Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

zelvatko
26. lis 2009

ahojte.. tak my jdeme taky do tohoto kočáru.. byl to náš favorit a v obchodě nás ne 100% přesvědčil.. akorát nás zděsila ta cena a velice ochotná paní v obchodě nám poradila, že si máme koupit ojetou hlubokou korbu někde v bazárku..že podvozky jsou stejné, tak to bude sedět a hlavně pár tisíc ušetříme.. Noo, tak jsme nelenili a začali hledat - podařilo se mi sehnat navettu po jednom dítěti - používanou půl roku za 1000kč .. k tomu koupíme nový sporťák a sedačku jsem si vyukcovala na aukru - jen nesedí do setu, ale to nevadí.. máme velký kufr v autě, takže nebudu mít problém vozit celý kočíár..autosedačka - funglovka za 600 se hodí.. 🙂 takže jsme docela dost ušetřili.. už se těším, až kočár bude doma..

pikusa
26. lis 2009

AAAduš...ale ta zelenočerná není ne?????
Zelvátko,dobře jsi pokoupila........
já nevím,jestli Navettu prodám,nebo si jí schovám.....nevím,jestli ještě bude další miminko 😒

aaadus
26. lis 2009

pikusa já myslela tu barvu Cedro, jestli to je šedá nebo černá moc z obrázku nejde poznat nebo jsem barvoslepá 😀 i ta oranžová se mi líbí. uvidím co zrovna budou v obchodě mít.
já kočárek určitě prodávat nebudu, plánujeme hned 2 děti po sobě a za pár let i třetí

jafulka
26. lis 2009

Ahojky holky, tak Cedro je zeleno - šedá 🙂

aaadus
26. lis 2009

jafulka říkám že jsem barvoslepá 😀 hlavně že poznám že je to zelená

pikusa
26. lis 2009

Aaaduš...tak zelená to je jistě....
je pěkná...viděla jsem ho v obchodě 🙂

marketka.27
27. lis 2009

Ahooj, nevíte náhodou, jestli je autosedačka PP větší než Casual Play Zero? My máme peregáče, ale chci koupit ty miminkovské sáňky a paní v e-shopu ví jen to, že se do nich vejde sedačka CP Zero, o PP neví. Jinak, my máme taky barvu Cedro 😉

lucenek
27. lis 2009

market to netuším, ale děcko v kombošce nezapneš do PP sedajdy a ještě ve fusaku, krátký pásy

marketka.27
27. lis 2009

lucenek, jak to 😒 ? Když vytáhnu tu novorozeneckou vložku, tak tam vejít musí, ne? Vyzkouším to, fusak mám lodger bunker, zatím jsem ji v něm v sedačce neměla. Karinka je zatím malá, při posledním vážení neměla ani 4,5 kg.

lucenek
27. lis 2009

market holky to tu psaly.....že cca 6m dítko nešlo dopnout a kupoivaly jinou sedajdu...oni italové nemaj tak kruté zimy.....v tomhle to nedomysleli

pikusa
27. lis 2009

Tak mě se tam Mates zatím vejde ale teda na fest...ale je to obřík...
i v kombinéze,ale nemáme moc s¨"tlustou"
a ta novorozenecká vložka pod zadečkem trošku pomůže....
Market...tak moc neporadím vid..

lucenek
27. lis 2009

já si koupim na druhé jinou sedajdu, oželim naklikanec na konstrukci

marketka.27
27. lis 2009

Tak to jste mne teda docela zaskočily, kupovali jsme záměrně všechno jedné značky a barvy ☹ a všechny tady dobře víme, že PP není z nejlevnějších ... 😠 No nic, zatím mám docela malé dítě, půl roku bude mít začátkem března, tak budu doufat, že bude velmi teplé jaro 🙂

lucenek
27. lis 2009

market jasný třeba se vlezete 😉

matra
27. lis 2009

Holky,
tak ještě že já nemám sedačku (vajíčko) od perega,ptž,by sme se tam asi už dááávno nevešli... ☹ Jsme hooodně velicí...
Máme Cabrio Fix od Maxi Cosi,zítra máme 10 měsíců a pořád se tam v pohodě vejdemei navlečení, a to už budeme mít tak 11 kilo 😀 A pás mají pořád slušnou rezervu..
V úterý jdeme na 10ti měsíční poradnu tak jsem zvědavá,kolik nám naváží... 😀 Jinak tahat s Ondrulíkem vajíčko je mazec, výhodně jsem koupila Quinny Buzze a adaptery a do obchodu ho vozím jen tak,už jsme asi 2x sedeli i ve vozíku, ale to u něj musím pořát být nadosah...
A do Vánoc kupujeme už větší sedajdu a jdeme do Romera King plus... Malého už nebaví sedět naopak a začíná se vztekat 😠 Nemáte ji náhodou někdo? Jste spokojení?

lucenek
27. lis 2009

matra kámoška ji má s isofixem a nadmíru spokojená, my máme teda Maxi cosi tobi a taky spokojenost neb máme herku fildu takže s izofixem nehrozí

kacka.l
28. lis 2009

Zelvátko jen si dej pozor jestli si nekoupila autosedčku pod rok 2007- ty na podvozek naklapnout jdou ale strašně se houpou a musíš dodávat madlo. Já jsem takhle nadšeně koupila taky, a pak ji šupem prodávala a kupovala až rok 2008, který pasoval.
A holky já měla zeleno-černou. Byla tokolekce bambu z roku 2008. 😉

Tak já jsem svůj set už prodala, vytáhla vajíčko chicco po první dceři a zjistila jsem, že máme krátké pásy v autě. Ten podstavec pod sedačku ušetřil hodně místa. Takže jsem zase začala objíždět internet a narazila na sedačku z roku 2006-sice růžovou(mám kluka), ale za 500,-vypadá jako nová a musím říct, že je i o hodně prostornější než tri-fix. není tam totiž ta bezpečnostní vložka na hlavičku z polystyrénu. a až trošičku povyroste mám cybex. 🙂

matra
28. lis 2009

No nad Tobinou jsme taky uvažovali a víc mi pro malého a celkově sedí ta Romerka,i když tobina je na první pohled líbivější,ale taky mi přijde o dost menší. No a my jsme trochu obříci... 😀
Jinak nemáme taky nejnovší auto a isofix tam myslím taky ještě není takže budeme taky pásovat a v tom by ta romerka mela jít dobře, navíc nejezdíme jedním autem takže budeme občas přehazovat...

lucenek
28. lis 2009

markewt tys rodila v porubě že? Krásnývideo

aaadus
28. lis 2009

to jste mě teda dostaly s tím vajíčkem. holky matra,lucenek se dívám že jste z ostravy. kde jste kupovaly peg perego. na netu jsem našla jeden kamenný obchod kde ho mají, z e-shopu se mi moc nechce tak drahou věc objednávat

lucenek
28. lis 2009

aaadus ja ve SAkrblikovi na hl. třídě....www.skrblikshop.cz

aaadus
28. lis 2009

lucenek děkuji. a oni mají i kamenný obchod? sice mají jen ten sporťák, ale zase vychází o 1.500,- levněji než v mimistylu kde jsem ho chtěla kupovat

lucenek
28. lis 2009

jj mají a daj se domluvit ceny já ho měla ještě o 110Kč levněji 😉 ten kamenný je na hl.třídě pod Lékárnou Irda je elektro bílké zboží a zezadu zedvora je vstup do dětského shopu

lucenek
28. lis 2009

aaadus a být tebou vemu si sporták zvlášt a korbu navettu xl 😉 sice nebudeš mít vše v jednom tonu ale přijde mi lepší já mám vyhlídlou tuhle

aaadus
28. lis 2009

to mi zase tak nevadí když to nebude v jedné barvě. já jsem prostě nějak ujetá na tu zelenou 😀 a v tom obchodě mají i tu hlubokou korbu? na netu jsem ji neviděla. jako že kdybych si od nich koupila celý kočár že by mohli něco slevnit 😅
a se dívám že už je to kolekce 2010, to by mohli tu 2009 slevnit po novém roce 😀

lucenek
28. lis 2009

aaadus divej já pani dopředu psalal že bych měla zájem ale že chci si ho okouknout tak ona ho objednala a byl tam, nemusela jsem ho brát prodalk by se tak jako tak.tak jim písni
ta xl je krásná kiwi 😉

aaadus
28. lis 2009

aha, takže ji napíšu že bych chtěla komplet peg perego GT3 ale že se chci podívat. zkusím to tak udělat. akorát musím tam jet s manželem, porubu vůbec neznám

ještě jestli se můžu zeptat k tomu vajíčku jak jste psaly že je malé. to na podvozek od PP pasuje i jiná autosedačka?

aaadus
28. lis 2009

a omlouvám se jestli jsou mé dotazy hloupé, ale přece jenom je to drahý kočárek a je lepší se zeptat někoho kdo s ním má zkušenost. v obchodě vám nacpou cokoliv a já se v tom prostě moc neorientuju

lucenek
28. lis 2009

aadus to já nevím esli pasuje ale já u druhého prcka mám maxi cosi prostě oželit to že nakliknu na konstrukci, to až tak jsem třeba nevyužila.Však se ptej, to je v pořádku, akorát já jens ním jezdím 2m, a to co vím vím od holek tadyk