Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lalineckaaa
13. čer 2013

@alicar Ahojki. Latka je klascke platno metr an ne za 100 kč tu nepromokavou jsem hledala ale nelibila se mi barva nebo stali hodně..

alicar
1. črc 2013

a usila by si aj mne? 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mpavlinka
3. črc 2013

Holky tak už jezdíme zase s Navetkou 😵 Kubíček se narodil 21. 6., měl 4250 g a 54 cm.

pikusa
5. črc 2013

@mpavlinka jeee gratuluju moc-----šmuslínek
Já si už asi navetku nikdy neužiju......další pokus opět nevyšel a další asi nebude ☹

lucenek
5. črc 2013

@pikusa Ach jo, to je mi líto.....a vy musíte IVF přirozeně nelze vůbec???

pikusa
6. črc 2013

@lucenek jo přesně tak. Byla jsem na 6tí ketech a nic. A embrya došly už nemáme jedině celé znova

alicar
6. črc 2013

tak nasla som pani co sije na PEG PEREGO aj boudicku a vsechno. je to na MIMIBAZAR cz TUNIME S RADOSTI. 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

lalineckaaa
7. črc 2013

@alicar jj je hodně zenskych co presiji boudu. Ale nechtela jsem ji poslat svoji. Chtěla jeem si to udělat na střidačku. 🙂

mpavlinka
8. črc 2013

@pikusa to je mi líto ☹ A zkusíte to tedy znovu?

pikusa
9. črc 2013

@mpavlinka nevím sama nějak to doma probíráme a zatím jsme se nějak nerozhodli. Já na jednu stranu chci na druhou nechci prostě nevím. Teď čekám jestli nám pojišťovna schválí léčebnu pro matyáše tak by jsme jeli tam je to na 6 týdnů a vyjde to na cca 10000 tak uvidíme pak

mpavlinka
18. črc 2013

@pikusa všechno je o financích viď 😒 Moc přeju, pokud se rozhodnete ještě pro další pokus, aby vyšel!

pikusa
19. črc 2013

@mpavlinka děkuji 😵

gabil
22. črc 2013

Ahoj prosím o radu...potřebuji předělat sporťák GT3 na hlubokou korbu...vše jsem oddělala od pantíků ap., ale nevím zda se má to celé umělé kde dítě sedí oddělat, nebo jen potah, což nejde, protože tam je přidělaný pás uprostřed napevno..prosím nevíte? díky

lalineckaaa
22. črc 2013

@gabil Pas prostrč otvory v potahu. Pas odšroubuj. A plastovazadova opěrka jde vymačknout a vydělat. Zustane ti tam je plastova sedaci čast na kterou se přichycuje korba. Kdybys nevěděla jak upevnit korbu řeknu ti.

lalineckaaa
22. črc 2013

@gabil asi v 2:00 minutě je ukazano z čeho maš opěrku vyvleknout

https://www.youtube.com/watch?v=z4VWgR6C9kM
lalineckaaa
22. črc 2013
gabil
24. črc 2013

díky mooooc

mkuki
29. črc 2013

Hezký večer, uvažuji o koupi buď o peg pergo GT3 a nebo Xlander XT, máte některá prosím zkušenosti???
Manžel má dva metry, takže určitě je potřeba míti výší nastavení v rukojeti...

Za každou radu díky

lalineckaaa
29. črc 2013

@mkuki ahojki. X landery jjsou super. Ja měla možnost aby jsi muj skoro 2m manža zkusil x landera a byl pro něj maly . Gtčko si nemůže vynachválit.

mkuki
29. črc 2013

@lalineckaaa moc díky, našla sjem GTéčko zde na bazárku a tak zkoumám, jaký je a není... druhý v merku mám X lendera... také tu na barárku..
No cenově jsou u jednoho druhu podobné u druhé paní je to nabídka výhodná, ale X lander... takže myslíte, že 2m manža bude mít problém??

lalineckaaa
29. črc 2013

@mkuki určíte nebude ale gt3 vypada k vysokym chlapum lepe 😀

mkuki
29. črc 2013

@lalineckaaa právě mám nabídku x landera a o dva tisíce více GTéčko... manžel sice vozí, ale .... 🙂 znáte to penízky jsou potřeba.. ale zase nechi šetřit, kdyby byl XT horší, nekupuju to na týden 🙂

lalineckaaa
29. črc 2013

@mkuki jj ja abych řekla pravdu x lander se mi zas tak špatný nezda. Gt je těžký a ve složenem stavu velky ale jizdni vlastnosti super i prostrorny.

pikusa
30. črc 2013

Ahoj holky.....
Já svůj GT 3 asi prodám....na co ho skladovat......
a mám i autosedačku-vajíčko....taky kdyby něco,prodám 😵

mpavlinka
30. črc 2013

@mkuki měla jsem obojí. XT nedoporučuji protože je to čtyřkolák co nemá otočná kola. Za sebe radím když už x lander, tak XA - přední otočná kola, nebo tříkolku. Jinak X lander je poměrně kvalitní polský kočár, můj měl za sebou dvě děti a určitě by nám ještě posloužil, ale já se zamilovala do GT3, takže X landera jsem prodala. GT3 je úžasný vychytaný kočár, oceňuju především jeho prostornost, jelikož dcera je obřík a synek bude také 🙂 Jediná jeho nevýhoda je že je poměrně neskladný, ale to mi osobně nevadí, já ho nepřevážím, v autě máme trvale peg perego golfky, taky peg perego. Je úžasný mít vše modulární, korbičku či sedačku nasadíš jedním kliknutím na podvozek GT nebo golfek, je to pohodička.

mpavlinka
30. črc 2013

@pikusa věřím, že ho prodáš a budeš těhu 😅 🙂

pikusa
30. črc 2013

@mpavlinka tak to musím honem prodat 😵 😵 😵

lalineckaaa
30. črc 2013
mpavlinka
30. črc 2013

@lalineckaa aha, ja myslela, ze je to pevna ctyrkolka.