Kočárek Peg - Pérego GT3 Completo 2009. Jaký je?

zofik
15. pro 2008

Chci se zeptat, zda někdo neuvažujete o tomto kočárku? Jen škoda že je málo barevných kombinací,červená je hezká pro holčičku, ale ta šedivá mi přijde smutná.NIcméně v katalogu jsem našla že bude ještě oranžovo hnědá-papaya, ta mi přijde veselejší. Napiště mi i Vaše zkušenosti, kdo ho již máte třebas z loňska, jak jste spokojeni a jak se vám jezdí. Děkuji.

lucy.l
7. kvě 2010

lucenku no mám golfky a ergo , ale bydlíme na vesnici, takže s golfkama se to tady nedá, takže spíš s ergem, no a anaštěstí mám starej nepojízdnej kočár na balkoně, tak v něm malá teď spí, spí jen venku v kočárku přes den, takže tohle je záchrana :o/
Zajímalo by mě,jak to posílali, když mi každý doporučený balíček dorazí druhý den :(

lucy.l
7. kvě 2010

jé lucenku koukám že máš taky srpňátko, jen o rok starší 😵

lucenek
7. kvě 2010

lucy no skoro Sárulí je narozena 26.7 2008
a doporučenáý není do druhého dne to je jen obchdodní balík, nebo zásilka s označením pilně ale to ti zaručí jen to že den podání bude i dnem odeslání

nika
7. kvě 2010

lucy třeba to ještě dovezou , obchodní balíky se rozváží do 16 odpoledne.

lucenek
7. kvě 2010

u nás ještě sobota dopoledne

kacka.l
7. kvě 2010

Teda to je, no alespoń ti to spravili, pak napiš, jestli je to lepší.
Dneska jsem v Ov snad poprvé potkala titanio a je moc pěkné. 🙂nebyl někdo z Vás v Porubě???

lucenek
7. kvě 2010

kačií já tu bydlím..... dnesk ajsem naživo viděla quinny senzz a mazec fakt varchrlatina

lucy.l
8. kvě 2010

lucenku aha, Vanes 5.8. 🙂

no kolečko nedorazilo,kdyby chtělo přijet dnes dopoledne, udělalo by mi radost 🙂 🙂 🙂

titanio je barva PP 2010 ? 🙂

lucenek
8. kvě 2010

jj je...stříbrno hnědá, nebo černá myslím

kacka.l
8. kvě 2010

Je to ta loňská, šedo-černo bílá.
Já čekám na balík, který byl poslán v úterýýý!!!!Pošta je děs.

lucy.l
8. kvě 2010

joo ten má mar od nás ze srpnovek 🙂To je kráásná barvička🙂Já jsem na ty tmavší 🙂Ale výprodej byl jen cedro 😀

lucul
9. kvě 2010

ahoj, chcela by som sa opytat ako ste spokojne s tymto kocikom? boli sme pozerat verziu 2010 a celkom nas oslovila, hlavne ocka. Nie je problem s tym, ze je to trojkolesovy kocik? Je stabilny? Dakujem 🙂

lucenek
9. kvě 2010

lucul je to můj 4tej kočár a ten nej je velice stabilní to problém není jen některým holkám při rychlé chůzi či dobíhání třeba na mhd se rpzkmitá to přední kolečko a pak to kodrcá, já teda tím netrpím

luciana21
9. kvě 2010

Ahojky,
taky se přiávám do party PP GT3🙂
Lucul, já začínala na jiném kočáře, před týdnem jsme koupili GT3 a nemohu si ho vynachválit, je super, robusní, malej se v něm cítí dobře a jak píše Lucenek o tom kolečku, tak asi mám štěstí a nic mi to nedělá🙂
takže pokud nad ním zvažuješ, mohu jen vřele doporučit 😉

lucenek
9. kvě 2010

myslím si, že kdyby se na rychlou jízdu či úprk zaaretovalo, tak snad v poho...ale myslím že to tady dělá asi 4 uživatelkám

luca30
9. kvě 2010

Ahojky holky nejste tu náhodou některá z Prahy 5 - Smíchov??? Měla bych na ni velkou proooosbu... 😉

lucul
10. kvě 2010

dakujem baby, zacinam sa priklanat k tomuto kociku. inak v predajni nam hovorili, ze ak ho budeme pouzivat na sport, tak treba zaaretovat to predne kolecko 🙂

pikusa
10. kvě 2010

Ahoj po dlouhé době.....
dnes jsem byla s prckem na krvi....strašný...oba jsme brečeli......
Lucul.....já kočárek miluju 🙂

pikusa
10. kvě 2010

Holky,dnes jsem poprvé píchla.....a hned dvě kolečka.....kde to spravujete vy???

lucenek
10. kvě 2010

pikus???? 😅 😅 😅 ajak símtě.......

pikusa
10. kvě 2010

Netuším....celou dobu jezdím bez nehody a dnes jsem dojela dom a 2 kola prázdný..... 😲

lucenek
10. kvě 2010

pikus seš expert doslova

bobket
10. kvě 2010

Ahojte!
Potrebujem radu ak budete take dobre.Ani neviem kde mam zacat ☹ Mala som starsi Xlander ktory mal velke kolesa ale predne neboli otocne. kedze chodim von aj so psom aj kocikom tak som potrebovala lahky kocik, ktory sa dobre ovlada aj jednou rukou, prehadzovacia rucka a ma otocne kolieska, tak som kupila bumbleride flyer, no neuvedomila som si ze na nase rozbite chodniky a miesta kde chodim so psom sa vobec tento kocik nehodi,ale inak je uplne skvely a vyhovuje mi, no potrebujem s velkymi kolesami pohodlny, lahky...tak som si vybrala peg perego GT3. No a tu je moja otazka? ako sa chova kocik v zime a v terene? ste spokojne? a este mam jednu velmi dolezitu otazku? mam golfky predat a kupit tento sportiak alebo si golfky nechat a pouzijem ich ked bude maly vacsi? lebo toto mi nie je jasne. Lebo baby ktore maju kocik do terenu kupuju aj golfky a ja neviem preco? terenak uz nevyhovuje ked je dieta vacsie? lebo co citam tak golfky kupuju ked dieta zacne chodit, to potom terennak nestaci, nevyhovuje? prosim poradte lebo sa nemam koho opytat? odporucate mi kupit tento terennak? Dakujem vam za rady 😀

kacka.l
10. kvě 2010

Bobket: sníh zvládá levou zadní, projede fakt i muldy sněhu i neodhrabaného-letošní zima byl test.
😀
Golfky??No já je mám jen do autobusu na cestování, jinak se to nedá srovnat. A je tak velký, že vydrží tak do 4 let. 🙂

bobket
11. kvě 2010

To je super! lebo my tu mame uplne rozbite chodniky a v zime vela snehu 😉 a nevies mi povedat ci je velky rozdiel medzi modelom 2009 a 2008? lebo musim sa dnes rozhodnut a dat predavajucej vediet. Jedna pani predava model 2008 😉

pikusa
11. kvě 2010

Bobket......v zimě super,jednou rukou ho taky vozím....
rozdíl asi nebude nějak velký,jestli tam vůbec nějaký je krom barev.Mám 2008 a jsem spokojená maximálně.
Jen pokud máš golfky,klidně si je nech.....

kacka.l
11. kvě 2010

Prý je rozdíl jen v připnutí nánožníku, 2008 jej nemůžeš připnout dozadu na sedačku, ale jen na boky. Nevím, jak to popsat. O ničem iném nevím.

lucy.l
11. kvě 2010

bobket, golofky bych neprodávala 🙂 určitě je užijete

bobket
11. kvě 2010

Boze, manzel ma ide zabit! ze naco su mi dva kociare! 😖 a pritom sam vie ako sa s nim chodi po tych vymoloch a este k tomu ked ma pes taha 😠 Neviem, chcela by som ho velmi urcite mi ulahci a sprijemni prechadzky s oboma! No este jedna vec, ta pani ho predava za 180€ co sa mi zda dost malo na to ze som nasla viac 2008ciek a nestali pod 300. neviem ci sa ho chce len zbavit alebo je v tom nieco ine... nepise zeby mal nejake vady, iba ze uzivany dva roky, co si myslite? a ako riesite ze ked malym svieti do kocika ked spia? lebo ja teraz len prehodim rucku a idem dalej... a vsimla som si ze na strieske nie je okno???? 😨

lucenek
11. kvě 2010

bob, a konstrukce je černá nebo stříbrná????to by vysvětlovalo rozdíl v ceně
taky bych si golfky nechala.....