Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

marketka.27
22. dub 2010

Sedačka je úplně debilní, když už jsme u toho 😀 Novorozenec je v ní úplně zhroucený, cesta z Porubské porodnice pro mne byla nekonečná, bála jsm se, že se jí ta hlavička snad ulomí 😅 No ale aspoň je teda bezpečná 😀 Na podvozku ji používám docela často, takže jiná by mi byla naprd. Ale ty pásy, tak to je na useknutí ruky autorovi 😠

pikusa
22. dub 2010

Lucenek,byla jsem jen u malých dětí,tak to šlo.....
A desačku na podvozku jsem taky používala dost často

zuziq
22. dub 2010

ved to, ze tiez pouzivame tu sedacku na podovozku casto... mame velke auto, takze nemame problem nosit cely podvozok so sebou a hoc aj k lekarovi, vzdy ho so sebou beriem, aby sme sedacku nemuseli vlacit v aute..

lucenek
22. dub 2010

jé desačka to je dobrýýýýýýýýýýýýý 😀 😀 😀 budem říkat desačku jo? krásnej překlep 😵

pikusa
22. dub 2010

Já jsem pakoooooooo ale nevšimla jsem si toho,až ted koukám,o čem to píšeš 😀 😀

lucenek
22. dub 2010

hele já tež mám večně překlepy.....někdy se fakt zasměju 🙂 🙂 🙂

pikusa
22. dub 2010

No někdy to pobaví vid 😀
já jednou naspala......."tak ted to sem papíču"-------místo napíšu...... 🙂

lucenek
22. dub 2010

a já dovři zavře 😀 zavři dveře 😀 😀 😀

pikusa
22. dub 2010

Taky dobrý.....
hele,ted ne překlep,ale přeřek mojí sestry
šla z práce a ve fofru balila věci a chtěla na kolegy zavolat...pak vypnětě počítače...ale jak rychleji mluvila než myslela...vzniklo z toho....vy píči......
a v kanclu samý chapi 😀

lucenek
22. dub 2010

😀 😀 😀 😀 mno to znám taky mívám rychlejší jazyk než mozek 😀 😀 😀

pikusa
22. dub 2010

No a někdy z toho vyjde krásný blud 😀

katulka2709
22. dub 2010

Ahojte 🙂

Akurat som zahliadla diskusiu o autosedacke, my ju mate tiez, teraz som ju pozicala sesternici ale myslim ze je ok, tie pasy sa daju nastavit aj dlhsie, velmi lahko, my sme ju pouzivali do roka a pasy nam boli dobre, a to sme boli riadne velky 😕

Trosku mohol byt ten chrbatik viac polohovatelny ay babo nebolo skrcene ale ked si nastavite na tom stojane v aute dobre polohu tak je to ok 😉 ja som to niekedy vypodlozila v aute dekou aby to bolo viac naklonene a nepadala hlavicka ked spala.

pikusa
22. dub 2010

Katulko a jak se ty pásy nastaví????????my je měli na nejdelší a v zimě v bundě teda fest...

katulka2709
22. dub 2010

Pikusa no vy uz mate rok, vam uz je to asi naozaj fest, uz asi treba väčšiu sedacku. Ale asi vies ako ked pises ze to mate na najvacsie, tam ako je ten sredny pas medzi nozickamu tak tam kde zacina pod potahom treba stisknut taky kovovy .... neviem ako to nazvat 😅 a tahat pasy co najviac, lebo som sa stretla s vela ludmi co nevedeli ze sa to da aj predlzit a mali to stale rovnako 😉

pikusa
22. dub 2010

Katko...my už jsme dávno ve větší sedačce....ale myslím,když byl v PP sedačce,bylo to na fest a měl tak 6-7 měsíců....
ale zase pravda,že matyášek je obřík
A jo jasan,tam jsem to prodlužovala...

kacka.l
22. dub 2010

Ahoj holky, ještě, že není srazík, taky zítra nemůžu. 🙂
Sedačka byla super, dokonce tak, že jsme s ní jezdili do minulého měsíce, takže do 9.měsíců.

varo
22. dub 2010

ahoj, mám dotázek - budeme mít taky GT3 a samozřejmě i autosedačku a nevím jestli je dobré dokoupit i tu základnu do auta ? Měli jste to některá ? je to bezpečnější nebo jen pohodlnější ? děkuji

nika
22. dub 2010

varo my ji máme, a musím říci že bez ní nejsme schopni autosedačku do auta dát, chybí mi na pásech (v autě asi 5 cm) s tou bázi je to ok. nevešli jsem se do opla astry, fordu fokuse, ani fabie, ael do renautu clio jo. a je to super rychlé a jednoduché, jen nacvakneš, přehodíš pás a je to. pár sekund 😀

varo
22. dub 2010

no já mám právě ford focus 😒

marketka.27
22. dub 2010

My isofix nemáme a dost mě to mrzí, kvůli pohodlí. Ale s pásem problém není, máme Fabii.

nika
22. dub 2010

my máme jen právě tu Bázi ne isofix, nicmně když jem to dávala bez báze byl to boj, nevyšopané ty zastrčky, kam se dává pás, trvalo mi to asi 5 minut a malá protivná uřvaná a já spocená až někde 🙂

nika
22. dub 2010

ale je fakt že máme straší typ autosedačky, kdy ty průvleky jsou schvané pod potahem, musí se to odcvaknout, a možná je jiná než teď ty nové 🙂

varo
22. dub 2010

tak super, pokud je to pohodlnější, asi není co řešit 😀 😀

pikusa
22. dub 2010

Vara...mám jí.....i sedačku na prodej to je 😉

kacka.l
22. dub 2010

Jedině s bází, jinak je to děs. Měli jsme ji stabilně v autě a nedejbože když jsem musela jet mačinou felicií bez ní. Krátké pásy, dala se tam dát jen tak, že malý jakoby úplně seděl, no děs. S ní je to super, fakt jen cvaknutí a přetáhnout. Novou jsem ale nechtěla, tak jsem si koupila na MMB starou PP sedačku i s tou bází za 300,- pojedzdila s bází a mají sedačkou a pak prodala. 😉

marketka.27
22. dub 2010

Já už si nepamatuju, co je báze a co isofix. Isofix je podle mne na nacvaknutí a bez použití pásů, ne? Vím, že jsme to zvažovali, když jsme kupovali komplet kočár. A u báze se pásem poutat musí. Nebo je to jinak? Kacko, já nevím, ale čím víc tu sedačku zakloním jakoby do lehu, tím líp se ten pás zapne. A správný sklon sedačky poznám i podle toho madla, když ho zacvaknu do správné polohy, tak se vlastně dotýká sedadla. Zpočátku jsem s tím pásáním bojovala, ale teď už mi to jde bez problémů, ani si už přitom nelámu nehty 😀

lucenek
22. dub 2010

isofix je ta noha co je v autech , které jsou vyrobeny od roku myslím 2000 nebo 2002, a báze je řešení pro auta které isofix nemaj...zo zapásáš bázi pásem a na to tu sedačku jen klikáš....tak to aspon je u Maxi cosi......

marketka.27
22. dub 2010

jojo, tak to chápu dobře, my jsme napřed chtěli bázi, ale zase jsme si říkali, že když naše auto na isofix připravené je, tak by asi byla blbost kupovat bázi a tak jsme se v tom motali, až jsme se naučili pásat bez ničeho a je to😀

lucenek
22. dub 2010

market to jo..když máte auto s isofixem.....ale o to je pak dražší typ sedačky na isofiix, ale bezpečnost teda neoddiskutovatelná 😵

marketka.27
22. dub 2010

No my už si ho asi nepořídíme ani pro druhé dítě, když už nám nedělá problém pásat 😀