• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
Zuziq máš krásný termín porodu :wink:
a já měla kočárek u našich a při každé návštěvě jsem si pojezdila :grinning:
23. led 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikusa no keby nam ten datum aj vysiel :grinning: pripadne podla velkosti by to mohlo byt aj 14.2. tiez nie zle a k tomu meniny 1.aprila - na drobcekove sviatky nebude nikto zabudat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. led 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No na Valentýna jo???a nevybíráš si nějak moc???
23. led 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. led 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jaaa? nieee? ja nie som narocna a vyberava :grinning: si to planujem, jakeby sa to dalo :grinning:
23. led 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já měla termín 13.4....švagr chtěl aby se narodil 12.4.na jeho narozky,mamka at držím do 21.4.na její narozky a chlap chtěl aprílové dítko....a nakonec je 7.4 :grinning:
23. led 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
aspon sa nikomu neukrivdilo :grinning:
23. led 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Néé to ne....
a hele---narodil se jako 14.miminko v dubnu v té porodnici,7.4.,vážil 3.44 a hodina narození 4.43
samé 4 :grinning:
23. led 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
fiiha tak to bude 4 jeho stastne cislo.... :wink: mali by ste skusit podat loto :grinning:
23. led 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No asi jo....to asi budeme muset :grinning:
23. led 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuziq...tady to jsem ted našla...můžeš si to načasovat
http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=64407&vGroupOffset=0&vOffset=0
:grinning:
23. led 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
fiiha zaujimave, idem studovat :grinning:
23. led 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já netušila,že něco takového je :grinning:
23. led 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky...toto jsem našla na kmitající kolečko

tak ještě jedna rada, sundej přední kolo a na tu osu,za kterou je přidělaný do kočáru tak na ni navléct malý O kroužek-vodovodní těsnění, je to průměr 16mm, stojí to pár halířů, zmizí tím to klepání a trošku stuhne otáčení kolečka , tak by již nemělo kmitat
23. led 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuziq dik za radz s tym auparkom :dizzy_face: boli sme tam a zoberieme ho odtial. Je tam fakt najlacnejsi.
A moja mama sa narodila 22.2 :wink:
23. led 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
pralinka25 tak si drzme palce, aby bolo vsetko OK :dizzy_face: Ja som sa aj pytala, ci nemaju reklamacie na kmitajuce koliecko a automaticky predavac povedal, ze netreba s nim rychlo chodit... tak som mu vysvetlila ze my urcite s kociarom behat ani korculovat nebudeme a on len na to ze sa nemame bat, ze oni su priamo servis ak bude problem, tak to opravia... tak dufam, ze nebudeme potrebovat a ak by naaahodou ano,tak to bude tak, ako povedal :sweat_smile:
23. led 2010 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no predavac bol fajn. Tiez sme sa ho pytali na reklamacie a aj v inych obchodoch. Vsade povedali ze zatial nemali nic co by sa nedalo vyriesit, ze to boli len drobnosti ktore by sikovnejsi clovek zvladol doma aj sam ako dotiahnutie brzdy, defekt a tak.
jj drzme si palce ale ja verim ze bude OK :wink: tesim sa na neho. Ty ho uz mas aspon doma. U nas je este skoro tak este chvilocku pockame ale tak za mesiac aj kusok by sme isli pre neho :dizzy_face:
23. led 2010 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuziq....nádhera....
prodám tu Navettu,at si pak můžu kdyžtak pořídít jinou :grinning:
25. led 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuziq je fakt peknucky
25. led 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jestli někdo budete prodávat navettu v dohledné době (do léta), tak se ozvěte. budeme kupovat i tu, pro prcka, tak bych měla zájem.
25. led 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituško...já jí prodám....určitě....
mám šedou,ale to víš....je v super stavu,jen bych raději osobní odběr.....ale kdyby jsi chtěla vykoumáme to
25. led 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
a odkud jsi?
25. led 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem kousek od České Lípy----Liberecko
25. led 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, uvažuji o tomto suprovým kočárku a jedna věc mi ještě vrtá hlavou, jak je kočárek skladný na převážení? Bydlíme na vesnici a docela často cestuji autem, proto potřebuji kvalitní a zároveň lehce složitelný kočárek. Dle informací od prodejců to vypadá, že kočárek ve složeném stavu je docela objemný :confounded: Jaké máte zkušenosti s převážením vy? Moc děkuji za reakce :wink:
25. led 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme to našla na mapě. v létě pojedeme do nepřívěci k příbuzným a to je kousek. jinak jenom kvůli korbičce tam asi manža nepojede:slight_smile:
25. led 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kam že to pojedete???????
Kaninko....opravdu je i složený docela velký....ale podvozek se dá složit dobře,korbička se šoupne třeba na zadní sedadlo....
25. led 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je kousek u ml. boleslavi. takže kousek od tebe:slight_smile: ale je to jeětě dlouhá doba.
25. led 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jitusko...aha, no to je kousek.... :wink:
hele...tak pokud chceš nechám ti jí.....bude doma uložená pro tebe.....¨
jestli budeš ještě hledat jinde,klidně,jen mi dej vědět ju??
25. led 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jasně, ale zase, klidně ji nabídni, páč takhle ztrácí hodnotu.
25. led 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek