• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
ahojky holky, chtěla bych vás poprosit, máte některá barvu CEDRO 2009?
18. dub 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
marketka27 myslím má cedro
18. dub 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
moc díky, nevíte jaká je ta barva na živo? Sedá na to moc hmyz ? Mám možnost koupit ho za dobrý peníz,ale výbavu máme červeno šedou -letní fusak, vložku do sporťáku - myslíte že to bude vypadat moc blbě ?
18. dub 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
občas vídám tady v OV cedro je to taková žlutozeleá asi na ni mušky půjdou no.....
18. dub 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky myslím,že na cedro mušky půjdou.....
18. dub 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lucy.l na barvu CEDRO 2009 se lepí mušky jak včely na bonbon :slight_smile:
18. dub 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám cedro síčko a mušky teda fakt nejdou, je to prý nastříkané impregnací, která jim smrdí. To jsem dneska svezla na gtčku papaie více mušek. :slight_smile:
18. dub 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nějaký hmyz občas svezeme, ale nejsem si jistá, že je to tou barvou :sweat_smile:
18. dub 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkuju moc za odpověďi :slight_smile: ještě se u vás určitě, pokud to nevadí ukážu, přijde nám v úterý :slight_smile:
18. dub 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci.....klidně :grinning:
18. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes mi přijde Pliko :dizzy_face: !!!!! Nevíte, jaká na něj pasuje pláštěnka, když mám verzi Classico? Completo už jsem nesehnala :frowning2:
19. dub 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Market,pak nám dej fotečku :slight_smile:
a pláštěnka....nevím...
19. dub 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
market zkus pak s tím zajet do Woka na hl,. třídu v porubě a budete zkoušet pro prodavačky není problém vybalit pláštěnu a zkoušet a hlavně maj to v oku :wink:
19. dub 2010 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dík. Teď mě tak napadá, že Woko je i na poliklinice v Hrabůvce, tam mě vůbec nenapadlo zajet. Jéé, já se tak těším:slight_smile:
19. dub 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo maj i tam? myslela jsem že to je jen v Porubě, tak jdi tam, kde to máš blíž
19. dub 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Helou, právě mi dorazilo Pliko. A všechny informace, že na Classico nejde nasadit pláštěnka z GT3 (prý na Classiku není ten zip), jsou nesmysl, protože zip tam je. Pláštěnku jsem nasadit nezkoušela, ale věřím kacka.l, že bude pasovat parádně:grinning: Úplně nejnádhernější golfky, jupíííí:slight_smile:

kikimaruska, nechci tě strašit, ale taky jsem půl roku vzdorovala nákupu origoš tašky (drahá, nepraktická, velkej koš atd.) No, už ji mám doma. A byla to docela fuška ji sehnat :grinning:
19. dub 2010 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Půl příspěvku patří do jiné diskuze, tak pardoooon :wink: Jsem z toho kaufu taková celá nějaká mimo :grinning:
19. dub 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky já mám cedro a mušky sedaly občas. Spíš ale na chatě, kde jsou kolem rybníky a řeka, tudíž více hmyzu, jinak mi to ani nepřišlo... :wink: Já jsem spokojená, barvička je pěkně živá.. :slight_smile:

Holky, promokla někdy někomu boudička?
Já tu svoji nedávno čistila ve vaně a tedka jak prselo, tak to do té látky jakoby nasákalo, ale nepromoklo... :confounded:
Stříkáte to nějakou impregnací? Já jsem totiž s tou origoš pláštěnkou max. spokojená...

Ale jedna věc co se mi tedka po procházce stala, tak že se voda dostala někam do konstrukce a jak jsem kočár druhý den dávala do auta, tak začala téct... :frowning2: Aby mi to tam vevnitř nerzezlo nebo tak něo... :frowning2:
19. dub 2010 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky za info holky, přijde mi zítra ráno, snad ho zvládnu sama složit a hned vyrazíme s malou ven, moc se těším :slight_smile:
19. dub 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
matro, jakou barvu k cedru ladíš ? Fusaky, deky atd. mám všechno červené, např krásný letní fusak 2v1 od emitexu-to se totálně nebude hodit že ? K tomu buď zelené, žlutá nebo šedá,černá co ?
19. dub 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
matra já teda ne že bych byla pesimista, ale té origo pláštěnce nevěřím ani tomu že bouda nepromokne...taže slejváky a veškerý sníh déšť řešim emitexáckou pláštěnkou tu origo mám spíš proti silnému větru
19. dub 2010 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky,já ne že bych origoš pláštěnce neveřila,ale mě se to nelíbí.....
19. dub 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucy, ladím zatím fusak emitex letní. je černo zelený a super, viz foto...
A jinak mám malou žlutou dečku se zelenýma žabkama, ale celkem to moc neřeším :slight_smile: Hlavně at nejsme jak cirkus :grinning:

No a boudičce právě, že věřím, tak jsem chtěla vědět, jestli někomu protekla, mě i pře to čištění stále nepromoká :wink: A ne že jsme nezmokli :grinning:
A pláštěnka se mi líbí... :slight_smile: Je taková zvláštní a mi k tomu kočárku sedí.
19. dub 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my máme letní růžovou dečku s kittynou a ted mám hrubší žlutou..ono k moka jde dost barev...ale mít kluka tak ladím moka a tyrkys :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. dub 2010 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co máte v hluboké korbě, když vyhodíte fusak? Asi by to chtělo nějakou vložku :-/ No ale nevím, Karinka půjde za chvilku do sporťáku, takže bych asi jen vyhodila prachy.
19. dub 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jůů, hnědá a tyrkys ani mi nemluv... Slintám blahem ja vidím tuto kombinaci na čemloliv... :grinning: :grinning: :grinning:
¨
Kurnik a ja si koupim CEDRO... :sweat_smile:
19. dub 2010 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
marky já nic my budem mít 2 roky v červenci.....
matra to je můj sen mít tmavý ořech obývák nábytek tyrkysovou stěnu jednu a doplňky a zbytek bílá...uchcávám blahem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. dub 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele ostravandy co tak se slézti mám volno až do neděle :sunglasses:
19. dub 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
že by? :slight_smile: T jsi z poruby že? Já hrabůvka a marketka?
19. dub 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj marketka taky jen myslím stará Bělá???nemám tucha aještě kacka.l
19. dub 2010 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek