• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
market taky to máme nafest já s tim nehnu vůbec manža joo
7. bře 2010 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mne to neišlo ani keď bol úplne nový a teraz už to ani neskúšam...

baby, neviete, či niekde majú, alebo či sa dá objednať košík? už sa mi tam urobili 2 diery, to jak tam cpem v rýchlosti pláštenku a tá to roztrhala :angry: chystám sa to zašiť, ale určite to bude vidieť
7. bře 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě to teda dost vytáčí, jezdím s kočárem i po lese a tak, takže to odpružení bylo jedním z důvodů, proč jsme si PP pořídili :angry:
7. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
market hele až se sejdem dám ti esmarcha takovou divnou gumu, používáme to na zatažení paže při zajištění žily, ale samo, že novej a tím to kolco obtočíš a pak to jde dobře.....jako i minerálky tím otvíráme :grinning:
7. bře 2010 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek, díky předem:wink:
7. bře 2010 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky....
tak jsem zjistila,že nutně potřebuju pilko :slight_smile: :slight_smile:
Na košík bych se poptala v malli....pán je super......
Odpružení mám stále na soft a neměním.
8. bře 2010 v 07:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj:slight_smile:
Pikusa, peregačky celého světa potřebují Pliko, já nevím, že těm chlapům to tak dlouho trvá, než pochopí, že ho potřebují taky:slight_smile:
8. bře 2010 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a ta váha vám neva?
já jsem malá slabá, potřebuju lehké gokfky co vynesu ty tři debilní schody do mhd
8. bře 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek, já nevím, zajdu si je do obchodu "ochytat". Ale asi neva, protože mi tak moooooc líbí:slight_smile:
8. bře 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo chápu já mělagraco bo se mi líbil, ale šel z domu, hrůza, pilko je krasavec o tom žádná to skládání rozkládání jeako šupa, jen ta váha by mi vadila
8. bře 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě to přepnutí na soft šlo taky těžko poprvé vůbec a až teď jak jsem dělala jarní údržbu, tak jsem držela v ruce tu hadru a teprve s tou jsem to otočila, ale šlo to hodně těžko..ale na soft se jezdí super...
8. bře 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucenek, no já si pořád myslím, že to zvednu. Když jsem schopná zvednout GT3 s Navettou (ne teda do tramvaje, samozřejmě, mám 158 cm:grinning: :grinning: :grinning:). Uvidím jak je to velké, toasi bude pro mne důležitější než váha.
Já to přepnutí neotočím, jen vždycky přijdu o nehet :frowning2: , když to zkouším.
8. bře 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
market ti donesu to gumu
jako prázdný kočár zvednu taky ale třebas jeden schod
ale do mhd fakt nehrozí
8. bře 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já kočár zvednu, když ho nesu domů, ale netahám to zbytečně, většinou si odepnu korbu a odnesu zvlášť. Váha mi problém nedělá (spíš jsem dlouho nemohla nic zvednout po SC a i teď si šetřím záda, když mi pořád ještě nezabírají břišní svaly), ale mám krátké ruce, tak se mi to blbě drží. Proto si myslím, že s těma golfkama to půjde. Možná zjistím, že ne :wink:
8. bře 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj tak to jo,
u mě nohrozí že bych sama vytála sporták na 3 schody navíc to bereš bokem kočár když seš sama a dveřešaliny holt jsou uzké
8. bře 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se vrátila z první velké cestovní projížďky s Plikem z Ostravy. A je BOOOOOOOOOOOOOOOOžžžžžžžžžžžžíííííííííííííííí. :slight_smile: Do tramvajky jsem si ho vynesla sama i s nákupem s tesca, když už jedu, tak nakoupím :slight_smile: :slight_smile: , super se řídíl, ne sice jak GT3, ale šlo to, ale hlavně Bruník se tam vešel skvěle i sfusakem, a víte co, pasuje na to nánožník z GT3 já to nafotím a hodím do fotogalerie. Malý ještě spí, je fakt super. Ty energy, co jsem měla předtím byly super, ale toto je nej, nej- je to golfový GT3. :slight_smile:
8. bře 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je to v albu kočár. Jinak mě to jde celkem přepínat, ale chce to fakt zarvat, já jezdím většinou na ten střed.
8. bře 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky....vy mi dáváte,to bude mít drahý radost :grinning:
8. bře 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jojo, drahý to bude mít drahé!!!! :slight_smile: :wink:
8. bře 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to bude :grinning:
ted mi volal,že se udělá plovoučka v kuchyni....ještě tento týden.....takže vše vystěhovat..... :astonished:
A já na to,že po plovoučce bude nový kočárek,že mu to ale vysvětlím až doma :grinning:
8. bře 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. bře 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: AHOJ MOJE RADKYNE,
DNES ME PRISEL GT3 JSEM Z NEJ NADSENA, ALE PROSIM VAS O RADICKU-KDE SEHNAT NA NEJ PLASTENKU PRES CELY KOCAREK?A TY OZDOBNE VLOZKY DO KOCARKU? MATE NEKDO S TIM ZKUSENOST MYSLIM , ZE BY SE MOHL SETRIT S TIM TEN VNITRNI POTAH ZE?TED JSME NEMOCNE DOMA,ALE AZ TO PUJDE HURA VEN!!!!
DEKUJI VAM VSEM CO ME ODEPISETE A JESTE DO VYTAHU SE VLEZEM SICE TAK TAK , ALE ANO
PA PEKNY DEN VAM VSEM LIBA
:slight_smile:
8. bře 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pli - ko! Pli - ko! Pli - ko! Jsem to tušila, že je to bomba, já ho chciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii :wink:
8. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej, vy jste hrozný ženský... :grinning: já to pliko už ted chci taky, ale manža mi prostě nedá 8 tis na golfáč, tak koukám na použitej a taky to jde :wink:
8. bře 2010 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já doma nic.....zatím jsem jen ohlásila,že v sobotu jedu do ikei :slight_smile: musím pomalu ne??? :grinning:
jitus...došel mejlík??
8. bře 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně pomalu, ale jistě. Holky počkejte, já ten svůj koupila fakt za 1000,- a je super. Tedy 1143 s dobírkou. :grinning: , určitě se něco objeví.
9. bře 2010 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko...tak to byl super kup...
tady ho má kamarádka,že bych se poptala,jestli nebude prodávat??? :slight_smile:
9. bře 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, tak u nás "ojeté" neklapne. Mně by to teda asi nevadilo, ale můj muž se trošku vymyká normálu, on musí mít všechno nové:grinning: :grinning: :grinning: Pikusa, hned na i začni dorážet, ať ho neprodá někomu jinému :wink:
No ale včera přišlo vyúčtování za el. a prý žáný kočár, tak nevím ... jak to asi jen myslel :astonished: ?????
9. bře 2010 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Doufej, že dobře pro tebe. :slight_smile: otázka je jestli Vám vrací nebo doplácíš. :wink:
9. bře 2010 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, Peti, jj došel mi mail. ta navetta je jako nová. tak já se domluvím s manžou a písnu, jak s penězma, ju?
jo a koupil ajsme si ten silikonovej sprej, ještě že máme kola, tak aspoň to nebude zbytečně ležet. je toho 150 ml, tak to je na dlouho:slight_smile: a to se mě ptal prodavač, jestli mi stačí tohle balení :grinning: Koukala jsme si na PP sí a to teda taky není marný:slight_smile:
9. bře 2010 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek