Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

nika
8. lis 2009

ejaja nevím mylsím že je to tak moc brzo, když dáš ale vloženou tašku tak klidně. aby bylo více chráněno.

emanka
8. lis 2009

ja som dala malú do šporťáku, keď mala 4,5 mes. a tiež keď som ju tam dala, tak mi pripadala málo chránená - oproti hlbokému.

ejaja
9. lis 2009

já budu mít vedle hlubokej kočárek, ale gt3 chci jako sportovní na procházky. ten hlubokej bude spíš městskej. ale tak uvidime. diky za tipy!

matra
17. lis 2009

Ahojky holky, nemáte nekdo zkušenost s předním kolečkem? Mě tedka jak pršelo, se začalo trochu zadrhávat a plynule se při jízdě neotáčí... Když kočár nadzvednu a otočím rukou tak to jde dobře. Zkusíme to promazat, tak doufám že to bude lepší... ☹

renatajjj
18. lis 2009

Jednou mi kočár nešel ani vůbec otočit, strašně špatně se s ním jelo. Už jsem viděla ten koloběh reklamací. Pak mě napadlo promazat. A? No kdo maže, ten jede 😀

lucula73
18. lis 2009

ahojte,
neviete mi povedať,kolko má rúčka tohto kočíka od zeme?my sme obidvaja vysokí,manžel má skoro 2 m,zháňame kočík,pri ktorom sa nebudeme musieť hrbiť... 😉

pikusa
18. lis 2009

Tak přední kolečko mi taky nějak drhlo....stačilo sundat a zase nandat
Luculo.....mamka ted vozí,tak až dojede,změřím
ale právě že bych řekla,že je pro vysoké rodiče 🙂 a konec rukověti se dá zvednout nahoru....

lucia.298
18. lis 2009

ahojte, vy ktore mate gt3, kupili by ste si ho znova? stale sa neviem rozhodnuť ktoru značku, aj ked mam ešte chvilu čas 🙂

olinka6226
18. lis 2009

lucula ja meriam 180cm a podla mna je fajn. dokonca nemavam rucku na tej navyssej pozicii.

emanka
18. lis 2009

lucia, ja by som si ho asi kúpila znova...ale tiež potichu závidím maminkám, ktoré na bábo vidia ☹ ....ja ho mám stále tak, že na malú vidím, ale behom dvoch týždňov to už dám naopak, tak uvidím, ako si zvyknem 😀

Ale kočík je úplne super, nemá ani jednej chybičky !!!

pikusa
18. lis 2009

Já bych si ho koupila zase 🙂
jen teda ta těžká autosedačka.....ale zase má to polstrování kolem hlavičky,to je dost bezpečné...ale přijdou mi krátké pásy......jak vám holky????
A my stále drandíme v navettě 🙂
Luculo....změřím zítra snad....zapoměla jsem 😒 a ted se mi nechceeeee 😉

svoja
18. lis 2009

Tak se opet pripojuju do debaty🙂 Premluvila jsem muze a dovezl me domu aspon autosedajdu, abych si ji prostudovala...je teda fakt, ze je tezka...zkusila jsem si do ni dat autofusak emitex (zimni) a mam trochu strach, jestli se me tam vejde i dite🙂 a to mam ty popruhy nejvic povoleny...mno uvidime...
A taky jsem si byla u tchanovcu prozkoumat i hlubokou korbicku...uzasny polohovani zadicek, vyuzivate? Nemyslim teda na uplne maly mimi, ale vetsi mimi, ktery jeste nepujde do sportaku, tak se mu ty zadicka vic "postavi" a vidi ven, ne? Ja uz se tak strasne tesiiiim az vyrazime...
Jinak manzel ma taky 2m a kocik je vyhovujici...taky jsme hledali vyssi...ja jsem teda celkem mrnous (167).

lucenek
18. lis 2009

holky prej autosedajdfu nebrat ke kompletu holt italové nemaj kruté zimi tak ty pásy jsou opravdu krátké takže cca je problém zapnout 5m dítě...dle váhy samozřejmě, kdosi už musel koupit jinou sedačku

lucenek
18. lis 2009

ježiš zimy....debilní klávesnice

svoja
19. lis 2009

😀 😀 hahaaaa a ja mam strach, ze tam nenarvu miminko 😀 😀

lucia.298
19. lis 2009

dnes som bola v peg peregu a pytala som sa predavača, či su tie nove navetty väčšie, ako som si tu prečítala, a on povedal že nie su, merali ich, dlžka a šírka ostava, len su hlbšie, neviem ale mne sa zda vanička široka 30-31cm velmi mala

kacka.l
19. lis 2009

Já jsem si psala do malli, a tohle mi odpověděli.
S Navettou XL je to jednoduché:
- je hlubší
- vnější rozměry jsou větší
- vnitřní rozměry jsou menší než u Navetty S Panorama

Důvod je naprosto jednoduchý.
Aby Navetta XL splňovala ta nepřísnější bezpečnostní pravidla pro převoz
dítěte v automobilu, musel Peg zmenšit vnitřní prostor. To se mu podařilo
díky polystyrénovým výztužím po vnitřním obvodu korby. Nemohl ale vnější
šířku zvětšit, pak by se nová Navetta XL nevešla rozměrově do žádného z
kočárků.

Novinkou Navetty XL je - souměrné polohování jak opěrky zádové, tak i opěrky
nožiček. Ve výsledném efektu se pak dno korby vlastně prodlužuje cca o 6cm
na délku.
já si to ale neumím představit. 😉

marculi
19. lis 2009

Prosím ty,které mají zkušenost s velikostí kočárku.Potřebuji vědět,jestli se vleze do výtahu o délce 110 cm a šířce 80 cm.Děkuji

zuziq
20. lis 2009

My sme boli rozhodnuty pre Mutsy ale sklamala ma uzka korbicka na sportaku... Predavac nam ukazal PP GT3 2010 a velmi sa nam paci, jedine preco trochu vaham je jeho vaha. Nie je prilis tazky? Na druhu stranu dietatko ma v nom obrovsky komfort najma co sa sporaku tyka, kociarik je stabilny a pacia sa mi rozne vychytavky ako napr. to ze pre aretovani koliesok sa nemusim nikam zohynat... A vanicka sa mi zda OK - my budeme mat februarove baabtko takze ked bude vacsie este vo vanicke, bude leto a nemusim sa bat, ze sa mi tam s fusakom nezmesti... Nam ho v predajni ponukali za 839EUR - 3 komninaciu. Podarilo sa Vam ju niekomu kupit lacnejsie?

zuziq
20. lis 2009

samozrejme nie sporaku ale sportaku 😀

svoja
20. lis 2009

ZUZI myslim, ze nepatri mezi nejtezsi kocarky a kazdopadne je stabilni, coz je podle me daleko vetsi vyhoda nez kdyby byl lehoucky, to bych se bala, ze nas odfoukne vitr🙂 Nas stala trojkombinace+plastenka+taska na kocik(emitex) cca 25tis. (autosedacku mame i s bazi)

pikusa
20. lis 2009

Marculi....z rohu do rohu a se zvednutým koncem rukověti se jistě vejde 🙂
Jinak popruhy jsou fakt krátký.....miminko v emitexu jsem tam teda já nenarvala 😒
Svoja,polohování využívám ted sot,hlavně proto,že malej má kašel a jak je trošku zvednutý,líp se mu i dýchá...
jinak,když byl menší,sjížděl mi dolů....ted už ne,nemá kam,je tam jen tak tak,ale stále se mi tam vejde i s fusakem Emitex zimním...

svoja
20. lis 2009

PIK myslis do navetty? tam se nebojim, tam budem mit fusak hned po narozeni tak dva mesice pocitam....ja mam strach z te autosedacky- kdyztak mrkni do alba...

pikusa
20. lis 2009

Svoja...no já mám taky ten emitex do autosedačky...jen ne růžový 😀 a teda matyáška jsem tam v tom nedostala....ale je pravda,že my měli velké dítko...rychle rostl....
Já to pak používala do Navetty-ted na podzim,dorostl a už měl hezky nožičky tam,kde mají být 🙂 a ted mám v navettě Emitex zimní fusak...jak tam máš taky na fotečce...

svoja
21. lis 2009

PIKUSA diky...trochu jsem se toho obavala, kdyz jsem tam ten ruzovej fusak cpala🙂 No uvidime, vyzkousime...napada me, ze ten ruzovej fusak byl trochu unahleny kup, ale co uz...prvni ditko, nezkusena matka🙂🙂🙂

pikusa
21. lis 2009

Svoja....já ho tam jako malinkého úplně nedávala....narodil se v dubnu,pak bylo teplo,tak jsem to pak chtěla zkusit asi ve 2 měsících a nešlo to.....
Ale využila jsem jí jinak,právě jsem ho do ní balila do kočárku....tak kdyby náhodou,aspoň tak to využiješ 🙂
Ale jsem si jistá,že jako prcek se ti tam vejde 🙂

svoja
21. lis 2009

PIKUSA tak super, trochu jsi me uklidnila🙂 Uz jsem si rikala, ze bych se do toho balila aspon ja na noc treba 😀 😀 😀 😀

pikusa
21. lis 2009

No tak kolem hlavy možná 😀 😀

svoja
21. lis 2009

😀 😀 😀

pikusa
21. lis 2009

No jsem zvědavá....už se ti to krátí vid.....za chvíli je Barunka tady 😉