• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
Já ani nevík,kde to ukazují na obrázku a abych řekla pravdu,už si ani nepamatuju,kde byla....
ale schovaná byla důkladně teda
11. únor 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj,my jí měli schovanou pod sportovní částí. :wink:
11. únor 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
nenasla som ju tam.Muz uz volal do obchodu..povedali ze sa pozru ci nemaju na predajni neaku a zavolaju do peg perega aby ju poslali..dakujem :slight_smile:
11. únor 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janka....tak hlavně,at vám jí pošlou...... :slight_smile:
joo pod sportákem,ale už přesně nevím,kde to bylo...
11. únor 2010 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kedze som ju nenasla tak povedali ze maju na predajni jednu a mozme si pre nu prist :slight_smile:
Jaj a strasne sa mi paci :slight_smile: hlavne to ze dcera si tam skusala sadnut (mala 3 roky cize je uz velka) a uplne v pohode sa tam zmestila :wink: mali sme predtym pliko P3 ale toto je omnoho lepsie :slight_smile: a vacsie.
11. únor 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
To máme počásko, co?! Drandí se vám dobře i tam kde je neprohrnuto?

My jsem včera byli na UTZ, vše je vpořádku a čekáme zdravou holčičku! :slight_smile:
Mám radost, že je vše OK, už se na ní moooc těšíme.

Příští týden si asi dojdemem vyzvednout kočárek, to se budu kochat. :wink:

A s tou vahou do 15 kg se jistí, určitě unese kára víc! 15kg je i u většiny
golfek a to tam jsou někdy děti až do 4 let, třeba na dovči a tak! :wink:
11. únor 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Arku......tak gratuluji k holčičce :slight_smile:
Janka...tak hlavně,že pupmička bude.
A jak se jezdí????noooo je to těžký,jak je to ted i zmrzlý,tak blbě,ale jde to.Určitě líp,než kamarádcemco má vepředu 2 zdvojená kolečka :slight_smile:
Jitusko......ještě jsem to nevyfotila,ale neboj,myslím na tebe :slight_smile:
12. únor 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
potrebujem poradiť, líšia sa kolekcie z roku 2007,2008,2009 oproti najnovším okrem farby aj niečim iným , napríklad nejakou plus výbavou,díky :slight_smile: :slight_smile:
13. únor 2010 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
December, ja som tie kolekcie pozerala a v kolekcii 2010 je vanička Navetta XL, je o 7 cm dlhšia ako Navetta z roku 2009, čo ma teší, včera som to na nete pozerala a dúfam, že je to tak. :wink:
14. únor 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
tak pumpicku uz mame doma :slight_smile:
Chcem sa este spytat kde skladujete kocik?my ho mame zatial doma na zemi a zaberie skoro pol chodby ked je zlozeny :slight_smile:Tu su byty tak riesene ze ked sa otvoria bytove dvere je hned obyvacka. rozlozeny nemoze byt lebo nemame miesto :frowning2: preto som si kupila aj ten nadstavec na Navettu aby som ju mohla mat v obyvacke.
My sme tiez kupovali novu Navettu aj ked mame z plika.Lebo tato je vacsia.Pamatam si ze do tej prvej sa mi dcera zmestila naozaj len chvilu.
14. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
December....myslím,že rozdíl jiný není....
jen pak 2010 je ta jiná navetta.
Janka....tak hlavně,že máš pumpičku.A kočárek???jinde než doma to nejde,takže je v chodbě :unamused: ted je to na palici,je tamsive v koutě,ale i tak zabere dost místa....pořád venku mokro,takže denně vytřít,protože malej se plazí všude a právě kolem kočárku se mu mooooc líbí.
14. únor 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Můžu se zeptat? Koupily jsme Gt3 a zatím jsem ji nezkoušela. Jak se vám vleze do auta? Mám Fabii-krátkou,a netuším,jestli to tam dám nebo ne.Jak to řešíte? Děkuju za odpověď.
14. únor 2010 v 19:01  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dorko,neporadím....já mám auto velké.....
14. únor 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikusa-děkuji. Snad se ještě někdo z holek ozve. :wink:
14. únor 2010 ve 20:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
mám podobný dotaz jako doorka ale auto ford focus - nemáte někdo zkušenost ?
14. únor 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ho převážela jen jednou a měla jsem sundaný všechny tři kolečka a máme peugeot 406 sedan
14. únor 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
varo my máme focuse ale kombíka a vejde se, v pohodě. a durhé auto Opel astra taky combi takže pohoda.
14. únor 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Narvala jsem ho do punta, sice bez kol a asi trpěl, ale vešel se. :slight_smile:
14. únor 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
dorka: a podobne otazky: ja mam citroen C3, cize pomerne malicke auto...a bez predneho kolesa - ktore ide dole iba kliknutim - sa tam v pohode zmesti
15. únor 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, vrátili jsme se včera z hor a na náš kočár zkrátka nedám dopustit a odpouštím mu i některé "naschvály", které nám občas udělá:grinning: Je to tank, projedu s ním prostě všechno.

Doorka, no nevím, my máme Fabii Combi a je to taktak, saundáváme přední kolečko a když potřebujeme dát do kufru podvozek i Navettu, tak je to nadoraz. Musíš vyzkoušet. Ale je fakt, že kočár dáváme do auta ohleduplně k autu i ke kočárku .... Jak narvat za cenu postupného ničení jednoho nebo druhého by se to asi taky dalo :frowning2:
15. únor 2010 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
market :grinning:
já taky včera jsem drandila po neupravených chodnících jako mokrá až na řiti ale projela jsem
15. únor 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doorka my mame tiez fabiu kratku a vojde tam, len treba dat kolesa dolu vsetky a sklopit rucku dolu uplne. Treba poskusat ale ide to :wink:
15. únor 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc vám děkuji za odpovědi. Pomohli jste mi. Dííííky.
15. únor 2010 v 17:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby dnes som zase studovala trosku navettu a zda sa mi to vnutro take "tvrde". Mate v nej na spodku nejaky madrac alebo davate na spodok nejaku deku? :confused: Alebo to tak ma byt?
15. únor 2010 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuziq, mám na dně složenou deku, ale původně spíš kvůli zimě, než kvůli tvrdosti. Teď už mám dobrý fusak, ale deku tam dávám pořád, spíš ze zvyku :slight_smile:
15. únor 2010 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuziq ja mam od chicco matrac do vanicky, asi to je univerzal, pekne tam sadol, ale kupila som ho v taliansku tak neviem ci sa aj tu da kupit, na ten matrac mam aj take male napinacie plachticky, myslim ze na leto je to super a na zimu to riesit netreba ked bude fusak :wink:
16. únor 2010 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Paní co šije ty vložky do sportáku šije i vložky do kočárků....
já tam měla deku,pak plínu,pak fusak...
16. únor 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky nechystáte se někdo prodat navettu papaia, kamarádka shání, ale tak kolem 2000,- kč. Kdyby jo, tak mi písněte SZ, prý může být i poškrábaná, ale čím levnější, tím lepší. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Tak úkol splněn.:slight_smile:
18. únor 2010 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsme našla na netu, že na peg perego pasují autosedačky romer, takže mám radost:slight_smile:
20. únor 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to tedy koukám, protože dle mě tam nic jiného než PP nepasuje, možná s adaptéry jo.
21. únor 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek