• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
Katty,nene nepodkluzuje....
ale vzala bych malou do obchodu a vyzkoušela :wink:
28. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
katty, já měla na začátku taky Cortinu a hned jak jsme přešli na sporťák, tak a malý jak píšeš klouzal a škrtil se na pásech, tak šla Cortina z baráku a koupilo se GTčko. Nelituju, pásy jsou fakt super a ono i to sezení není lehce z kopce jako u Cortiny ale malá ti jakoby dozadu zapluje (k zádíčkům) i bez pásů. Jen být tebou, tak koupím jiný kočárek hned, na podzim, už budeš nejspíš koukat po golfkách :wink:

Moc vás prosím o radu, ta guma resp. to těsnění na přední kolo má mít jaký rozměr?
28. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani menší Katy, malý má 9 měsíců a neproklouze ani náhodou. Kamarádka měla taky cortinu a nedá se to srovnat, ani co se týče stability. Super je polohování zad až do 100%lehu a ložná plocha 95cm, nožičky mi jdou polohovat myslím do 3 poloh, ale nevím.Malý teď v kočáru spinká. Musí být šílené, jak jí visí nožičky dolů, na nic bych nečekala, prodala cortinuhned a koupila třeba starší PP, ono se na nich nedá moc zničit.
28. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejbe, já našla, normální kus gumy z duše, a z toho si vystihla kroužek, potom do toho prostřihla jeden na tu osku cca 1cm, a kolem toho tak půl cm. Já to pak nafotím a když tak pošlu. :slight_smile:
28. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačí nafoť nafoť..... :grinning: já sem tatatr na tyhle popisky......
28. bře 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačko dík, já to nějak nemám z čeho vystříhnout, tak snad manžel něco vymyslí. To kolečko se mi občas rozkmitá, ale jen když potřebuju třeba doběhnout tramvaj, nebo přebíhám přechod.
Ještě k tý Cortině, švagrovka to řešila tak, že na konstrukci pod nožičky narvala nějaký kus polysterenu, aby byli alespoň v rovině, jinak jsou lehce zkoseny dolů, proto dítě klouže.
28. bře 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No myslela jsem, že to vysvlíknu z té osky, ale je to tak špinavé, že se mi nechce, je to to černé kolečko úplně dole, kolem té osky-tyčinky. Když si odklikneš své kolo, nemáš tam nic a je to volné- taková prohlubeň, a já tam mám ten kroužek, takže je to pevnější, sice se to hůř nacvakne a první zatáčky jdou ztěžka, ale po chvíli super, právě mě to taky dělalo, když jsem dobíhala na autobus nebo na přechodě, a te´d nic. :wink: :slight_smile:
28. bře 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky moc za odpovedi, holky. Getecko bych kupovala hned, ale nejsou penize :unamused: a cotrinu muzeme prodat az koupime novou autosedacku. Ale budeme se snazit co nejdriv, zatim to nejak vyresim, ale stve me to, ne ze ne...
28. bře 2010 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě mě napadá, je něco, na co bych si u koupě použitého kočárku GT3 měla dát pozor? Třeba ruční brzda, mám pocit, že jsem kdysi četla něco ohledně seřízení brzdy.
28. bře 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Brzdu ti seřídí manžel, nebo v jakémkoli cykloservise. :slight_smile:mě napadá leda to přední kolo, ale i to jsem vyřešila, tak asi nic.
28. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak brzdu jsem si jakýmsi způsobem seřídila sama :grinning:
28. bře 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky, prosím o váš názor: najprv som chcela Jane 2010,ale je malá vanička, teraz sa mi najviac pozdáva PP GT3 s vaničkou navetta XL. každý mi ale hovorí,že ten kočík je ťažký a veľký. je to pravda? robí vám jeho váha nejaké výrazné problémy? a ešte by som chcela vedieť, či sa vanička naklikáva jednoducho alebo nejako problematicky. Díííííííííííííííííík za odpovede! :dizzy_face: :dizzy_face:
29. bře 2010 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
oacka tak kočík má 13 kg takko a ostantní až 18kg....tak ti nevim...měla jsem i quinny speedy a stejně vážil...ale s gt se líp jezdí...jasně že netahám sporták do mhd na takové popojíždky a k mudorvi mám golfky
29. bře 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky můžete mi poradit...mám pořád problém s tím předním kolečkem prostě si jede kam chce, vyčistila jsem ten trn nebo-li tu tyčinku co je na předním kole a nevím kam všude můžu dát ten olej, myslím si tam ten problém není, ono to kolo jako by nechce zatáčet a já nevím kam všude na tom předním kolem můžu nastříkat ten spray jen na tu tyčinky nebo i na tu část kde se to kolo jakoby otáčí kolem své osy nevím jak to popsat...
29. bře 2010 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
luco tohle mě taky zlobilo ale jde o to že to nacákáš na tu tyčinku setřeš pořídně papírovým kapesníkem a nacákáš znovu, já teda ocákala celou tyčinku a dobrý
29. bře 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já to včera očistila vlhčenýma ubrouskama a zítra se to chystám nasprejovat jen jsem potřebovala vědět kam přesně, takže jen na tu tyčinku a nikam jinam??
29. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
WAU VLHČENÝMA???????to ee,musíš suchým papírovým na smrkání.....takže znova jen papírový kapesník a pak znovu nacákat já jen na tu tyčku sice to steklo, když jsem to držela kolmo a ještě mě ted napadlo vystříkat ten vrch , kam se dává ta tyčka,esli není něco tam,tu dutinku :wink:
29. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: To ti drhne, z těch ubrousků, jak píše Lucenek, postříkej to celé.

Oacko, váží 13kg, což je jako jané a ostatní kočáry, on jen tak vypadá, je to můj bobek. Korbička navetta stejně jako autosedačka se naklikává jedním tahem, trvá to asi 1 vteřinu, prostě příjdeš, klapneš a jedeš, to samé jako autosedačka v autě, na ten systém nedám dopustit.
A velký, ano je velký, ložná plocha má 95 cm, což se jen tak nevidí. A hlavně prý to nové jané má korbičku cca 66cm, což je podle mě masakr.
Taky se mi líbí jané sporťák, ale počkám si až na ohlasy jiných. :wink:
29. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky zítra to zkusím, ono to drhlo už před tím očištěním, chtěla jsem to hned nasprejovat ale spěchala jsem.
29. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ešte jedna prosba kočky: kde zozženiem GT 3 za čo najlepšiu cenu:? a čo je vlastne dobrá cena za šporťák + vanička?
30. bře 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
snažím sa postupne prelúskať vašu diskusiu a práve som narazila na problém s brzdením. Máte to aj ostatné,či len kikimaruska? my máme sídlisko na miernom kopci, mám sa toho obávať? autobusom plánujem jazdiť s kočíkom len výnimočne. budem nadávať,ke´d si kúpim GT3 ?
30. bře 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
oacka, váha kočíka mi nerobí žiadne problémy, do auta ho dáva priateľ, ale už aj ja som dávala a v pohode. S brzdami problém nemám. Je to super kočík, ja jeho kúpu neľutujem. Super sa ovláda, ľahko skladá a prejde cez všetky terény. Lepšie som si nemohla ani vybrať. Kopec ti nebude robiť problém. Takže nadávať určite nebudeš :wink:
30. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oacka.....s brzdou jsem problém nikdy neměla......
a cena????nevím ted jaká je dobrá.....
a já stále mám na prodej autosedačku :slight_smile:
30. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny vás zdravím,máme měsíční holčičku Danielku a užíváme si procházky kočárkem.Jsme rádi za každý slunný den,ale pro naši malou jistě není nic příjemnýho,když jí to sluníčko svítí přímo do tváře.Tak jsem chtěla poprosit o radu s koupí sluneční clony na hlubokou korbičku PP.Jestli se dá připevnit např. ta od emitexu,nebo je lepší nějaká jiná.Moc děkuji za každou radu.Ahoj :wink:
30. bře 2010 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oacka brzda je 100% ok. Mám fakt extra velký kopec a nebojím se zabrdit v půlce a nechat malého tak a vybrat dopisy ze schránky. :slight_smile: Dobrá cena??? Je za 9900,- ale jen cedro, potom za 11400 je na ružovy panter.cz--přesně nevím.A navettu bych si já osobně koupila starší, zdá se mi zbytečné vyhodit 5OOO za 6 měsíců a pak ji za 3000prodávat. Jsou jako nové. Pokud by jsi chtěla růžovou, tu jsem viděla za 3500 novou na MMB kolekce 2009.
30. bře 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marculi,clonu jsem neměla,vždy jsem přehodila plínku....
30. bře 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jen na skok, dneska jsme vyřešila to, jak nejde nánožník připnout k boudičce. prostě jsme jela s kočárkem do galanterie, kopila dvoje cvoky ve stejné velikosti a širokou čenou gumu a tu jen obšiju, nacvaknu ty cvoky a tím se mi to jakoby prodlouží. až to budu mít, tak nafotím :wink:
30. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jituš,nechápu....jak nejde připnout k boudičce??????já ho tam připínám.... :confused:
30. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kacka.l, ty si poklad, ďakujem za super inštrukcie! Ešte si ho chcem poprezerať niekde na predajni, no v Košiciach ho mali v jednej predajni a už tam ani nie je... ale asi dojde. mužovi sa tiež veľmi páči. vyzerá ako mašina. :grinning: :grinning: :grinning:
30. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
kacka.l, ty si bola aj na diskusii o jane. kupuješ teda Jane?
30. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek