Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

katulka2709
15. pro 2009

sevzuz ako som pisala ide nam potichu a v pohode ale ked malu vyberiem tak koleso hrkoce ako na tankodrome, ja som nereklamovala lebo som ho kupovala v taliansku a s prazdnym aj tak nechodim tak preto, ale skuste ist do predajne, ukazt im to a neak to poriesit 😉
Inak je ten kocar najlepsi a hlavne najvacsi, my uz mame 15,5 kila a 94 cm a miesta kopec, ani som uz golfac neriesila 😎

pikusa
15. pro 2009

No my teprve minulý týden přešli na sporták a jsem mooooc spokojená...jede dobře,potichu,je velký.....
jen těžší no.....a to i ta autosedačka teda....

katulka2709
15. pro 2009

pikusa ale aspom ma super stabilitu 😉
Ja snim chodim na 4 poschodie bez výtahu po zadnych kolesach , kedysi som aj s malou k kociku, teraz uz chodi sama hore aj dolu a ja za nou s prazdnym kocikom 😉 Ale nemenila by som za ziadny iny 🙂

pikusa
15. pro 2009

Katulko...jojo stabilita super...já bych taky neměnila 🙂
jsme taky ve 4.patře---ale s výtahem 😀
ted řeším,zda prodat Navettu...a kdyby bylo další mimi,koupit jinou,nebo si jí nechat 😒 😀

emanka
15. pro 2009

aj mne to kolečko tak hrkoce a ešte aj sa pri tom tak hýbe, ako keď je na bicykli osmina 😲 A teraz, keď ju už mám normálne otočenú, tak sa mi zdá, že je to ešte horšie...musím sa na to pozrieť, možno tam treba niečo pritiahnúť....normálne sa niekedy bojím, že mi kolečko odletí 😠

lucenek
15. pro 2009

pikus no..to je dilema 😀
já budu kupovat teda tu xl...až v průběhu roku našetřim....do foroty, kdyby náhodou příští nebo přespříští kolekce nepasovala na podvozky....

pikusa
15. pro 2009

Lucenek....šikulka 😀
já ještě nevím,jestli vůbec další mimi bude ale moc ráda bych měla ještě jedno.......

kacka.l
15. pro 2009

Ta ☹ k mi to dělá taky, nemůžu jít ani rychlejším krokem, protože se kolečko tak rozvibruje, že to háže celým kočárem. Nevím, pokud to nepřestane, budu to reklamovat.

lucenek
15. pro 2009

kači a mazat jsi zkusila???
Mě teda někdy kolo nechce zatočit, musím ho silou zalačit do boku kočár, teda dělá mi to v obchodáku a mě se nechce štelovat ten perovač či co to je, ale i na klasickém chodníku no....

pikus no já jsem taková prajzule no.....já určo chci, manža sice moc nechtěla ale pak jsme kukali na Kdopak to mluví a chce 😀 😀 😀 ale až bude lepší situace, je bez práce na RD a já makám....takže nad za 2 roky bude líp

sevzuz
15. pro 2009

no lenze ja som z trnavy a kupovala som kocik cez net z ciech na www.detskyraj.cz, takze reklamacia je dost zlozita, ale co ine si uz zacnem po vianociach ako zreklamovat kocik☹
nemyslite ze by som to mohla premazat, alebo neviem co nikto ste tomu nijako nepomohli?
inak ja som tiez kupovala kocik s tym ze sa dlho povozime ale uz by som rada presla z vanicky do sportaku ale nas maly je v piatich mesiacoxh len 6kg a 65 cm, taky slizik🙂 a tym padom sa v pohode stale aj s fusakom mestime do navety a v sportaku je straten☹ ale zas na druhej strane aspon mu tam bude teplucko.

pikusa
15. pro 2009

Lucenek....no přítel 2 děti má.....
na Matyáška jsem 3 roky čekala a nakonec je z umělého oplodnění...taky nejsem nejmladší,takže už zase nějak dlouho čekat nemůžu.....
ale i přítel říkal,že ještě jedno dítko zmákneme 😀

lucenek
15. pro 2009

piku manžel má taky dvě z předchozích vztahů, ale Sáruš se nám povedla přirozeně po půl roce...takže já budu doufat ač manža, čerstvý 40 tník bude mít stále kvalitní náboje 😀 😀 😀

nika
15. pro 2009

ahojki holky, zdravím vás. tak sem usím poptat s kočárkem jezdím pár týdnů a strašně vržou kolečka, nejdříve teda spíše pérování a teď přední kolečko, znáte lék? zkusím ho sundat a nasadit ale nevím jestl třeba promazat.

