• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

11. března 2016 
ahojky holky, dneska je to přesně týden co mám doma peg perego gt3, koupený nový, a už tak nějak od víkendu se při svižnější chůzi roztočí přední kolečko tak, že se rozklepe celý kočárek :(
Jsem z toho fakt nešˇ%tastná, normálně jsem to obrečela, nechci se ho vzdát protože jinak mi vyhovuje úžasným pohodlím pro malou atd. ...
V obchodě mi řekli že jim mám poslat přední kolečko, má to smysl ? Pomůže to ?
Nebo mám kočárek vrátit ? Mělo by to jít do 14 dnů bez udání důvodu a koupit druhý ?
27. dub 2010 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,toto už tady holky řešily,tak snad se ukážou....
a nebo musíš pohedat zpětně.
jinak kamarádka mi volala a bude mít taky PP--jako Varo,tak jsem zvědavá na Navettu v reálu :slight_smile:
27. dub 2010 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jen ať mi prosím taky nekmitá kolečko :grinning: :grinning:
27. dub 2010 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikusa ta navetta v zelené kombinaci je krásná, má ji kamarádka, fakt :slight_smile: moc krásnááááá.

jo přední kolečko mi taky sem tam kmitne ale jen někdy, no bude to řešit manža podložkou, jen to tu musím taky dočíst co a jak. :slight_smile:
27. dub 2010 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se právě nechce ani to přední kolečko posílat, protože být zase týden bez kočárku :( Když je tak krásně....
Manžel právě na tu podložku taky myslel, slíbil dnes v práci nějakou pohledat .... ale jinak fakt stačí jen zrychlit chůzi a roztřese se celý kočárek, normálně jsem to dneska obrečela,protže jsem se kvůli podobným problémům zbavila předchozího kočárku
27. dub 2010 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem z kočáru taky nanovo otrávená, mysleli jsme, že nám klepe přední kolo - ta tyč do toho černého plastu, v obchodě nám tam dali podložku, chvíli se zdálo ok, ale zas to klepe, teď jsme zjistili, že uvnitř toho kola, manžel to zkusil rozebrat, ale to kolo nejde z té vidlice vydělat... tak ho s tím chci poslat znovu do obchodu, do reklamace se mi taky nechce... ale jezdit s klepavým kolečkem taky ne, ještě jak dlouho... kočár máme teprv půl roku, to je podle mě na takový problém brzo
27. dub 2010 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucy, to nic, nikam posílat nemusíš, stačí vystřihnout z gumy kroužek, navléct na osku a klepat přstane, dělalo mi to taky, byla jsem z toho na nervy. Mám to tak asi tak 4 měsíce a od té doby nezavibrovalo. Nebo ať manža koupí přímo těsnění na tu osku. Stejně tam nic jiného neudělají. Evatk- to máš vyklepané nýty v předním kolečku, nám radili, přenýtovat a dát tam šrouby. Holt italové, kdyby tam dali šrouby hned, jen se to dotáhne.
27. dub 2010 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eva a jak ti to klepe ?
Já taky slyším klepavý zvuk na nerovnostech i při zaaretovaném kolečku

Kacko hrozně moc díky za radu a za foto, zpetně jsem se ale dočetla, že může být to kolečko špatně vysoustružené, tak jestli by fakt nebylo lepší ho reklamovat, když mám kočárek teprve týden ... ?
27. dub 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucy mě to klepe uprostřed kola, jak vede ta tyčka, která je uchycená matkama k vidilici, asi osa se jí říká, sorry za tak debilní popis, ale nevím jak to technicky popsat, i když to kolo vytáhnu a zkouším s tím pohýbat v ruce, tak to klepe
četla jsem na netu, jak si jedna paní stěžovala, v servisu řekli, že to je opotřebením, blbým používáním, rychlou jízdou... manžel s tím půjde znova do obchodu, uvidíme, jedině ještě koupit za 800 nové kolo

to řešení, co popisuje kacka nám doporučili v obchodě, i nám dali podložku, ale máme i ten jiný problém
27. dub 2010 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak manžel dal do předního kolečka kovovou podložku, to nepomohlo, rozkmitalo se i tak. Tak jsem se ještě zastavila za kámoškou, co má taky GT3 nacvakla jsem její kolečko a to bylo ok, takže mi nezbývá než to kolečko poslat :(
28. dub 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf teda mám kliku že můj to nedělá ťuk ťuk
28. dub 2010 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mě taky ne.....kmitání taky nevím,co to je....
28. dub 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky to vám fakt závidím, mám na ty kočárky smůlu :cry:
Dneska jsem kolečko odeslala, peg perego starý týden a jeden den schovala a nezbývá mi než čekat na kolečko :frowning2: Doufám, že jsme si tímhle už smůlu vybraly a budeme už jen spokojené ...
Už bych ho totiž za jiný kočárek nevyměnila, zamilovala jsem se do ostatních kvalit, hlavně pohodlíčko pro malou :hearts::hearts:
28. dub 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,to je na palici vid....
28. dub 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
pikus ani mi nemluv, včera jsem to normálně obrečela, pak jsem zuřila, byla protivná i na manžu, měsíc řeším jen kočárky
28. dub 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
To věřím,taky bych to ořvala a paj)k se vyvztekala.,..... :angry:
28. dub 2010 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě jsem zjistila, že moje GT3 cedro je jiný odstín než moje Pliko P3 cedro. Zuřím. Chtěla jsem na Pliko používat nánožník z GT3. Jsem příšerně nasr...

lucy, tak to přijde líto :frowning2:
28. dub 2010 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Market,to je blbý....
tak si nech ušít nějaký pěkný nánožník...na MMB najdeš.... :slight_smile:
28. dub 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se na to podívám ještě za světla. Ale teď teda golfky vypadají žluté a kočár zelený. Hrozné. Hodila jsem dekl z korb yna golfky a prásklo mě to do očí.
28. dub 2010 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Třeba za světla to nebude takový rozdíl...
28. dub 2010 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě mám nutkání si sem donést na porovnání tašku, ale asi nechci objevit třetí odstín ... No snad to za světla tak hrozné nebude.
28. dub 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uvidíš ráno....a dej vědět.... :wink:
28. dub 2010 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsou strasti teda....

My jsme dnes museli nafouknout kolecka, byly uplne mekky...

Taky vam deticky v navette nadskakujou? Nevim jestli to je tim, ze mame cerstve nafouknuto, ale teda to s ni uplne hazelo....chudera...
28. dub 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoja...vzhledem k tomu,že ve 4 měsících Mates vážil 8.80,tak to zatížil :grinning:
28. dub 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
8,80 ve čtyřech měsících:astonished:? To nemá moje Karin ani v osmi :grinning:
28. dub 2010 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Market,ano :grinning: do 6ti a půl měsíce byl jen kojený......ted na roce měl 11.71 :grinning:
28. dub 2010 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Svoja, malý nadskakoval šíleně, zkus koupit obyčejnou černou houbičku na mytí, tu vyšší a vsuň ji normálně mezi navettu a opěrku zad, uvidíš, co to udělá:slight_smile: Šílený rozdíl, nebo já tam vozila i plínu, ale ta černá nepůjde vůbec vidět a moooc to pomůže.

Market, dones i tašku a pak písni, já jsem měla papaiu stejnou, ale začíná mi šisovat? Holky a Vám????Šisují, a svoja, ty máš jakou barvu???Jsem to nějak zapomněla. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mi se totiž zdá, že klepe hlavně kolečko u papaii
29. dub 2010 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem tam měla houbičku na nádobí.....sice byla barevná,ale obalila jsem jí černým hadrem...a bylo to v poho...
měla jsem jí v těch místech,jak je polohování zádiček....tak tam někde pod tím...
29. dub 2010 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsou máte tašku na kočar ? Original PP nebo jinou ? Když jsme objednávali kočar tak ji zrovna neměli na prodejně takže jsem ji neviděla.
29. dub 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já taky nemám originál...stejně jako ty,když jsme kočár kupobali,tašku neměli....
tak jsem koupila v DM tašku a vozím tu....
29. dub 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek