Kočárek Peg Pérego Modular set SL 500

ivave
24. srp 2015

Milé maminky, nyní je tomu rok a čtvrt, co už jezdíme s tímto kočárkem. Pro ty z vás, které se rozhodují, zda-li Peg Perego ano či ne, tak za nás mohu jen doporučit. Samozřejmě jako každý jiný kočárek, má i Peg Perego své "mouchy", ale abych vám jej alespoň trošku přiblížila... Skladnost kočárku je naprosto bezpředmětná. Rychle a jednoduše jej složíte, což je pro cestování ohromné plus, stejně tak jeho rozložení. Dále možnost otočení sportovní nástavby kočárku po, i proti směru jízdy je snadné, použití "vajíčka" bez nasazování adaptérů, polohovatelnost hluboké, i sportovní korby, nánožník zabraňující přílišnému větru, zejména u hluboké korby, gumová kolečka, u nichž nehrozí propíchnutí cizím tělesem a prostorný úložný prostor pod kočárkem.
Ale abych tu nepěla jen samou chválu, i když jsem s tímto kočárkem i přes pár nedostatků maximálně spokojená. Kočárek nepruží. Nebudete moci své miminko drndat, jako kdysi drnaly naše maminky nás ještě ve starých, dobrých Libertách. Ale mojí malé dcerce to absolutně nevadilo. Peg Perego zvládne jakýkoliv terén. Samozřejmě, že se vám s ním bude jezdit lépe ve městě, po ne příliš nerovném povrchu, ale bez problému zvladně i nerovnosti. Dalším problémem jsou zejména v zimním období drobné kamínky padající do předních koleček, která potom nejdou zaaretovat. Ale z vlastní zkušenosti vím, že údržba kočárku, stejně tak i koleček je snadná a zvládne ji naprosto každý. Kolečka sundám, očistím, případně můžete osprchovat hadící na zahradě, stejně tak i konstrukci, a pak už jen stačí kolečka promazat a jezdí se dál. Nedávno jsem se dokonce pustila do celkové údržby, včetně praní polstrování "vajíčka" a korbičky. Byla jsem mile překvapená jak snadno šel kočárek "vyslíct", vše jsem vyprala na 30°, v tekutém pracím prášku a po uschnutí opět navlékla zpět.
Takže za nás maximální spokojenost! 😉