jinak spokojenost naprostá. 🙂

lucenek
15. pro 2009

mětaky vrže či rupe v konstrukci tož nevim no...kolco namazat určo ale s tím rupáním v konstrukci nevim

pikusa
15. pro 2009

Lucenek...a jezdí děti k vám???my právě máme holky dost často....maj tady i pokojíček,tudíž je tady nějak málo místa 😲

lucenek
15. pro 2009

ne vůbec.....maminky si to nepřejí

pikusa
15. pro 2009

No vidíš.....a maminka holek by je sem nejraději nastěhovala......ale teda alimenty by brala pořád...

lucenek
15. pro 2009

no každý tomáme nějak že..mě to nan jednu stranu mrzí...alke na druhou jsme rodina bez zásahů zvenčí, určo chápeš jak to myslím 😉

pikusa
15. pro 2009

jo chápu a vastně na jednu stranu závidím 😝

marketka.27
15. pro 2009

Ahoj, na autosedačce PP jsem objevila nějaký průhledný plast, na levé straně. Vůbec nevím, k čemu to je dobré 😒 ... Nevíte?

pikusa
16. pro 2009

Market...myslím,že k ničemu 😀

prchalka
16. pro 2009

Ahoj, řeším ten problém, že se mi dítě cca 13kg a přes 80 cm nevejde do Implast Bolderu skoro ani oblečené, natož s fusakem, nedejbože by si chtěla lehnout.
Mohl byste mi někdo prosím vyfotit nebo hodit obrázek, jak se dá přehodit ta stříška a nánožník, aby bylo dítě čelem k vám? Jak se to pak polohuje nebo to už pak nejde? PP se mi líbí, jen mi va, že sporťák není čelem k vám, ale někdo tu psal, že to jde 😉 😉 Čím bude větší, tím víc asi bude chtít koukat ven, ale někdy na ní taky ráda vidím já 😀
Stále řeším, jestli jí koupit prostornější kočár a vůbec nevím, to už by byl třetí, máme ještě golfky.. Jsem trochu bezradná!Díky!

lucenek
16. pro 2009

PRCHALKO....sorryza caps
dej mímču prostor koukat ven,ono si zvykne nebuj 🙂

babulina
16. pro 2009

ahojte, poradite mi baby? cakame drobca v juni, takze predpokladam ze do decembra snad vo vanicke vydrzi a teraz moja dilema, po prvej dcere mame porte-enfant GM (je to plastova polovanicka pre PP) a rozmyslame ci by nebola lepsia radsej navetta, ake mate skusenosti dokedy sa vam zmestili drobci do navetty, napr aj s fusakom (ten mame emitexovi a sme s nim spokojni, teda menit ho nebudem), dakujem

kacka.l
16. pro 2009

Já myslím, že porte enfant je dobrá, ale pro mimi je lepší podle mě navetta, není tak otevřená. I když v červnu moc nefouká. Bruníček je taky červnový a vydržel v navettě necelých 5. měsíců, takže od listopadu jezdí ve sporťáku. Ale některá miminka, tak vydrží i déle. Třeba od Peti. Rozměrově je ta P.enfant stejná jako navetta, takže jde jen o kosmetické drobnosti. 🙂

babulina
16. pro 2009

dakujem kacka.l 🙂

oliver1
16. pro 2009

Ahojte kočky, čakáme druhé babo, chceme kúpíť nový kočík pretože starý sme predali lebo sme si mysleli že druhé babo bude neskôr, ale to je jedno. Veľmi sa mi páči PP GT 3 no neviem či sa mi zmestí do klasického výťahu. Neviete mi poradiť?

lucenek
16. pro 2009

Oli jedině přeměřit výtaj, rozchod kol, délku konstrukce-tohle najdeš u všech prodejců PP ty rozměry a pak jen měřit, jiná rada není

oliver1
16. pro 2009

ďakujem lucenek, dnes som už merala aj výťah a pozerala som na nete rozmery kočíka no ale nijak mi to nevychádza ☹ , škoda, asi ostaneme pri x-landeri.

lucenek
16. pro 2009

Oli mě se taky nevleze do výtahu, tak parkuju v kočárkárně