Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
28. led 2009

Zojinko,díky,kouknu na to...

zojina
28. led 2009

No jinak nevim od emitexu se mi moc nelibi

pikusa
28. led 2009

Ještě je časík,ale spíš kouknu v obchodech,at jí vidím a když nenajdu,objednám origoš PP.

zojina
28. led 2009

Máte do autosedačky fusak?

pikusa
28. led 2009

Mám tenfusáček od Emitexu,letní verzi,ten flísový........proč??

zojina
28. led 2009

ahaa ja do nej shanela na ty 5 bodovky nic moc neni

pikusa
28. led 2009

A už máš,nebo ne???Já budu mít prcka až v dubnu,tak zimní nepotřebuju 🙂

zojina
28. led 2009

nemám nakonec jsem to vzdala jeden jsem našla ale stoji asi 1600 a to mi přijde kvuli par mnsicum fakt oničem

pikusa
28. led 2009

Jasan,stejně bude v korbičce a pod dekou 😀 a v sedačce taky kdyžtak pod dekou že 🙂

zojina
28. led 2009

No mam do sedačky fusak na tribodovku tak v noouzi ho tam asi dam neni to sice ono ael da se to tam dat

pikusa
28. led 2009

Aha,ale to přece stačí.....hlavně aby bylo teploučko 🙂

zojina
28. led 2009

No snad jo ty brdo ja jsem ted divna zařina mně boolet na pruduškach snad každa nemoc co jde na mně skočila

zofik
autor
28. led 2009

jakej sis koupila Piku fusáček letní? já zajíčka 🙂 hele se divím Piku že v tom krámku teda nemaj tašku ke kočárku...

pikusa
28. led 2009

Jo prý je mívají,ale zrobna nebyla taštička ☹
Můj fusáček na kapoci ouška nemá,jen vyšitého medvídka má.
Fuj nemoc..pryč s ní 😝

zofik
autor
28. led 2009

a barvičku má jakou?

pikusa
28. led 2009

Světle modrou 🙂
Koukala jsem na nějaký tašky tady na netu a když je hezká,tak stejně stojí kolem 1000....tak ještě pokoukám a kdyžtak objednám z netu PP origoš ke kočárku.

zojina
29. led 2009

hezke ranko

zofik
autor
29. led 2009

ahoj Piku, jsem doma z Práglu, díky za rady...jinak paní mi tvrdila, že maj akci taška ke kočárku zdarma, tak přemýšlím, zda by se to nevyplatilo tam zavolat a zeptat se zd ana tebe nezapomněli? jinak ještě že jsem jela, ta hnědá je moc smutná na mě,treochu mě zklamala a nejkrásnější je ta červená, ale to nevím zda manža pro kluka zkousne, takže to vidím na to cedro...pravda je trochu jasnější, ale zase bude dobře vidět.....

zojina
29. led 2009

Ahojjj an proč nechcete na kluka ten červenej ja bych do nej šla vypada pekne a kluk v te červene vypada teda lepe jak holčička a předsi jen ted to je takova ta jasne červena

zofik
autor
29. led 2009

ahoj Zoji, no manža nechce.Tu tvoji tam měli taky papaiu, paní říkala, že se tady dost kupuje....

zojina
29. led 2009

No my mame šedej ten sportak mně ty svetle barvy přišli na zimu takove jako moccc na udržbu ,,taky jsem puvodne chtěla tu cedro ale po velke diskusi to dopadlo takto ...Porad přemyšlim nad červenym sportakem možna to nakonec ještě vymněnim

zofik
autor
29. led 2009

Zoji já taky furt přemýšlím, tobě to přišlo poštou viď z Itošky? a zvládla si to složit?

zojina
29. led 2009

no jasne uplne v pohodě je to fakt super udělane vše maš popsane no parada mně toho přišlo 5 krabic

zofik
autor
29. led 2009

to si myslím, ty jsi dělala vellej nákup podle albíčka 🙂

zofik
autor
29. led 2009

velkej

zojina
29. led 2009

jj to dělal a fakt jsem spokojena ,a co ty ty hcceš vše ve stejne barve?

zofik
autor
29. led 2009

JO Zoji asi jednu barvu zvolím....vidím to na tu cedro -zelenou....

zojina
29. led 2009

🙂 je to pekna barvička a daji se ted koupit docela za sůlušne penizky mam aspon ten pocit kolik to tu stoji

zofik
autor
29. led 2009

myslíš kolik stojí komplet tady u nás v ČR?

pikusa
29. led 2009

Ahoj holky,
Zofik,tak ted jsi je viděla a rozhoduj 🙂
A říkáš taška zdarma?????No teda zavolám tam a poptám se,za to nic nedám,že 😀