Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

renatajjj
15. říj 2009

No na brusle dle výrobce kočár určený není, tak aby se Vám neopotřebovala ložiska a nechtěli reklamovat, protože to by vám neuznali. Jinak jak je to u vás s nánožníkem, když mimi ve sporťáku spí? Já to musím zapnout na boudu, protože když leží, tak to na ty patentky nedosáhne. A jinak máme titanio a 10 měsíční mimi. Mé předsevzetí, že žádné piškoty a tak v kočáru neexistují ... padlo. Bílé pruhy trochu ušpiněné jsou, ale žádná hrůza. Je to dobrý potah, dá se to seškrábat nebo kartáčkem očistit. A časem holt vyprat. Nebo si nechat ušít podložku.

renatajjj
15. říj 2009

A ještě jsem chtěla napsat: neřešte boudu, že nebudete na mimi ve sporťáku vidět. Ono totiž pak na vás zrovna 2x zvědavé není 🤐 , chce se koukat ven. U prvního kočáru jsem na něj viděla a jediné, co z toho vzešlo bylo, že chtěl furt ke mně. Takže po pár minutách, jsem ho zase hezky otočila zpátky 😀 a byl klid.

luca30
17. říj 2009

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat jestli je tu některá z Vás, která má barvu cedro, jesli se barva udržuje v pohodě a jestli v létě na ni nejdou mušky, děkuji za radu...

luca30
17. říj 2009

Konkrétně mě zaujal tento set na druhé miminko...

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=27490649&tab=1

jen mám strach abysme tu bílou hnedu neušpinili..a taky se divím, že paní už prodává autosedačku, když má mimi od 06/09, protože náš kubík ji zkoušel v 9. měsících a ještě se tam pořád vlezl a to je dlouhán...jak jste na tom vy s prckama v autosedačce PP

matra
17. říj 2009

Luca ahojky,
tak já mám sporták cedro a mušky na něj teda jdou pěkně 😠 Hlavně jak na něj svítí sluníčko,to jsem v ltě přehazovala plínku. A špiní se, asi jako každá světlejší látka,ale jinak bez problému,a jde všechno dobře setřít,popřípadě potom vyprat. A ta bílá je navšech novších modelech já sejí nebála a zatím je stále bílá 😀

matra
17. říj 2009

Kacka Nee,
měla jsem z bývalého I´coo vložnou,který byl na reklamaci, podle mě tam pasne jakákoliv 😉

zofik
autor
18. říj 2009

děvčata, inzerát je můj, kdyby měl někdo zájem....autosedačky máme 2 a už jsme ve sporťáčku, pač Vašík chce čumákovat..... 😉

kacka.l
19. říj 2009

zofi, píšeš, že má stavitelnou autosedačku, jak se to dělá, já na to nepřišla. děkuji.

kacka.l
19. říj 2009

Jsem úplně"blbá", vůbec jsem nevěděla, že jde sedačce posunout ten podhlavník, teď už jsem na to přišla a samozdřejmě ji už máme dobrou, měla jsem ji pořád na nejmenší miminko. 🙂

nika
19. říj 2009

😀 hlavně žes to vyřešila já uvažovala jak jsem četla tvoje příspěvky že musíte mít fakt obříka 🙂

matra
19. říj 2009

Zofik, mit tvoji sadu, kterou prodáváš, tak mám celý komplet v zelené 😉
A ve sportáčku jste taky brzo jako my 🙂 My už se nevešli do vložné tašky 😀 Taky před 5tým měsícem..

veronika81
20. říj 2009

baby prosím vás, aký fusak máte do tohto kočíka? Možno to tu už niekde aj je spomínané..ale je tu toho veľa a nechce sa mi to všetko čítať 😝
Mám jeden čo som používala na jar, keď bol malý novorodeniatko, mala som ho v navette. Do šporťáku keď ho dám a prevlečiem pásy, tak hlavičku už má vonku, proste je mu malý. Tak potrebujem kúpiť nový. Viete mi poradiť, ktorý sedí najlepšie a kvalita je tiež dobrá? Ďakujem 😉

pikusa
20. říj 2009

Zofik...tak už prodáváš???a jakou máš nakonec autosedačku???
Mates je stále v Navettě i když je obřík....70cm a 9.60 kg a zatím se mu tam líbí...
Fusak jsem objednala od Emitexu,včera přišel a je fakt super....
dnes jsem potkala paní a měla ho ve sportáku a taky dobrý 🙂 já ho mám zatím v hlubokém,i v něm jsem tam Matese ještě narvala 🙂
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=25517441
mám tento.........

kacka.l
20. říj 2009

🙂
Piku, já jsem objednala ten samý- čokoláda-béžová, dneska psali, že už jej odeslali, tak uvidím.

škoda, že už neužijeme ty nové navety XL, jsou prý o 3 cm delší (ale co to je, že?)

veronika81
20. říj 2009

jeej ďakujem, tiež som rozmýšľala nad Emitex-om, ale neviem či dobre sedí do šporťáka.. Ale tak asi ano 😉

pikusa
20. říj 2009

Já mám červený a uvnitř bílý....máme červený sporták...a jsem fakt nadšená 🙂
ale s tou skrácenou verzí--když se odepne ten spodek,do Navetty se jaksi ještě nasoukáme 😀
A 3 cm???to je jako nic..........

kacka.l
20. říj 2009

No já doufám, že bude ladit do mého hnědo-oranžáka. Už se nemůžu dočkat až dojde, úplně jsi mě navnadilla.

pikusa
20. říj 2009

Verunko....má takový jako nálek na opěrku zádíček....
a dnes jsem právě vyzvídala u té maminky.co jezdí se sportákem a je spokojená a fusak drží 😀
Kačko 🙂 jasan,že bude ladit 🙂

kacka.l
21. říj 2009

Tak fusak dorazil, musím potvrdit, že do korby se vlezem i s ním, sice tak tak, ale jde to. Jen mě trošku zklamala barevná kombinace, myslela jsem, že bude více do bíla a ladit s tím pruhem, ale je fakt do béžova(hněda)- no jo počítač zkresluje. ☹ ☹

zazalienka
21. říj 2009

ahojte, ja som dnes videla v kočíku fusak lodger bunker a vážne sa mi páči.. no a je skladnejší .. ja sa chcem zasa spýtať, či sa dá zohnať do šporťáku ten návlek, keď by sme chceli vymeniť za inú farbu.. myslím celé to sedátko.. díík..

wergina
23. říj 2009

Ahoj holky, chtěla jsem se vás optat na tento kočárek. Docela se mi líbí, jen mě mrzí, že u něho nejde dát sporťák proti směru jízdy, teda dosud jsem si to myslela. Viděla jsem venku tento kočárek a sporťák byl proti směru jízdy tím způsobem, že zádová opěrka byla položena do lehu a boudička byla přehozena na druhou stranu a madlo bylo oddělané. Chci se optat, zda je to opravdu možné takto vozit dítko, máte s tím některá zkušenost, pže všude prezentují sporťák jenom po směru jízdy. Díky

emanka
23. říj 2009

Ahoj Wergina, áno, dá sa dať športák proti smeru jazdy.Ja to tak teraz mám a je to v pohode.Madlo sa dá dať aj celé preč, ale ja ho mám iba viac vysunuté, lebo mám cez to prehodenú deku.Ono je to len tak provizorne, pretože sa nedá pricvokovať búda, takže sú tam trošku medzery, ktoré by v lete nevadili, ale hold už je vonku kosa, tak tam mám deku. Ani nánožník tam nejde pripevniť, teda dá, lebo na búde sú cvoky, ale nesedí to tam pekne. Takže ten kočík vyzerá tak divne, ako poskladaný z kusov handier.
Malá má teraz 5 mes a neviem si predstaviť, že by som na ňu nevidela. Ale inak som spokojná. Aj som ju raz dala tak, že som ju nevidela, teda v smere jazdy, ale ešte na dvore som to prerobila, lebo mi to vadilo. Aj priateľ povedal,že je to o ničom, ked ju nevidí.A neviem si predstaviť, že ked bude aj väčšia a bude sedieť, tak ju nebudem vidieť.Aj odborníci tvrdia, že z psychologického hladiska a pre zdravý vývin dieťaťa je lepšie, ked na matku vidí, lebo sa s ním môže rozprávať a podporovať jeho vývoj. Že v dospelosti sú také deti sebavedomejšie, samostatnejšie atd.
Ja som sa rozhodovala medzi týmto a Cam Cortina X3 - ten je aj v smere aj protismeru jazdy. Len nie je odpružený a celkový dizajn sa mi nepáči, tak vyhralo GT-éčko. Zatiaľ to nelutujem, ale ešte uvidím, či si zvyknem, že ju nevidím...teda, zabudla som, na búde je sieťka, cez ktorú môžeš na bábo pozerať, ale poviem ti, nič moc nie je vidieť...ak chceš niečo vedieť, pýtaj sa... 🙂

pikusa
23. říj 2009

No já si myslím,že pak dítko bude stejně raději koukat kolem než na mě 😀
A já dnes jako blb hledala pumpičku a přitom je pod kočárkem.... 😀 😀
my měli boudičku obrácenou v létě,ted až to předěláme,už bude normálně....po směru...

emanka
23. říj 2009

Baby, vám ide ľahko otáčať s tým koliečkom, s ktorým sa volí odpruženie? Myslím to soft, medium a hart. No mne to vôbec nejde otočiť, je to na blbom mieste, zavadzia tam konštrukcia. Jedno sa mi podarilo otočiť, ale s tým druhým som ani nepohla. A tiež brzda sa mi dá dať iba na prvý a druhý zúbok, na ten tretí to nejde, zavadzia tam rukoväť. Neviem, či mám taký vadný kočík alebo čo...ale asi hej, veď načo by tam dávali tri zúbky, no nie?
😀 😀 😀

kacka.l
24. říj 2009

http://www.emimino.cz/modules.php?name=Forums&f...
My jezdíme teď takhle.
Vadný kočár nemáš, mi to jde taky tak, to odpružení, musí se fakt zabrat.Mě to šlo taky děsně špatně. A s těmi zoubky to mám taky tak, ale brzdí perfektně na ten druhý. Vadný mám určitě já. S těma vadama, co mi dělá.

kacka.l
24. říj 2009

Jo a ještě jsem chtěla napsat, že mě se to líbí, stejně tam mám fusak, takže mi nikde nefouká-fusak to pěkně utěsní, ani se mi nezdá, že by nánožník visel nějak špatně. 🙂 No a když jsem malého dala po směru, odhrnula jsem si ten průzor s síťkou a viděla jsem super. 🙂

matra
24. říj 2009

Ahojky,
tak brzda taky nám jde pouze na první dva zuby a kočár stojí na druhém zubu jako přibitý 🙂
Kolečkem na nastavení tuhosti musel otočit přítel, páč to šlo těžko,ale to tak myslím jde u všech Gététrojek, nastavili jsme jej na softa už tak nechali...
A jinak když jsme jezdili na začátku jara ,,naopak" tak jak má na fotu kacka.I, tak jsem v tom problém neviděla, mi teda kočárek nepřipadal nějaký divný a párkrát jsem tam měla i nánožník a v pohodě. A boudu jsem podvlíkla pod opěrku a dovnitř vůbec netáhlo.
A když byl malý moc malinký byla tam ještě vložná taška a šuper, my bysme navetu vůbec nevyužili... 😒

pikusa
24. říj 2009

No tak mě s odpružením taky musel hnout přítel,sama jsem to taky nedala 😒 ale máme chlapy ne???
Brzda taky jen na 2.zobáček...a ted se to nějak povolilo,tak přítel bude zase muset poštělovat.
Jooo holky a ten kočárek naopak.....skládáte ho????jestli to jde do auta,to jsem nezkoušela....

emanka
24. říj 2009

Aj ten môj stojí ako prikovaný na druhom zúbku, ja len, že na čo tam je ten tretí, keď vidím, že nikomu to nejde.
Pikuša - dá sa zložiť aj ked je naopak, úplne v pohode.
Asi aj ja skúsim dať tú búdu pod opierku, snáď to tak bude lepšie. Fusak som ešte nedávala, čakám až na tuhé mrazy 😉

lucenek
24. říj 2009

hlísím se taky do druhého zubce 😀
třetí nedám ani za boha