Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

jituskak
18. led 2010

holky, mi má přijít tento týden a normálně se začínám bát. 😕

lucenek
18. led 2010

kači klidně jde o to se domluvit holyk a jak máte perování? ted v tom sněhu ho mám na soft a drandíme fajně
v obchodáku dávám na hard ale tím jak je kolo mokré tak radši at¨retuju bo do zatáčky se šmykne a je tak napůl...a nejede sviňa dokud do něj nekopnu, ale to mi dělal i speedy

kacka.l
18. led 2010

Pěkné kojící místnosti jsou v shopping parku, tak třeba tam??? Nebo klidně v porubě, já prso vytáhnu všude, a že teda je. 🙂 🙂 🙂

lucenek
18. led 2010

http://kavarna-ostrava.vetrnik.eu/
nebo tady u segruše v cukrošce, tam se nekouří

kacka.l
18. led 2010

Větrník vypadá super, tak až se umoudří počasí, tak se domluvíme. 😵 Lucenku dneska mi přišly ty energy, ale víš co? Tam vzadu jak se to nadzvedává při skládání, je ta packa zlomená a vytažená z toho červ. kolečka. Dá se to složit i nadzvednutím jiné části, takže to neva, ale má to ještě na něco jiného vliv???Děkuji.

lucenek
18. led 2010

kači myslíš to červené kolco u košíku dole? nebo ta boční páčka??vlevo?

zuziq
18. led 2010

tak my uz ho mame doma a duuufam ze s nim nebudeme mat podobne trable.. 😕

kacka.l
18. led 2010

Zuziqu, snad to bude dobré. Lucenku myslím to uprostřed u košíku. Páčka je dobrá. 🙂

pralinka25
18. led 2010

zuziq a za kolko ste zohnali trojkombinaciu?
My tiez planujeme kupit Javu. Teda na zivo sme ju nevideli. Je taka ako na obrazku??????

No a dnes sme sa pytali v obchode kde ich predavaju ci maju na Gt 3 vela reklamacii a ci sa predavaju a povedali ze sa predavaju dobre a zatial nemali ani jednu reklamaciu. 😎

zuziq
19. led 2010

pralinka25 jj je taka ako na obrazku, este mozno krajsia lebo ta siva je taka striebrista... a 3kombinacia nas vysla na 790 EUR

pralinka25
19. led 2010

tak to je super cena. My sme zatial najlacnejsie nasli za 726 ale len dvojkombinaciu 😒

zuziq
19. led 2010

co sme si zistovali, tak to bola asi najlepsia cena co sa nam podarila najst... kupili sme ho priamo v perego predajni v auparku

pralinka25
19. led 2010

ano?????? tusim tam budem musiet zajst. Mali ho tam aj vystaveny? A mate k tomu aj plastenku?

zuziq
19. led 2010

maju ho aj vystaveny.. je k tomu plastenka aj taka mensia tasticka na rukovat 😉

pikusa
19. led 2010

Zuziq..tak at se vám dobře jezdí a kočík je v pořádku 🙂

zuziq
19. led 2010

pikusa dakujeme.. snad sem budem za par mesiacov pisat same chvaly 😉

pralinka25
19. led 2010

no super. Tak pojdem omrknut do Auparku 🙂

ja tiez verim ze budu tie kociky v pohode, ked nie tak vykrutim krk riaditelovi Peg Perega 😀

pikusa
19. led 2010

Holky...já jsem fakt spokojnená....
a to s ním jezdím denně,v terénu,ted ve sněhu to jde sive hůř,ale jede,....
skládám ho do auta min.jednou týdně....kolečka v poho...
jen brzdu si občas pošteluju

jituskak
19. led 2010

holky, nikde jsme to nenašla. jsou nějaký univberzální adaptéry na jiný autoseačky? na mimčo chceme koupit romerku 0-13, tak jeslti mi tam bude pasovat.

emanka
19. led 2010

aj ja som spokojná...síce tiež sa trošku hýbe predné kolečko, ale zatiaľ je to ok 😉
Mala som s ním len jeden problém a to teraz cez víkend, potrebovala som ísť taxikom, ale nemohla som zohnať taký, kde by sa vošiel 😲 ....ale to je v pohode, taxíkom chodíme raz za čas a do nášho sa v pohode vojde 😉

nika
19. led 2010

holky prosím vás kdo máte nechvávanou ušitou vložku dokočárku od nějaké paní z MMB můžete mi dát odkaz do IP. chci si zainvestovat do vložky na oživení 🙂 díky

nika
19. led 2010

jde mi o sporťák díky

lucenek
19. led 2010

Kači tak to je v poho hlavně že jde složit a rozložit do zacvaknutí čili napevno
niko zadej do vyhledávače na MMb vložka do kočárku a tolik mamin ti vyjede...jen si vybrat cenu a patroš
jitus nebude na PP pasuje jen PPsedačka

jituskak
19. led 2010

tak jasně vyhrála romerka, podle adacu. oželím nandávání na podvozek.

lucenek
19. led 2010

jitu já taky mám MC cabriofix.....

jituskak
19. led 2010

ta je tuším o něco ještě lepší, než romerka, ale v těch testech se moc nevyznám. a halvně jedu se slovníkem🙂 máme pro šimoka king plus, tak asi koupíme ve stejný barvě i 0-13🙂 takže taky nenandáváš na podvozek, že?

kacka.l
19. led 2010

Holky, to jako přendáváte mimi, když usne do kočáru?? 😕 No vlastně proč ne. S prvním mimi jsem dělala to samé, ale bylo to před 7 lety, kdy o nějakém nacvaknutí sedačky na podvozek nikdo nevěděl. 🙂 🙂 Pro mě to byl neocenitelný pomocník. Nejdříve jsem jezdila s chicco po dceři, ale pak jsem dokoupila PP, a super. V 5 měsících malého jsem ji prodala s tím, že bude jezdit v chiccu, protože do navetty se mi nevlezl a mi se pořád nechtělo oblíkat sporťák a vyslíkat, protože celý kočár se mi nechtělo tahat. Ale malý tak v chiccu řval, že jsem musela znovu koupit PP a je tam spokojený. A tak vysvlíkám a oblíkám spor´ták dál. 🙂 🙂 🙂 🙂 Myslím, že PP tri fix-je fakt dobrá, ale nevím jak obstála v testech- třeba špatně. Já jsem se rozhodla, že nebudu investovat tolik do sedačky na cca 7 měsíců, ale až do té pokračovací. Teď mám vypraný cybex pallas. A doufám, že bude dobrá.

Lucenku a jak ty? Tobě nevadí malého přehazovat?? 😉

lucenek
19. led 2010

kači ještě nemusím ještě se o druhé prtě ani nesnažíme, ale měla jsem quinny speedi a na to se klikat dalo a moc jsem to nevyužila autem na nákup, k doktorce po kámoškách to bylo vše, prochajdy v kočáru, a když malá usla šla se sedačkkou doma k oknu a bylo 😉

lucenek
20. led 2010

jako ono dítko nemá dle pediatrů trávit moc dlouho v sedačce, kvůli te poloze, jako dočasně převozy plus do začátku využít jako krmítko při prvních příkrmech OK ale nic se nemá přehánět

kacka.l
20. led 2010

🙂 Lucenku, to je pravda. malý tam jezdí jen k dr a na nákupy. 🙂

holky teď jsem z hrůzou zjistila, že nejde asi vyprat boudička spor´táku, že??? Malá mi včera na to položila čokoládový koblih. 😕 😕