelny🙂

lalineckaaa
31. led 2013

@blizennec Na prvnim obrazku to vypada že ti ty čudliky nezacvakly.Korbu nasad na misto těc uchytek a z vrcu přitlač až uslyšiš cvaknuti. když ji potahneš nahoru tak nejde vytahnout leda s celym kočarem. A sundava se v zadu jak je boudička je takovy plastovy čtvereček ktery odtahneš od korby a tim se pacičky oddělaji a ty mužeš korby vytahnout. SNad si mě pochopila 🙂

blizennec
31. led 2013

@baaabenko @lalineckaaa díky holky, zkusím teda zítra najít ten záhadný čudlík 😀 z popisu myslím že vím, kde mám hledat, uvidíme zítra, teď už ven nejdu. máme zaparkovaný venku v "kumbále". zkusím teda sundat a znovu pořádně nacvaknout ajsem zvědavá, co to udělá 😅

saaralota
1. únor 2013

@blizennec Nejsem si jistá, jestli to na tvých fotkách vidím dobře, ale vypadá to, že máš vyklopené nahoru jen ty černé pacičky - to není dobře. Je potřeba vyklopit nahoru celý ten černý plastový "obdélnék" co je hned za těmi stříbrnými úchyty. Pokusila jsem se to vyfotit. Taky jsem s tím na začátku bojovala, že se mi hýbe korbička, než jsem přišla na tenhle problém... Jinak my teď zrovna bojujeme s tím, jak nasadit místo korbičky sporťák - za chvilku to bude aktuální, tak možná přijdu pro radu zase já...návod v tomto není moc návodný.

alena16
1. únor 2013

Baby, mam otazku. Mam klasicky hlboky kocik a chcem si kupit aj GT3. Myslite ze musim cakat 6 mesiacov, kym tam budem moct vozit babo, alebo by tam uz take 4-mesacne mohlo byt?

alena16
1. únor 2013

A su velke rozdiely medzi GT3 z roku 2010, 2011 a 2012?

dionyzka
1. únor 2013

@lalineckaaa
@blizennec
ja si tiez myslim, ze problem je v tom, ze ju dobre nemam nasadenu na tych striebornych uchytkach. Musi byt nizsie, poriadne ju nemas dokliknutu.

dionyzka
1. únor 2013

@alena16 nemusis, GT3 sa da dat aj proti smere jazdy / zo sportoveho urobis hlboky prehodenim striesky / mozno by som v bazari k tomu kupila na zaciatok fusokotasku a hotovo.
Myslim, ze model 2011 a 2012 ma zadnu cast prisposobenu, aby sa dala prerobit na surodenecky kocik / v kosiku mam este jedno dieta /. Ak surodenecky kocik nemienis mat, neries to. Po technickej stranke je to jedno a to iste. Myslim, ze obmienaju iba potahy a system nasadenia prsiplastov.

alena16
1. únor 2013

@dionyzka Vdaka za odpoved. Ale ako myslis, to, ze prehodenim striesky urobim z neho hlboky? V navode na nete som nic nenasla.

hugo111
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
blizennec
1. únor 2013

@saaralota johohoooo 😀 tak tenhle obrázek mi pomohl asi úplně nejvíc! strašně moooooc děkuji 🙂 😉
holky, v těch stříbrných úchytkách jsem to měla správně, akorát jsem to asi blbě nafotila, vždycky to krásně klaplo, ale já měla zvednuté jen ty černé packy a teď z toho obrázku od @saaralota koukám, že ty mají ležet a zvednutá má být ta černá "plošinka" ještě 😅 no že já jsem sem nepřišla dřív... korbička krásně sedí jupíííí 🙂 😵
k tomu sporťáku - to mi povídej! já když jsem ho sundavala a uklízela po prvním synovi tak jsem si taky říkala bože jak tohle nasadím zpátky 😝 😀 já doufám že do sporťáku přesedláme až aspoň bude trošku tepleji a budu to moct venku pořádně prostudovat. to si sem asi zase přijdu pro radu 😀

dionyzka
1. únor 2013

@alena16 velmi jednoducho, odopnes striesku zo sportoveho kocika. Das ju presne naopak / teda budes ju mat ako na hlbokom. Otvorena cast striesky smeruje k tebe. Vsetko das do lezatej polohy / chrbatik i nozicky/ a mas hlboky. Treba tam dat este fusakotasku, aby dietatko bolo dobre chranene. Urcite sa to da.

dionyzka
1. únor 2013

@blizennec no vidis, predsa si to nejako zvladla. Ten kocik je trochu zlozitejsi na system ale ja na neho nedam dopustit. Ale aj tak si zlata, jazdit s tym 4 mesiace alebo kolko a teraz na to prist 🙂 Ten sportak tiez chce kus zrucnosti, aby sa spravne nasadil. Kukni potom navod.