• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
ahojte.. tak my jdeme taky do tohoto kočáru.. byl to náš favorit a v obchodě nás ne 100% přesvědčil.. akorát nás zděsila ta cena a velice ochotná paní v obchodě nám poradila, že si máme koupit ojetou hlubokou korbu někde v bazárku..že podvozky jsou stejné, tak to bude sedět a hlavně pár tisíc ušetříme.. Noo, tak jsme nelenili a začali hledat - podařilo se mi sehnat navettu po jednom dítěti - používanou půl roku za 1000kč .. k tomu koupíme nový sporťák a sedačku jsem si vyukcovala na aukru - jen nesedí do setu, ale to nevadí.. máme velký kufr v autě, takže nebudu mít problém vozit celý kočíár..autosedačka - funglovka za 600 se hodí.. :slight_smile: takže jsme docela dost ušetřili.. už se těším, až kočár bude doma..
26. lis 2009 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
AAAduš...ale ta zelenočerná není ne?????
Zelvátko,dobře jsi pokoupila........
já nevím,jestli Navettu prodám,nebo si jí schovám.....nevím,jestli ještě bude další miminko :unamused:
26. lis 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikusa já myslela tu barvu Cedro, jestli to je šedá nebo černá moc z obrázku nejde poznat nebo jsem barvoslepá :grinning: i ta oranžová se mi líbí. uvidím co zrovna budou v obchodě mít.
já kočárek určitě prodávat nebudu, plánujeme hned 2 děti po sobě a za pár let i třetí
26. lis 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak Cedro je zeleno - šedá :slight_smile:
26. lis 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jafulka říkám že jsem barvoslepá :grinning: hlavně že poznám že je to zelená
26. lis 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aaaduš...tak zelená to je jistě....
je pěkná...viděla jsem ho v obchodě :slight_smile:
26. lis 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooj, nevíte náhodou, jestli je autosedačka PP větší než Casual Play Zero? My máme peregáče, ale chci koupit ty miminkovské sáňky a paní v e-shopu ví jen to, že se do nich vejde sedačka CP Zero, o PP neví. Jinak, my máme taky barvu Cedro :wink:
27. lis 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
market to netuším, ale děcko v kombošce nezapneš do PP sedajdy a ještě ve fusaku, krátký pásy
27. lis 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek, jak to :unamused: ? Když vytáhnu tu novorozeneckou vložku, tak tam vejít musí, ne? Vyzkouším to, fusak mám lodger bunker, zatím jsem ji v něm v sedačce neměla. Karinka je zatím malá, při posledním vážení neměla ani 4,5 kg.
27. lis 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
market holky to tu psaly.....že cca 6m dítko nešlo dopnout a kupoivaly jinou sedajdu...oni italové nemaj tak kruté zimy.....v tomhle to nedomysleli
27. lis 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě se tam Mates zatím vejde ale teda na fest...ale je to obřík...
i v kombinéze,ale nemáme moc s¨"tlustou"
a ta novorozenecká vložka pod zadečkem trošku pomůže....
Market...tak moc neporadím vid..
27. lis 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
já si koupim na druhé jinou sedajdu, oželim naklikanec na konstrukci
27. lis 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jste mne teda docela zaskočily, kupovali jsme záměrně všechno jedné značky a barvy :frowning2: a všechny tady dobře víme, že PP není z nejlevnějších ... :angry: No nic, zatím mám docela malé dítě, půl roku bude mít začátkem března, tak budu doufat, že bude velmi teplé jaro :slight_smile:
27. lis 2009 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
market jasný třeba se vlezete :wink:
27. lis 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
tak ještě že já nemám sedačku (vajíčko) od perega,ptž,by sme se tam asi už dááávno nevešli... :frowning2: Jsme hooodně velicí...
Máme Cabrio Fix od Maxi Cosi,zítra máme 10 měsíců a pořád se tam v pohodě vejdemei navlečení, a to už budeme mít tak 11 kilo :grinning: A pás mají pořád slušnou rezervu..
V úterý jdeme na 10ti měsíční poradnu tak jsem zvědavá,kolik nám naváží... :grinning: Jinak tahat s Ondrulíkem vajíčko je mazec, výhodně jsem koupila Quinny Buzze a adaptery a do obchodu ho vozím jen tak,už jsme asi 2x sedeli i ve vozíku, ale to u něj musím pořát být nadosah...
A do Vánoc kupujeme už větší sedajdu a jdeme do Romera King plus... Malého už nebaví sedět naopak a začíná se vztekat :angry: Nemáte ji náhodou někdo? Jste spokojení?
27. lis 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
matra kámoška ji má s isofixem a nadmíru spokojená, my máme teda Maxi cosi tobi a taky spokojenost neb máme herku fildu takže s izofixem nehrozí
27. lis 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zelvátko jen si dej pozor jestli si nekoupila autosedčku pod rok 2007- ty na podvozek naklapnout jdou ale strašně se houpou a musíš dodávat madlo. Já jsem takhle nadšeně koupila taky, a pak ji šupem prodávala a kupovala až rok 2008, který pasoval.
A holky já měla zeleno-černou. Byla tokolekce bambu z roku 2008. :wink:

Tak já jsem svůj set už prodala, vytáhla vajíčko chicco po první dceři a zjistila jsem, že máme krátké pásy v autě. Ten podstavec pod sedačku ušetřil hodně místa. Takže jsem zase začala objíždět internet a narazila na sedačku z roku 2006-sice růžovou(mám kluka), ale za 500,-vypadá jako nová a musím říct, že je i o hodně prostornější než tri-fix. není tam totiž ta bezpečnostní vložka na hlavičku z polystyrénu. a až trošičku povyroste mám cybex. :slight_smile:
28. lis 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nad Tobinou jsme taky uvažovali a víc mi pro malého a celkově sedí ta Romerka,i když tobina je na první pohled líbivější,ale taky mi přijde o dost menší. No a my jsme trochu obříci... :grinning:
Jinak nemáme taky nejnovší auto a isofix tam myslím taky ještě není takže budeme taky pásovat a v tom by ta romerka mela jít dobře, navíc nejezdíme jedním autem takže budeme občas přehazovat...
28. lis 2009 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
markewt tys rodila v porubě že? Krásnývideo
28. lis 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jste mě teda dostaly s tím vajíčkem. holky matra,lucenek se dívám že jste z ostravy. kde jste kupovaly peg perego. na netu jsem našla jeden kamenný obchod kde ho mají, z e-shopu se mi moc nechce tak drahou věc objednávat
28. lis 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus ja ve SAkrblikovi na hl. třídě....www.skrblikshop.cz
28. lis 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek děkuji. a oni mají i kamenný obchod? sice mají jen ten sporťák, ale zase vychází o 1.500,- levněji než v mimistylu kde jsem ho chtěla kupovat
28. lis 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj mají a daj se domluvit ceny já ho měla ještě o 110Kč levněji :wink: ten kamenný je na hl.třídě pod Lékárnou Irda je elektro bílké zboží a zezadu zedvora je vstup do dětského shopu
28. lis 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus a být tebou vemu si sporták zvlášt a korbu navettu xl :wink: sice nebudeš mít vše v jednom tonu ale přijde mi lepší já mám vyhlídlou tuhle
28. lis 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi zase tak nevadí když to nebude v jedné barvě. já jsem prostě nějak ujetá na tu zelenou :grinning: a v tom obchodě mají i tu hlubokou korbu? na netu jsem ji neviděla. jako že kdybych si od nich koupila celý kočár že by mohli něco slevnit :sweat_smile:
a se dívám že už je to kolekce 2010, to by mohli tu 2009 slevnit po novém roce :grinning:
28. lis 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
aaadus divej já pani dopředu psalal že bych měla zájem ale že chci si ho okouknout tak ona ho objednala a byl tam, nemusela jsem ho brát prodalk by se tak jako tak.tak jim písni
ta xl je krásná kiwi :wink:
28. lis 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, takže ji napíšu že bych chtěla komplet peg perego GT3 ale že se chci podívat. zkusím to tak udělat. akorát musím tam jet s manželem, porubu vůbec neznám

ještě jestli se můžu zeptat k tomu vajíčku jak jste psaly že je malé. to na podvozek od PP pasuje i jiná autosedačka?
28. lis 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a omlouvám se jestli jsou mé dotazy hloupé, ale přece jenom je to drahý kočárek a je lepší se zeptat někoho kdo s ním má zkušenost. v obchodě vám nacpou cokoliv a já se v tom prostě moc neorientuju
28. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
aadus to já nevím esli pasuje ale já u druhého prcka mám maxi cosi prostě oželit to že nakliknu na konstrukci, to až tak jsem třeba nevyužila.Však se ptej, to je v pořádku, akorát já jens ním jezdím 2m, a to co vím vím od holek tadyk
28. lis 2009 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek