Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

mpavlinka
21. únor 2013

https://www.modrykonik.cz/fotoblog/mpavlinka/al...
tady je vidět zip na té boudě, pokud máš mladší perego ty už zipy nemaj...
Jinak ty pásky zapneš dole kolem těch vidlic konstrukce co vedou od kolečka... Najdu fotku, možná...

something
21. únor 2013

@mpavlinka tak ja mam asi starsi...a bude tam pasovat tato plastenka? nemam moznost teraz skusit...ano ten material myslim...

mpavlinka
21. únor 2013

Tady mám fotky v pláštěnce.

mpavlinka
21. únor 2013

@something myslím si, že to půjde těžko...

something
21. únor 2013

@mpavlinka no fajn, tak naco to predavaju ze original..musim to skusit, vyzera ta plastenka podobne..dakujem velmi pekne

mpavlinka
21. únor 2013

@something tak ona to je origo pláštěnka, ale na starší perega...

something
21. únor 2013

@mpavlinka no ja mam prave ten starsi stym zipsom ale plastenka nema zips, tak je to asi plastenka na novsie typy 😒

mpavlinka
21. únor 2013

@something aha! Jé, já tě blbě pochopila, jak jsi psala s tím zipem, tak jsem si dovodila, že ho máš na pláštěnce a ne na kočáru.. tak sorry 😅 No hele ty nové pláštěnky maj jakoby takovou obrubu co přilne na boudu, tak možná to půjde!

something
21. únor 2013

@mpavlinka Ved sa mi zdalo, ze hovorime o inom 😀 Nevadi..no nic, musim to skusit, snad do nevyhodila 20eur do vzduchu lebo ma porazi ....nechapem preco zrusili ten zips, ved je to super system, aj na casual S4 to mam...ach, tieto novoty

mpavlinka
21. únor 2013

@something taky nechápu, ten zip je super 🙂

alena16
21. únor 2013

Baby, vcera sme kupili novu GT3 a nejako mi drhu kolieska, Taky zvuk vydavaju, ako keby o ne trochu drhla brzda. Ale brzdy sme povolili a stale to robí. Na predajni mi cez telefon povedali, ze vraj taky problem este nemali a ze to je asi normalne, kedze GT3 je taky mohutny tank a ze ziadne kociky nejdu ticho. Tak ale to sa mi nezda. Uz som mala 2 Peg Perega a isli ticho. ☹ Nestretli ste sa s tym?????

mpavlinka
21. únor 2013

@alena16 tak to nevím, mně kolečka nedrhnou, to mi nepřijde normální... Jednou v zimě, mi kolečko příšerně vrzalo, táta rozebral a vyčistil, asi se tam dostala sůl...

alena16
21. únor 2013

@mpavlinka Takze ide ti uplne tichucko?

lucenek
21. únor 2013

@alena16 určítě vystříkej vše ve spojích wd40 a to přední vytáhni ze základny vystříkej otři do suchga a nastříkej teflon sprejem a bude klid....ted v zimě je plno nečistot a jak se to mezi tu osku kola dostane je to mazec

alena16
21. únor 2013

@lucenek to urcite nebude kvoli spine lebo iba vcera sme ho kupili a jazdila som s nim zatial iba po byte. 😒

lucenek
21. únor 2013

přesto bych to zkusila...přehlédla jsem že jsi kupovala nový

kacka.l
21. únor 2013

Mě to kdysi táhly brzdy, sundala jsem kolečko, pohýbala lankama a stříkla teflonový sprej a bylo.

mpavlinka
21. únor 2013

@alena16 jako to bych jim na prodejně asi něco řekla...

lalineckaaa
21. únor 2013

@alena16 A kde ste štelovali ty brzdy??? Mi to take dělallo,....musi se odělat zadni kolečko a v konstrukci jak je brzda a brzdi tak jsou tam tam něco je co manža šroubovakem dotahl nebo povoli ...my měli myslim hodně dotahle tak to dělalo taky takovy zvuk

alena16
21. únor 2013

@lalineckaaa Tie brzdy sme stelovali na dvoch miestach, prikladam aj foto so sipkami, ze kde...

lalineckaaa
21. únor 2013

@alena16 Neee tak viš kde to je ....ukazono na obr.Zeptala bych se přesně manžela ale je v praci ☹ tam přimo je naco na povolovani a utahovani těch brzdovych destiček....myslim aspon 🙂 a to tam pravě drhne o to kolo

alena16
21. únor 2013

@lalineckaaa ANo, s tym sa tie dosticky utahovali a povolovali, vrzalo to bud viac alebo menej. Ked sme to uplne uvolnili, tak to sice nevrzalo, ale zas to ani nebrzdilo. Pojdem ho dat zajtra reklamovat.
Dik za rady.

lalineckaaa
21. únor 2013

@alena16 když to povoliš na tom mistě ...tak pak zas musiš naštolovat ty mista ktere si označila na brzdě a nebo uplně u brzdy na řiditkach....snad bude vše OK

alena16
21. únor 2013

@lalineckaaa Ale s cim inym mam stelovat tie miesta, co si naznacila?

lalineckaaa
22. únor 2013

@alena16 To misto ktere sem ti označila modrře...když po voliš tak aby ti to nedělalo hluk....tak pak zas dotahneš ty mista ktere si označila ty a nebo uplně u brzdy na řiditkach taky tim šedym,my jsme to tak dělali ...a manža mi to trošku nechaval at to trošku dělalo hluk ono se to jako kdyby použitim trošku sjelo ty destičkyy a po par prochazkach to vubec nedělalo

alena16
22. únor 2013

@lalineckaaa Hmmm, tam dole,kde si to oznacila s modrym, sme nic na dotahovanie nenasli. Po tych nasich vcerajsich stelovaniach to uz drhne dost. Dufam, ze sa ma dnes teta v obchode nebude snazit presvedcit, ze to je normalne. 😒

lalineckaaa
22. únor 2013

@alena16 Jj .....ja ti už neporadim...jen vim že nam to dělalo taky a manža mi to opravil...bohužel se hoo ani nezeptam bo ma po nočni....zkus zajit reklamovata uvidiš co ti řeknou

alena16
22. únor 2013

@lalineckaaa Jj, ale dakujem za ochotu, ze si to so mnou riesila. 🙂

something
22. únor 2013

@mpavlinka Tak som to vcera vyskusala, a pasuje to ltt..teda vsetko ok, akurat tie cvoky co sa zapinaju na striesku su feeeeeeeeeest na tesno...ledva ich tam zapnem...ale chvalobohu sedi

alena16
22. únor 2013

Tak som to bola reklamovat a povedali, ze to nedaju na reklamaciu ale ze mi ten potah prevlecu na novy kocik, takze super. Za par dni si ficim prenho. 🙂