Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

pikusa
13. led 2010

A lucenek...ty máš teda pláštěnku i přes madlo???

kacka.l
13. led 2010

No já mám i tu na celý kočár, ale raději jezdím s origoš, jen připnu a jedu, taky drží pěkný tvar, madlo je tedy mokré děsivě-jako rukoje´t, ale střecha snese i ten nejkrutější liják a nepromokne ani trošičku, kapky se drží na povrchu a vysychají pěkně dlouho, mi se střecha nezaflekatila naštěstí ani jednou.

pikusa
14. led 2010

Já mám teda přes kočár celý,ale ne na madlo a tak je taky mokré....a ledvinka taky....

barca1
14. led 2010

ahoj
kdyby jste někdo z těhulek měli zájem prodávám autosedačku byla použita asi tak 5krát nemáme auto a mame zimní mimi tak jsme ji nevyužili tak kdybyjste někdo měli zájem tady je odkaz je perfektní a prostorná
prodám i bez aukce pokud jí někdo budete chtít
http://aukro.cz/item879742062_peg_perego_primo_...

lucenek
14. led 2010

pikus já mám tu největší emitexovou a je tam u madlové dírky takový cancour a ten překryje celou ledvoinku nebo když ten cancour zvednu a chytnu přes madlo tak mám suché i madlo a je to po celé délce akorát to držím já 😉

sedmikraska710
14. led 2010

jituskok, děkuji za info.. já jsem na rizikovém těhotenství, tak jsem se zatím nikam na kočárky nedostala ☹ jaké byly dojmy? Rozměry kufru Fabie jsem nikde nenašla, zkusím to přeměřit, ale nejlepší by byla asi osobní zkušenost..

jituskak
14. led 2010

holky, já jsem sklamaná. byli jsme v tom sam baby a neměli ho tam. mají ho dostat... to mi na nic, když je to 50 km. mě by to nevadilo tam jet třeba o víkendu, ale maža by to asi nerozdejchal 😀 ale zase se nám moc líbil jane slalom a malej tam měl opravdu hodně místa... tak teda fakt nevím. zase se mi líbí jane powertwin a ten asi budeme potřebovat🙂, tak bych měla jedno lůžko a dva kočáry.... já fakt nevím. chtěla jsem to pp vidět naživo.

lucenek
14. led 2010

jitu ty asi budeš potřebovat fakt to janečko 😉

jituskak
14. led 2010

a není to špatnej kočár, že ne?

nika
14. led 2010

jituska jane? je dobrej, měla ho sestřenice a byla spokojená, je o cosi lehčí. mně se nelíbily barvy a brzda na přední kolo, nic víc v tom nebylo.

lucenek
14. led 2010

není je dobrej ale vzhledem k tvému stavu a věku prvního prcka to úpower twin je lepší

jituskak
14. led 2010

no, já bych koupila nejdřív slalom a později k tomu te powertwin.

pajadaja
14. led 2010

Sedmikraska 710 : Ahojky máme stejnou kombinaci, krátká Fabie a koupený kočárek Peg perego, přes víkend bude Fabka doma a kočárek taky, tak to zkusím do toho kufru poskládat. Zatím jsem to nezkoušela, protože chceme kupovat nové auto. Ne teda jen kvůli kočárku 🙂 už teď je nám Fabie malá když cestujeme Čechy - Morava. Tak pak napíšu výsledek 😉

zazalienka
14. led 2010

ahoj, ja mám opel astra caravan - combi verzia a mám čo robiť, aby sa tam do kufra vošiel podvozok..🙂 malý synček je ešte posledný týždeň v brušku, ale keď sme to skúšali do auta, tak do kufra vošiel podvozok a vaničku dovnútra.. ono ten podvozok aj po vybratí predného kolieska je dosť veľký.. kočík je skvelý, už sa teším na kočíkovanie, len teda do Fabie, neviem neviem.. my máme obrovský kufor, keď chcem niečo vybrať, musím tam vyliezť a to mám 181 cm.. a aj tak mám trošku problém..

sedmikraska710
15. led 2010

Papajda: Moc moc děkuji! Já jsem se do něj úplně zamilovala, a pak si teprve uvědomila, že se tam možná vůbec nevleze ☹ Naštěstí bysme měli být zatím jen tři, tak si říkám, že korbička a další věci se snad vejdou na zadní sedadla.. A ty máš jen sporťák, nebo celý komplet?

jituskak
15. led 2010

holkx, včera jsme se s manřoz rozhodli pro pp a dneska mi psali, že už je jenom barva cedro a moca, tak tedka nevím, kterou bychom si měli vzít... poradte...

nika
15. led 2010

já mám taky opel astra combi a v pohodě. skládám většinu podvozek zvlášť dám až do kufru a vaničku - naveru dám tak že ji postavím na bok, tak je kočárek schován i pod deskou kufru a není vidět. ostatní věci něco se vejde okolo podvozku něco dávám na sedačky, jak kdy. ael když jezdím k rodičům kde nemám pro malou nic a tahám vše sebou i na 14 dní tak se v pohodě vlezem se vším 🙂

přesně když je malý kufr je to vyřeišt jinak 🙂

barca1
15. led 2010

ahoj holky před časem jsem vám psala jak nám dodapdla reklamace na pp hlavně teda neochota servisu možná si vzpomenete dávala jsem příspěvky i na obranu spotřebitele a pak dávala odkaz sem šlo hlavně o kmitání předního kolečka po půlročním používání a vadný ložiska na zadních kolech ty jsou totiž tak z nekvalitního materiálu že počase u nas pul roku při normální jízdě a žádném sportu vznikla taková vůle že kolečka byla volná a hýbala se tak jen vám chci napsat kočár jsme reklamovali třikrát vždy bez úspěchu pokaždé to svedli na naší vinu ale nebyla to pravda kočár jsme odnesli na státní zkušebnu v Brně která vše konzultovala se státní zkušebnou v jablonci tam nám řekli že jde o špatný výrobek který nesplnuje normy a špatnou technologii a určitě by jsme spor vyhráli ale jelikož nám řekli že posudek by stál 12tis a soudní spor by mohl trvat i 9let jako na kočárek jiné firmy který taky zkušen¨bna řešila a který byl taky prokazatelně špatný výrobou tak jsme od toho odstoupili s tím že jsme si nechali kočárek poravit od kamaráda který nám udělal nové uložení z lepšího matroše vyšlo nás to sice na 400kč ale lepší ne 12tis a hlavně jezdíme.nicméně at žije česká republika a její zákony v životě už bych do drahého kočárku nešla a už vůbec do pp po zkušenostech a hádkách ze servisem!!!!!!!!a další věc pár dní zpět mi psla nějaká dívčina že má po pul roce používání stejný problé¨m a co s tím může dělat nejhorší je že nic servis jího vrátí s tím že to je její vina.Tak prosím hodně přemýšlejte než se pro tento kočárek rozhodnete platíte totiž jen značku ne materíal ten je jeden z nejlevnějších. 😒

lucenek
15. led 2010

barco prostě jsi káplka na šejd, ne všechny tak šmejdy budou, já jsem spokojená a to mmoooooc

emanka
15. led 2010

barca, aj mne to robí predné kolečko a to ho máme od septembra a ani nechodím s ním každý deň ☹ Takže tiež čakám, kedy mi odíde úplne, som zvedavá, čo s ním potom budem robiť. Skúsim reklamáciu, tak som zvedavá, či pochodím ako ty...poviem ti, nič moc 😝

Jituskak, ja by som si vybrala moca, ale ak chceš inú farbu, tak si ho objednaj odinakadiaľ 😉
Ja mám titanio a som spokojná 😉

kacka.l
15. led 2010

Jituska, ta mocca mi přijde, že už se dělá snad 100 let. Omlouvám se všm mokačkám. 🙂 A ta cedro se mi líbí, jen na ni polezou mouchy. Přesně tak, objednej jinde. 🙂Všude je teď prodávají kolem 9500,-

katulka2709
15. led 2010

sedmikraska710 my mame tiež fabiu klasicku tu najmensiu a kocik tam vojde, len musis odopnut vsetky kolesa. Chce to len trening ale ide to 😉

pikusa
15. led 2010

Jituska......objednej jinde 🙂
Baru....já si myslím,že i jiný drahý kočárek se někdy nepovede...já vím,stát se to mě,jsem naštvaná jako ty.....
A levný kočárek může být super,ale taky ne....je to holt kus od kusu....
Jooooooooooooooooooo
Jituska 😀 co to vidím v pasu?????????????Gratuluju 😉

jituskak
15. led 2010

psala jsem jinma a není. ta paní mi psala, že už není ani na centrálním skadu, takže mi ho ani nemůže objednat. a měli přesně jenom ty barvy ve všech obchodech. tak berem moka.

nika
15. led 2010

jituskak jestli se ti zdá moka nudná tak jde vybavit krásnou podložkou od paní z MMB, nevím kdo ji má mysím že pikusa že?

nebo barevným slunečníkem, půjde z toho udělat trendy kočík v barvičce. a i se líbí. je taková elegantní.

pikusa
15. led 2010

Jitus...dnes jsem chvíli jezdila s maminkou co má moka....a je pěknej.... 😉

jituskak
15. led 2010

jako líbí se mi. holky, já jsme se ted tak rozčílila... tchánovci přijeli po měsíci a byli tu od 4 do ted. chudák malej. do toho jsme měli schůzku z finančním poradcem a oni ne, že by jeli,a le sedí tu a hrajou si s malým. a pak, kdyý ten FP odešel, tak nás začali presvědčovat, abychom byli opatrní a vře si prošli a tak. jako kdyby ten člověk byl nějakej podvodník. já ho znám dlouho a věřím mu a oni, protože se v 90. letech spálili, tak prostě nevěří nikomu. jsem teda fakt vytočená. já jsem tak nasraná. ještě mi tchán řekl, že jsem blbá.... to bylo naposledy. jsem to manřovi řekla, že ještě jednou mi něco takovýho řekne, tak mě a malýho viděl naposledy.

pikusa
15. led 2010

Jitusko....nojo....tchánovci 😒 ale toto ti řekl???bych byla taky nas......
A ještě----miminko další bylo plánované????takhle brzy jste chtěli??

jituskak
15. led 2010

miminko není plánované, ale chtěné je. co už🙂
já jsem totálně vytočená. to je furt dokola. já tchána nesnáším, ale vždycky jsme se k němu chovala slušně. to asi byla chyba. no nic. jdu se postarat o malýho, chudáček, je půl desáté a on spal od 15.30 do 16.00 a od té doby ho tu tahali...

pikusa
15. led 2010

Jooo pomuchlej ho broučka...... 😉
A já už taky přemýšlím o dalším,kdyby to přišlo,nebránila bych se 😀
ale chlap ještě nechce